کیان ویزا

روش های مهاجرت به آمریکا

0.0
0.0/5

روش های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

روش های مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کاری

روش های مهاجرت تحصیلی به آمریکا

روش های فرعی مهاجرت به آمریکا

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا به‌اختصار آمریکا، مهاجرپذیرترین کشور آمریکای شمالی می‌باشد که میان کشورهای کانادا و مکزیک و اقیانوس آرام و اطلس قرار گرفته‌است.

حکومت جمهوری فدرالی این کشور متشکل از۵۰ ایالت است که جمعیت ۳۳۴,۹۹۸,۳۹۸ میلیون‌نفری این کشور را تشکیل می‌دهد. پایتخت آمریکا واشنگتن دی سی و پرجمعیت‌ترین شهر آن نیویورک می‌باشد.

زبان رسمی در ایالات‌متحده زبان انگلیسی است. واحد پول رایج در آمریکا دلار آمریکا است.

آمریکا با مساحت ۹,۸۳۳,۵۱۷ قطب اقتصاد دنیا نامیده می‌شود. 

نظام آموزشی در آمریکا

آموزش در ایالات متحده آمریکا توسط مدارس دولتی، رایگان و خصوصی با هزینه ارائه می‌شود.در آمریکا آموزش دولتی به‌طور همگانی در دسترس است.درحقیقت اعمال کنترل‌ها و نیز تقبل هزینه‌های مربوطه، از سطوح سه‌گانه ی فدرال، ایالت و محلی می‌آید.

تحصیلات در آمریکا به سه روش دولتی ،خصوصی و تحصیل در خانه تقسیم‌بندی می‌شود.به ‌طور معمول مدت ‌زمان تحصیل اجباری ۱۲ سال است که به این سیستم  K_12 می‌گویند.البته این ‌موضوع در ایالت‌های مختلف تفاوت دارد و از ۹ تا ۱۲ سال متغیر است. تحصیلات اجباری به سه دوره آموزش پایه، آموزش پیش متوسطه و آموزش متوسط تقسیم می‌شود.سال تحصیل در آمریکا از ماه دسامبر آغاز شده و تا ژوئن ادامه دارد.

درآمدها در آمریکا

درآمد در ایالات متحده آمریکا توسط وزارت بازرگانی ایالات‌متحده به دو صورت درآمد خانوار و درآمد شخصی اندازه‌گیری می‌شود.

طبق آمار اعلام‌شده توسط اداره کار آمریکا در آخر هفتگی یک فرد معمول در آمریکا تقریباً ۸۶۵ دلار برای کارگر تمام‌ وقت می‌باشد.اداره سرشماری درآمد شخصی سالانه خود را ۳۵۹۷۷دلار در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده‌است.اما طبق قوانین ایالتی آمریکا حداقل درآمد فرد در همه ایالت متفاوت می‌باشد.

حداقل درآمد در آمریکا طبق آمار در سال۲۰۱۷ مبلغ ۱۴ دلار در هر ساعت و حداقل درآمد در امریکا (ماهانه)مبلغ ۱۵۰۰ دلار و حداکثر درآمد در آمریکا (ماهیانه) ۶۵۰۰دلار یا بیشتر می‌باشد.

“درآمد سالیانه درآمریکا”

موقعیت شغلی درآمریکامیانگین درآمدسالیانه درآمریکا
مقطع دکترا198.122 $
فوق لیسانس683. 98 $
لیسانس176. 80 $
فوق دیپلم514.63 $
زیر دیپلم622.65 $
دیپلم56.151$
مدیر‎$ 85.000
مدیر پروژه115.000 $
کارگردان200.000 $
مدیر کل212.000 $
معلم زبان62.000 $
رییس اداره بازاریابی215.000 $
رستوران دار72.000 $
استاد150.000 $
باریستا21.000 $
مربی45.252$
صندوق دار25.790 $
Graphic designer52.000$
معلم50.516 $

هزینه‌های زندگی درآمریکا

کشور آمریکا کشوری بسیار پهناور است و هزینه های زندگی در هر ایالت متفاوت می‌باشد.به‌طورکلی هزینه‌های زندگی در شهرهای بزرگ نسبت ‌به شهرهای کوچک‌تر بیشتر می‌باشد.

در این ‌جا به‌اختصار به بررسی هزینه‌های زندگی در بعضی از شهرهای آمریکا می‌پردازیم.

:

هزینه‌های خوردوخوراک نسبت‌به نوع زندگی هر فرد متفاوت است.

در این‌جا هزینه برخی از اقلام را در سال به‌اختصار برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم

نوشيدني بدون الكل‎$ 384
ميوه تازه‎$ 270
غذاي اماده و كنسروي‎$ 255
سبزيجات تازه‎$ 236
گوشت‎$ 219
مرغ‎$ 170
نان‎$ 165
شير و خامه‎$ 152
شكر و شيريني‎$ 143
ادويه و چاشني‎$ 138
سبزيجات فراوري شده‎$ 130

انواع راه‌های مهاجرتی به آمریکا

کشور آمریکا جزء کشورهای مهاجرت پذیر است، بنابراین انواع زیادی از ویزاهای گوناگون را برای متقاضیان سفر و مهاجرت به این کشور در نظر گرفته‌است.

انواع ویزاهای ایالات متحده به دو دسته کلی ویزای مهاجرتی آمریکا و ویزای غیر مهاجرتی آمریکا تقسیم می‌شود.به عنوان متقاضی ویزا باید درک کنید که باتوجه به شرایطتان باید برای دریافت چه نوع ویزایی درخواست دهید، چرا که درخواست اشتباه ویزا می‌تواند شما را در معرض ریسک رد شدن درخواست ویزا قرار دهد.

ویزاهای مهاجرتی آمریکا

به صورت کلی ویزاهای مهاجرتی آمریکا را می‌توان به سه زیرمجموعه ویزاهای نسبت خانوادگی یاFamily_based، ویزاهای بر پایه اشتغال یاEmployment_based و ویزاهای مهاجرتی متفرقه تقسیم‌بندی کرد.

در ادامه درباره هر زیر مجموعه توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

ویزاهای خانوادگی

ویزاهای خانوادگی برای اشخاصی صادر می‌شود که نسبت‌های فامیلی با شهروندان آمریکایی یا دارندگان گرین کارت آمریکا(دارنده اقامت دائم)دارند.

این افراد در صورت داشتن شرایط جدول زیر واجد صلاحیت دریافت ویزای خانوادگی هستند.ازآنجاکه این ویزا از نوع مهاجرتی است،اشخاص دارنده این ویزا به‌محض ورود گرین کارت آمریکا را دریافت می‌کنند

شرايط فرد در خواست كنندهوضعيت اقامتي شخص مقيم امريكانسبت شخص درخواست كننده ويزا بافرد مقيم در امريكانام ويزا
مجرد و زير ٢١سالشهروندفرزندIR2
مجرد و بالاي ٢١سالشهروندفرزندF1
متاهل وسن اهميتي نداردشهروندفرزندF3
مجرد و زير 21سالدارنده گرين كارت امريكافرزندF2B

شهروندبرادر يا خواهرF4

شهروندپدر يا مادرIR5

شهروندهمسرCR1

شهروندنامزدK1

دارنده گرين كارت امريكاهمسرF2A

ویزای نامزدی یا K1 درواقع در دسته ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا قرار دارد، اما به دلیل ماهیت مهاجرتی آن می‌توان آن را در دست ویزاهای مهاجرتی نیز جا داد.

ویزای کاری آمریکا

گروه ویزاهای کاری آمریکا که با نام ویزای مبتنی بر اشتغال (Employment based visas) نیز شناخته می‌شوند، ویزاهایی هستند که به‌منظور ورود افراد مؤثر در زمینه‌های کاری،سرمایه‌گذاری و کارآفرینی صادر می‌شوند.

انواع ویزای کاری آمریکا شامل موارد زیر می‌شوند:

ویزای نخبگان یا E1 آمریکا

ویزای نخبگان مخصوص افرادی است که دارای مقام‌های بسیار بالای جهانی در زمینه هنر و ورزش هستند(مثلاً دارنده مدال المپیک هستند یا جایزه اسکار دریافت کردند). این افراد برای دریافت ویزای آمریکا نیازمند هیچ شرایط دیگری نیستند و حتی برگه دریافت ویزا نیاز به کارفرما یا اسپانسر ندارند.دانشمندان و محققان در برجسته بین‌المللی و مدیران بزرگ بین‌المللی نیز می‌توانند از شرایط این ویزا استفاده کنند،اما برخلاف نخبگان ورزشی و هنری،نیازمند مؤسسه‌ای هستند که در آمریکا خواهان آن‌ها باشد و اسپانسری آن‌ها را برعهده گرفته و حامیشان باشد.

ویزای کاری E2 و E3 آمریکا

یکی دیگر از انواع ویزای امریکا ویزای کاری میباشد. این نوع ویزاها نسبت‌به ویزا E1 شرایط مهارتی آسان‌تری دارند، ولی پذیرش و صدور این نوع ویزاها سخت‌تر صورت می‌پذیرد. برای دریافت ویزاهای E2و E3 باید ابتدا از یک کارفرمای آمریکایی پیشنهاد کار یا جاب آفر داشته باشید.

درصورتی با درخواست ویزای شما موافقت می‌شود که کارفرمای شما مدت زیادی برای موقعیت شغلی موردنظر خود درخواست نیروی کار داشته باشد و هیچ فرد آمریکایی واجد شرایط برای انجام آن کار وجود نداشته باشد.

همان‌طور که می‌بینید شرایط برای اخذ این ویزا بسیار سخت است.

ویزا E4 آمریکا

یک نوع ویژه از انواع ویزای کاری آمریکا هستند که فقط برای گروه خاصی از مهاجران می‌باشد.این نوع ویزاها معمولاً برای نیروهای کار مذهبی و یا عراقی‌ها و افغانستانی‌ها صادر می‌شود که به دولت و ارتش آمریکا خدمات ارزنده‌ای انجام داده‌اند.بنابراین این نوع ویزاها شامل ایرانیان نمی‌شود.

ویزای کاری آمریکا (برای گروه های خاص)
SD,SRنیروی کار مذهبی
S1مترجمان/مترجمان عراقی و افغان
SQعراقی هایی که برای دولت آمریکا کار کردند

ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی آمریکا 

شما به وسیله سرمایه‌گذاری و ایجاد کارآفرینی در امریکا می‌توانید این ویزا را دریافت نمایید. مقدار سرمایه‌گذاری برای دریافت این نوع ویزا، در سال‌های اخیر افزایش‌یافته است.در حال حاضر برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری آمریکا،باید حداقل900000 دلار در ایالات و مناطق توسعه‌یافته و دارای نرخ بیکاری پایین(خارج از مناطق هدف)، سرمایه‌گذاری نمایید.

انواع ویزای سرمایه گذاری وکارآفرینی آمریکا
کلاسه ویزاتوضیح ویزا
C5کارآفرینی خارج از محدوده های هدف
T5کارآفرینی در محدوده های روستایی/یا با نرخ نرخ بیکاری بالا(محدوده های هدف)
R5برنامه آزمایشی سرمایه گذاری خارج از محدوده هدف
I5برنامه آزمایشی سرمایه گذاری در محدوده هدف

سایر انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا

یک دسته دیگر از انواع ویزای مهاجرتی آمریکا وجود دارد که تشابهی با ویزاهای خانوادگی آمریکا یا ویزای کاری آمریکا ندارد. به دلیل همین تفاوت این نوع ویزاها را در دست سایر یا متفرقه دسته‌بندی می‌کنند و شامل موارد زیر است. 

ویزای لاتاری گرین کارت یا DV

لاتاری گرین کارت آمریکا که به‌اختصار با نام لاتاری شناخته می‌شود، برنامه‌ای برای حفظ تنوع نژادی در ایالات‌متحده آمریکا است .در این برنامه قرعه‌کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا ،هرساله 55000ویزا به‌صورت تصادفی از طریق قرعه‌کشی بین متقاضیان مهاجرت به آمریکا توزیع می‌شود. این قرعه‌کشی در سال 1990در قانون ملیت و مهاجرت آمریکا درج شد و پس‌از آن هرسال سهمیه55000 ویزای مهاجرتی را به خود اختصاص می‌داد.

ویزای بازگشت فرد مقیم یا SB

برخلاف تفکر عموم مردم،اقامت دائم آمریکا یا همان گرین کارت کاملاً مانند داشتن پاسپورت و یا حق شهروندی آمریکا نیست‌.یکی از تفاوت‌های بزرگ دارنده گرین کارت آمریکا و شهروند آمریکا این است که گرین کارت آمریکا اعتباری ۱۰ساله دارد که بعد از این مدت باید تمدید شود،اما حق شهروندی آمریکا احتیاج به تمدید ندارد.

یکی دیگر از تفاوت‌ها این است که چنانچه فرد دارنده گرین کارت مدت یک‌سال از آمریکا خارج شود،برای ورود مجدد با آمریکا نیازمند دریافت ویزای بازگشت فرد مقیم یا ویزا SB آمریکاست.

این موضوع در حالی است که در وضعیت عادی و خروج‌های کمتر از ۶ماه،دارنده گرین کارت برای ورود مجدد به آمریکا نیازی به اخذ ویزا ندارد و همانند یک شهروند آمریکاست. بنابراین ویزای SB آمریکا،فقط برای فردی صادر می‌شود که دارنده گرین کارت است و به مدت بیش‌از یک‌سال از آمریکا خارج بوده‌است.به همین جهت این ویزا فقط در شرایط خاص صادر می‌شود و برای عموم افراد کاربردی ندارد.

جدول ویزاهای مهاجرتی آمریکا

در این قسمت خلاصه‌ای از تمام مطالب گفته‌شده در قالب یک جدول مشاهده کنید.

کلاس ویزاImmigrant Visa Category        انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا                                                            
IRI-CRI1. Spause of a U.S citizen. همسر یک شهروند آمریکا                                                                                    
K-32.Spause of a U.S citizen awaiting approval of an I.130 immigrant petition. ویزای همسر یک شهروند ایالات متحده منتظر تعیین درخواست مهاجرتI-30  است.
K-13.Fiance to marry U.S citizen and live in U.S. کسی که قصد اردواج با یکی از شهروندان آمریکا را دارد و درواقع نامزد است.
IR3,IH3 ,IR4,IH44.Intercountry adoption of orphan children by U.S citizens. فرزندخواندگی توسط شهروندان ایالت متحده
IR2,CR2 ,IR5,F1, F3,F4 ,F2A,F2B5.Certain family member of U.S citizens. داشتن نسبت خانوادگی با شهروندان ایالت متحده با آمریکا
F2A,F2B6. .Certain family member of lawful permanent residents. داشتن نسبت خانوادگی با دارندگان اقامت دایم آمریکا

زیرمجموعه ویزاهای کاری واشتغال آفرینی Employer Sponsored-employment                      
Employment-based immigrants ,including (preference group): مهاجران کاری که شامل گروهای زیر میباشند.
E1*Priority workers (first) نیروی کار نخبه
E2*Professionals Holding advances degrees and persons of exceptional ability (second) حرفه ای هایی که دارای مدارک پیشرفته و افراد دارای توانایی استثنایی هستند.
E3,EW3*Professionals and other workers (third) افراد حرفه ای و دیگر کارگران
S(many)*Certain special immigrants (fourth)  مهاجران خاص
C5,T5, R5,I5*Employment certain/investors (fifth) اشتغال زایی/سرمایه گذاری

7.Religious workers نیروی کار مذهبی
SQ8.Iraqi and Afghan translator مترجمان عراقی یا افغانی
SQ9. Iraq’s who works on behalf of the U.S government. عراقی هایی که به دولت و ارتش آمریکا کمک کردند
Other immigrants
DV10.Diversity immigrant visa  ویزای گرین کارت آمریکا یا لاتاری
SB11.Returning Residents بازگشت فرد مقیم(دارای اقامت آمریکا)

ویزای غیر مهاجرتی

ویزای غیر مهاجرتی آمریکا (NIVیا  None immigrant visa)برای سفرهای کوتاه‌مدت به کشور آمریکا یا دریافت اقامت موقت آمریکا برای گذراندن یک دوره زندگی (مانند تحصیل در آمریکا) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در این نوع از ویزاها حتی اگر به شما اجازه کار در آمریکا هم داده شود، اقامت شما از نوع موقت است و حق اقامت دائم در آمریکا را نخواهید داشت.البته راه‌هایی هم وجود دارد که می‌توان با این نوع ویزا اقامت دائم آمریکا را نیز دریافت کرد.

انواع ویزاهای غیر مهاجرتی

ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا انواع بسیار زیادی دارد، برخی از آن‌ها و برای کارهای بسیار محدود و در ذیل توافق نامه‌های خاصی صادر می‌شوند.بنابراین در این قسمت قصد داریم فقط ویزاهای غیر مهاجرتی پرکاربرد و قابل‌استفاده برای عموم افراد را توضیح دهیم و برای ویزاهای کم کاربرد فقط به لیست کردن آن‌ها در جدول آخرین این مقاله بسنده خواهیم کرد.بنابراین انواع ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا شامل موارد زیر است:

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا که با نام ویزای دانشجویی آمریکا نیز شناخته می‌شود،همان‌طور که از نامش پیداست،مجوزی است که به واسطه آن می‌توانید برای تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های آمریکا،وارد کشور آمریکا شده و تا اتمام دوره تحصیلی خود در این کشور اقامت موقت داشته باشید.

یکی از شرایط اصلی و مهم برای دریافت ویزای دانشجویی آمریکا دریافت پذیرش از یکی از مؤسسات آموزشی معتبر در آمریکا است.نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که دریافت پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا بدون داشتن مدرک زبان کار سختی است،اما از این بابت ناامید نباشید.

ویزای تحصیلی F آمریکا

معروف‌ترین و بهترین ویزای تحصیلی آمریکا،ویزای تحصیلی F است،دانشجویانی که متأهل هستند می‌توانند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال ویزای F2 اخذ کنند تا بتوانند در آمریکا اقامت داشته باشند.

برای اخذ این ویزا درخواست‌کننده بایستی پس‌از اخذ پذیرش از مؤسسات آموزشی معتبر در آمریکا و دریافت فرمI_20 از آن‌ها نسبت‌به تشکیل پرونده برای اخذ ویزای تحصیلی و تکمیل فرم DS_160 اقدام نماید.

ویزای تحصیلیM آمریکا

از نظر شرایط می‌توان گفت ویزای تحصیلی M مانند F می‌باشد.تفاوتی که ویزای تحصیلی Mبا ویزای Fدارد در این است که ویزای M تنها برای برخی از رشته‌های فنی‌حرفه‌ای می‌باشد و در سایر موارد مانند دریافت اقامت همسر و فرزند زیر ۲۱سال دقیقاً مثل ویزایFمی‌باشد.

ویزای تحصیلی J آمریکا

ویزای تحصیلی J مخصوص فرصت‌های مطالعاتی است. اشخاصی متقاضی این ویزا هستند که می‌خواهند تحقیقی یا تدریس در دانشگاه‌های آمریکا را تجربه کنند.مدت‌زمان اعتبار ویزای تحصیلی J براساس طول دوره متغیر است.دارنده ویزای تحصیلی J باید پس‌از دو سال خاک آمریکا را ترک کند و مجدداً برای ورود به آمریکا اقدام کند.

ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی متداول‌ترین ویزای آمریکاست و در دو نوعB1و B2 صادر می‌شود.هدف از ویزای توریستی آمریکا، فقط گردشگری نیست،بلکه این ویزا برای مقاصد توریستی، دیدار خانواده،درمانی و تجاری صادر می‌شود.شما با داشتن این ویزا۶ماه زمان خواهید داشت که از تمام ایالت متحده آمریکا بازدید کنید.

عموماً ویزایی که برای امور گردشگری صادر می‌شود B2است. ویزاهای B1نیز عموماً برای اهداف تجاری کوتاه‌مدت،درمان و ورزش صادر می‌شود.

جدول ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم سایر ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا چندان پرکاربرد نیستند.بنابراین ترجیح دادیم که فقط به آوردن نام آن ها در جداول زیر بسنده کنیم.این جدول،تمام ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا را به صورت جامع و کامل پوشش میدهد.


Visa categoryPurpose of travel(nonimmigrant visa category)
(NA)B-11.Athlete,amateur or professional (competening for prize money only) ورزشکار,آماتور یا حرفه ای (فقط برای کسب جایزه)
DolE-32.Australian professional specialty تخصص حرفه ای در استراليا 
(NA)BCC3.Border crossing card: Mexico کارت گذرگاه مرز مکزیک
(NA)B-1سفر و بازدید تجاری4.business visitor
USCISCW-1
5.CNMI – only transitional worker  CNMIکارگر انتقالی.
(NA)Dخدمه هواپیما6.Crew member
(NA)A7.diplomat for foreign government official دیپلماتیا مقام دولت خارج
(NA)B-18.Domestic employee or nanny – must be  accompanying a foreign national  کارگر خانه پرستار بچه به همراه یک کارفرمای خارجی می باشد
(NA)
9.employee of a designated international organization or NATO کارمند یک سازمان بین المللی مشخص یا ناتو
USCISO10.foreign national with extra ordinary ability in  science , Arts , education
  اتباع خارجی با توانایی فوق العاده در علوم هنر آموزش تجارت یا ورزش

H-1B111.free trade agreement(FTA)professional; Chile  Singapore توافقنامه همکاری تجاری آزاد شیلی و سنگاپور
UscisQ12.international cultural exchange visitor    بازدیدکننده فرهنگی
UscisL13.intro-compony transfere  مسافرت برای نقل و انتقالات شرکت
(NA)B-214.medical treatment  سفر برای درمان پزشکی
(NA)I15.media, journalist  رسانه روزنامه نگار
(NA)TN/TD16.NAFTA professional worker; Mexico ,Canada ورود کارگر حرفه‌ای تحت توافقنامهNAFTA مکزیک و کانادا 
UscisP17.performing athlete, artist, entertainer ورزشگاه هنرمند سرگرمی 
SEVISJ,H-B118.physicianپزشک
SEVISJ19.professor ,scholars ,teacher(exchange visitor)  استاد محقق معلم برای اهداف تحقیقاتی
UscisR20.religious worker  نیروی کار مذهبی
UscisH1B21.specially occupation  in fields requiring highly specialized knowledge  مشاغل تخصصی  زمینه هایی که نیاز به دانش بسیار تخصصی دارند
SEVISF,M22.Students;academic, vocational  تحصیل در آمریکا
UscisH-2A23.temporary  agricultural worker  کارگر موقت کشاورزی 
UscisH-2B24.temporary ,worker performing other services or labor of  a temporary or seasonal nature کارگرموقت خدمات دیگر یا نیروی کارموقت که کار فصلی انجام میدهد
(NA) B225.Tourism ,vacation pleasure visitor گردشگری تعطیلات
UscisH-326.training in a program not primarily  for employment آموزش در برنامه‌ای که در درجه اول برای اشتغال نیست 
(NA)E27.treaty trader-treaty investors سرمایه‌گذار معامله‌گر
(NA)C28.transiting the united states  عبور از کشور آمریکا
UscisU29.victim of criminal  activity  قربانی فعالیت جنایی
UscisT30.victim of human  trafficking  قربانی قاچاق انسان
(NA)V31.non immigrant visa for spouse and children of a  lawful PR  ویزای غیر مهاجرتی برای همسر و فرزندان یک مقیم دائمسخن پایانی 

در این مقاله سعی کردیم علاوه‌بر بررسی تاریخ و جغرافیای آمریکا،با انواع راه‌های مهاجرتی و ویزاهای این کشور آشنا شویم.لازم به ذکر است که در این مقاله ما سعی کردیم که تمرکز بیشتری بر روی ویزاهایی که مناسب ایرانیان است بگذاریم.امیدوارم که اطلاعات درج‌شده در این مقاله بر اطلاعات و آگاهی شما به بیفزاید و راه‌گشا باشد. 

چنانچه قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارید می‌توانید از طریق مشاورهای رایگان مؤسسه حقوقی کیان ویزا با کارشناس و وکلای ما در ارتباط باشید.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
پرسشهای عمومی در مورد مهاجرت به کشور آمریکا
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}