فرم درخواست ارزیابی رایگان شرایط مهاجرت کادر درمان ، در پایین صفحه قرار دارد
مهاجرت کادر درمان و رشته های پیراپزشکی
" فوری "
زمان را از دست ندهید

در حال حاضر بیش از یک دهه است که کمبود نیروی کادر درمان و متخصصان رشته سلامت به یک بحران تبدیل شده است. به همین دلیل سازمان منابع انسانی کشورها ، برنامه‌ هایی برای کنترل بحران به سازمان جهانی بهداشت پیشنهاد داده است. در سال ۲۰۰۶ سازمان بهداشت جهانی، کمبودهای اساسی متخصصان نظیر پزشکان، پرستاران، ماماها و دیگر کارکنان این حوزه را در بیش از ۵۷ کشور جهان، مورد بررسی قرار داد.

25 روز مانده به پایان ۱۰ درصد تخفيف اخذ ویزای کادر درمان

برای درخواست روش های دیگر مهاجرت مثل ویزای توریستی، کاری، سرمایه گذاری و... روی دکمه فرم ارزیابی کیلیک کنید.
یکی از برنامه ‌های پیشنهادی سازمان منابع انسانی، استخدام پرسنل کادر درمان از میان کشورهای مختلف جهان است.بنابراین، بسیاری از افرادی که در حوزه بهداشت و سلامت مشغول به کار بودند، به منظور درآمد‌ بیشتر، ادامه تحصیل و همچنین کار در مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ های مدرن تر به فکر مهاجرت افتادند. از آنجا که موقعیت حرفه‌ای شما به عنوان پزشک، دندانپزشک، پرستار، ماما و ... پس از مهاجرت به خوبی روشن نیست، لازم است قبل از مهاجرت با وکلای متخصص در این حوزه مشورت کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.‌موسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا جهت ارائه خدمات کامل برای مهاجرت کادر درمان و مشاغلی نظیر: پزشک، دندانپزشک، پرستار، ماما، متخصص اتاق عمل، متخصص بیهوشی، فیزیوتراپیست، رادیولوژیست، روانشناس، متخصص گفتار درمانی و .... (و حتی رشته های دامپزشکی) در خدمت شماست.

در ادامه مواردی را که مربوط به مهاجرت کادردرمان می باشند جهت مهاجرت به کشورهای مختلف و همچنین کشور انگلستان به صورت اختصاصی مشاهده خواهید کرد. شما متقاضیان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کادر درمان به کشور های مختلف با رشته های درمانی مختلف، با استفاده از شماره تماس 09300660818 با مشاورین تخصصی ما در ارتباط باشید و همچنین با پر کردن فرم ارزیابی در سایت از مشاوره رایگان برخوردار شوید. با توجه به سابقه درخشان ما در امور مهاجرتی کادر درمان و همچنین دارا بودن شعبات در شهر های لندن و تورنتو، با خیال راحت برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

پس با خیال راحت برای مهاجرت اقدام کن
 
این یک فرم درخواست عادي نیست!

مهم نیست الان کدوم شهر یا کشور هستی، با پر کردن و ارسال این فرم با شما تماس گرفته میشه و اطلاعات تکمیلی با توجه به اطلاعاتی که در این فرم ذکر شده از شما خواسته میشه شرایط مهاجرت برای همه فراهم هست پس:

همه اطلاعات فقط جهت پیدا کردن بهترین روش از شما پرسیده میشه!

اگر دوستی داری که می خوای باهاش مهاجرت کنی با لینک های زیر فرم رو براش ارسال کن :

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

فرم درخواست مشاوره رایگان برای مهاجرت تحصیلی

  • لطفاً یک مقدار کوچکتر یا مساوی 60 را وارد نمایید.
  • اگر می خواهید گزینه هیچ کدام را انتخاب کنید نگران نباشید پر کردن فرم با شما درست کردن راه مهاجرت با ما.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .