3.آژانس مدیریت مد سلکت(Select Model Management)

کمپانی سلکت مدل استامبول ترکیه مجموعه بسیار کوچک اما حرفه ای از مدل های زن را در اختیار دارد، اما بیشتر برمدلینگ مردان تمرکز دارد. مدل های مرد این کمپانی بسیار معروفند و برای برندهای مشهوری چون گس، اچ اند ام و پیرو بوتی فعالیت می کنند.

۴.آژانس مدلینگ سی اند سی مدلز(C&C MODELS)

تخصص کمپانی مدلینگ سی اند سی مدلزکشف و پرورش استعدادهای مدلینگ برای پروژه های بین المللی در زمینه اجرای شو، عکاسی کاتالوگ و نشریات و آگهی های بازرگانیست. این کمپانی مد با آژانس های مد بین المللی در آمریکای شمالی، اروپا و آمریکای لاتین ارتباط دارد و همواره در جستجوی چهره های جدید در حرفه مدلینگ است.

۵.آژانس مدلینگ ورک مدل استانبول(Work Model Agency Istanbul)

فعالیت های حرفه ای آژانس ورک مدل استانبول مختص زنان و در زمینه های مختلف مدلینگ از جمله مدلینگ  پلاس سایز است.

۶.آژانس مدیریت مدلینگ آپشن(Option Management)

 آپشن منجمنت یک کمپانی مدلینگ تازه تاسیس اما بسیار موفق در زمینه کار با برندهای مشهور جهان در زمینه های مختلف اجرای شو و جلد نشریات و مجلات است.

۷.آژانس مدلینگ بی نود(B90 Model Agency)

کمپانی مدلینگ بی نود در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده و با این که در صنعت مد نسبتا تازه کار می باشد، اما بسیار موفق و در سطح جهانی شناخته شده است.در حال حاضر تعداد مدل های زنی که برای کمپانی مدلینگ بی نود کار می کنند چندان زیاد نیست،اما مسؤولان آن همواره در صدد کشف چهره های جدیدحرفه مدلینگ هستند.

۸.آژانس مدلینگ فلش مدلز ترکیه(Flash Models)

کمپانی فلش مادلز ترکیه در زمینه مدلینگ مردان و زنان و مدلینگ پلاس سایز در بسیاری از اجراهای مد و مجلات و نشریات مربوط به آن فعالیت دارد.

۹.آژانس مد و مدلینگ استانبول(Fashion Model Agency Istanbul)

آژانس های مد معرفی شده در این مقاله شرایط پذیرش متفاوتی دارند که در مقاله جداگانه ای در همین وب سایت می توانید از آنها مطع شوید: شرایط پذیرش آژانس های مد کشور ترکیه.

پیشنهاد می شود به دلیل محدودیت هایی که در کشور ایران در این قبیل فعالیت ها بویژه برای بانوان وجود دارد، حتما با وکلای با تجربه مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در تماس باشید و یا با تکمیل فرم مشاوره رایگان به صورت آنلاین، از راهنمایی های مشاورین کیان ویزا استفاده نمایید.

پرسش های متداول

آژانس های مدلینگ معروف در کشور ترکیه کدامند؟

Star Models, Ice Model Management Istanbul, Select Model Management از جمله آژانس های مطرح مدلینگ ترکیه در شهر استانبول هستند.

در گام اول بهتر است با ایجاد صفحه شخصی خود در اینستاگرام و انتشار تعداد زیادی عکس و فیلم در لباس  و ژست های مختلف برای خود یک پرونده کاری قوی ایجاد کنید و پس از آن با مراجعه به بخش ثبت نام وب سایت آژانس های مد مختلف، عکس، مشخصات و فیلم خود را برای آنها ارسال نمایید.

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله را نیز مطالعه نمایید:

تحصیل در کشور ترکیه –دریافت مجوز اقامت موقت کشور ترکیه

تحصیل در نروژ

مهاجرت به نروژ

  اقامت نروژ

 تحصیل در کشور کانادا

روش های مهاجرت به انگلستان

روش های مهاجرت به نروژ

معروف ترین باغ وحش های استانبول

سفارت ترکیه در ایران :http://www.safir-translation.com