کیان ویزا

اخذ فوری ویزای شینگن اسپانیا

0.0
0.0/5
اخذ فوری ویزای شینگن اسپانیا
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

اخذ فوری ویزای شینگن اسپانیا

همراهان کیان ویزا در مقالات قبل درباره ی ویزای شینگن چیست ؟ و شرایط اخذ ویزای شینگن ایتالیا با هم صحبت کردیم و بطور مفصل تمامی مدارکی که شما برای اخذ ویزای شینگن باید بدانید را توضیح دادیم ، امروز در این مقاله میخواهیم درباره ی اخذ فوری ویزای شینگن اسپانیا و مدارکی که لازم می باشد را توضیح دهیم .

چگونه ویزا ی شینگن اسپانیا را اخذ کنیم ؟

صنعت گردشگری در کشور اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود 40 میلیارد از آن سود می برد. برخی از معروف ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی های ایبیزا و فلامینگو معروف است. از جمله پربازدیدترین جاذبه های توریستی می توان به باغ های الحمرا و جنرالیف، مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد

بدون شک اسپانیا کشور ی فوق العاده ا است، بسیاری از مردم از کشور خود خارج می شوند تا وارد اسپانیا شوند و طبیعت شگفت انگیز این کشور پر از ساحل را با شهرها و حومه های شگفت انگیز کشف کنند. ثابت شده است که اقامت در اسپانیا ارزان تر از اکثر مناطق در سراسر جهان است.

ویزای شینگن اسپانیا به گردشگران اجازه می دهد تا به راحتی از اسپانیا بازدید کنند. مدت بازدیدی که ویزایشینگن  اسپانیا فراهم می کند حدود 90 روز است.

در نظر داشته باشید که ویزا ی توریستی اسپانیا برا ی شهروندان ایرانی  الزامی است

اهمیت ویزای شینگن اسپانیا

اسپانیا با 25 کشور دیگر در شینگن قرار دارد. این کشورها مرز مشترک خارجی دارند. بنابراین، عبور از یک کشور در منطقه و تردد آزادانه به کشورهای دیگر بدون الزام قانونی است. هیچ مرزی در داخل منطقه وجود ندارد که نیاز به کنترل گذرنامه داشته باشد. بنابراین، منطقه بدون مرز افراد زیادی را به خود جذب می کند، زیرا به راحتی می توان در چندین کشور بدون مدارک منظم مربوط به اخذ ویزا و گذرنامه مانور داد.

. ویزای شینگن اسپانیا به شما اجازه می دهد تا آزادانه حرکت کنید و به تمام 26 کشور منطقه وارد شوید. برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا باید مراحل درخواست سفارت یا کنسولگری کشور اصلی را که به عنوان مقصد نهایی خود به آن سفر خواهید کرد، تکمیل کنید

مدارک لازم برای ویزای شینگن اسپانیا
مدارک لازم برای ویزای شینگن اسپانیا

مدارک لازم برای ویزای شینگن اسپانیا .

سفارت اسپانیا در کشور محل اقامت شما از شما می خواهد که هویت، سابقه و هدف خود را از ورود به اسپانیا ثابت کنید. شما باید این کار را با ارائه چندین مدرک  مورد نیاز برای ویزای اسپانیا انجام

دهید.

1- فرم تکمیل شده  درخواست ویزای اسپانیا

. 2-پاسپورتی که حداقل سه ماه پس از ویزای مورد انتظار اقامت اسپانیا اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد. همچنین، اطمینان حاصل کنید که پاسپورت شما دارای فضاهای خالی برای دریافت مهر  و ویزا است.

3- بیمه سلامت مسافرتی اسپانیا قبل از درخواست ویزای خود، باید بیمه سلامت مسافرتی را برای کل قلمرو اسپانیا و سایر کشورهای شینگن دریافت کنید. بیمه شما باید اورژانس های پزشکی را با حداقل 30000 یورو، از جمله بازگشت به کشور در صورت فوت، پوشش دهد . ( در پایان  مقاله توضیح بیشتری در رابطه با بیمه سلامت  آورده شده است )

4- اثبات وضعیت شخصی  این مدرک می تواند گواهی ازدواج، گواهی تولد فرزندان، گواهی فوت همسر و …… باشد .

5-یک Cover Letter که اطلاعات شخصی متقاضی، هدف از سفر، تاریخ ورود و اطلاعات مربوط به سفر برگشت را ذکر می کند. این  نامه باید شامل اطلاعات مربوط به سایر افراد همراه نیز باشد. این

شامل اعضای خانواده، دوستان یا همکاران تجاری است  که برای همین منظور سفر می کنند

6-  اگر شاغل هستید: نامه ای از کارفرما که عنوان شغلی، مدت زمان استخدام و حقوق سالانه و/یا فیش حقوقی 3 تا 6 ماه گذشته را ذکر می کند.

اگر کار نمی کنید و از نظر اقتصادی وابسته هستید (فقط اعضای خانواده)، نامه محضری از شخصی که از نظر اقتصادی به او وابسته هستید، با مسئولیت کامل مالی سفر و اقامت شما، به اضافه یک کپی از پاسپورت معتبر و آخرین صورت حساب بانکی آنها. شما همچنین سندی را که رابطه خود را با این شخص به زبان انگلیسی/اسپانیایی اثبات می کند را  ارائه می دهید.

7-نامه تمکن مالی 

8- عکس

.کپی از:

تمام صفحات سایر پاسپورت های مسافرتی معتبر یا منقضی شده

ویزای قبلی شما

موسسه مهاجرتی کیان ویزا سعی دارد ویزای  شینگن اسپانیا را  به طور  تضمینی  برای شما  عزیزان اخذ کند  و با ارائه ی اقداماتی احتمال ویزا شدن شما را بالاتر ببرد مانند اخذ دعوت نامه  بسیار معتبر .

 جهت اطلاعات بیشتر  می توانید با مشاورین موسسه مهاجرتی کیان ویزا درارتباط باشید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرد 

چه چیزی باید در مورد بیمه مسافرتی ویزای شینگن  اسپانیابدانم؟

از آنجایی که اکثر کشورهای شینگن خدمات بهداشتی عمومی ارائه می دهند، برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا نیاز به بیمه مسافرتی است، بنابراین بازدیدکنندگان در مسائل غیرقابل پیش بینی بار مالی بر دوش سیستم بهداشتی اسپانیا نمی گذارند. بیمه باید به صراحت این شرایط را برآورده کند:

پوشش حداقل 30000 یورو

در تمامی 26 کشور شینگن معتبر باشد: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند،ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس.

هزینه های اورژانس پزشکی و هر چیزی که با بازگشت به کشور به دلایل پزشکی، مراقبت های فوری بهداشتی، و/یا درمان اورژانسی بیمارستانیا مرگ مرتبط باشد را پوشش دهد.

 چقدر طول می کشد تا سفارت اسپانیا پرونده شخص را بررسی کند ؟

 مدت زمان بررسی  ویزای کوتاه مدت اسپانیا ممکن است تا 15 روز کاری طول بکشد. با این حال، با توجه به شرایط خاص شما، این دوره ممکن است تا 30 روز تمدید شود. موارد استثنایی ممکن است تا 60 روز طول بکشد، زیرا سفارت اسپانیا ممکن است مجبور شوند با کنسولگری های شینگن دیگر مشورت کنند.

آیا برا ی ورد به اسپانیا  به تست کویید منفی نیاز دارم ؟  

در سفر های ضروری باید نشان دهید  واکسینه شده اید خردسالان تا 12 سال مجبور نیستند آزمایش کویید منفی را نشان دهند 

هزینه ویزای شینگن اسپانیا چقدر است؟
هزینه ویزای شینگن اسپانیا چقدر است؟

هزینه ویزای شینگن اسپانیا چقدر است؟

هزینه ویزا به یورونوع درخواست ویزای  اسپانیا  
80ویزای اسپانیا برای مسافران بزرگسال  
40ویزای اسپانیا برای کودکان (6 تا 12 سال)
رایگانویزای اسپانیا برای کودکان (زیر 6 سال)  

علاوه بر این، با توجه به ملیت متقاضی، هدف از مراجعه و برخی عوامل دیگر، دسته‌هایی از متقاضیان معاف از پرداخت هزینه هستند و برخی دیگر نیز باید مبلغ کمتری را پرداخت کنند

وقت سفارت اسپانیا 

در صورت وجود فرصت های ملاقات معمولا  عرض دو هفته پس از درخواست قرار، ملاقات  کنسولگری از یکشنبه تا پنج شنبه  از ساعت 9. صبح تا 1به جز روز های تعطیل کار می کند .

دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی  اسپانیا 

دلایل زیادی وجود دارند که متقاضی ویزای توریستی اسپانیا نامه ریجکتی دریافت  می کند 

-دلایل کافی برای هدف بازید شما وجود نداشته باشد 

-نداشتن بیمه مسافرتی

-مدارک سفر نامعتبر

-ارائه اطلاعات نادرست 

-عدم اثبات برنامه سفر 

-نداشتن مدرکی مبنی بر  حمایت مالی  از خود در طول سفر  مانند تمکن مالی یا فیش حقوقی 

موارد گفته شده نمونه هایی از عوامل ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا  هستند و تمام دلایل احتمالی  را  شامل نمی شوند

یکی از عو امل ریجکتی  در هر ویزا و کشوری  نداشتن اطلاعات و عدم درخواست  راهنمایی از موسسات مهاجرتی  معتبر است. 

موسسه مهاجرتی کیان ویزا درتمامی مراحل پرونده د رکنار شما عزیزان می باشد جهت اطلاعات بیشتر می توانید فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند . 

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}