کیان ویزا

بهترین گزینه برای مهاجرت پرستاران کدام است ؟ 

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری پرستاران

ترک کشور خود در جستجوی فرصت های شغلی بهتر ،این روزها غیر معمول نیست. بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن حرفه خود به دنبال کار در یک کشور خارجی هستند. وضعیت برای پرستاران هم فرقی نمی کند. اگر پرستاری هستید که به دنبال کار در یکی از کشورهای خارجی هستید، به لیست بهترین کشور ها برای  مهاجرت کاری پرستاران  نگاهی بیندازید. این کشور ها بدون ترتیب خاصی فهرست شده اند.

بهترین بخش این است که پرستاران همیشه مورد تقاضا هستند و تقریباً در هر جایی می توانند کار کنند. بنابراین، اگر مهارت‌ها را دارید و می‌پرسیدکجا باید پرستار باشید،  تا پایان این مقاله همراه با ما ماشید.

 کمبود پرستار در سراسر جهان

در حال حاضر کمبود پرستار در سراسر جهان وجود دارد. در سال 2020 مجمع بین المللی نیروی کار شورای بین المللی پرستاران دریافت که بیشترکشورهای صنعتی به دلیل افزایش خواسته های بهداشت و درمان با کمبود پرستار قریب الوقوع مواجه خواهند بود .

به طور معمول، جریان مهاجرت پرستار عمدتاً از کشورهای در حال توسعه به کشورهای صنعتی حرکت می کند. فیلیپین در حال حاضر بزرگترین منبع پرستاران مهاجر در سراسر جهان است. از دیگر کشورهای منبع می توان به کشورهای کارائیب، آفریقای جنوبی، غنا، هند، کره، چین و … اشاره کرد. این پرستاران در درجه اول به آمریکا، بریتانیا، نروژ، استرالیا، ایرلند دانمارک مهاجرت می کنند.

سوئیس پذیرای پرستاران

هیچ لیستی از حقوق و دستمزد بدون حضور در سوئیس کامل نخواهد شد. در کل، تنها لوکزامبورگ است که به طور مداوم حقوق بیشتری می پردازد

همسایه جنوبی آلمان – سوئیس – مکان دیگری است که در آن کمبود پرستار وجود دارد. با این حال، سوئیسی ها در پذیرش کارگران خارجی کمی سختگیرتر هستند. یکی از پیش نیازها این است که حداقل به یکی از زبان های ملی آنها، آلمانی، ایتالیایی و/یا فرانسوی صحبت کنید. دانستن تنهازبان انگلیسی قابل قبول نیست و شما باید برای یکی از آن زبان ها امتحان بدهید که بستگی به منطقه ای دارد که در آن به دنبال کار هستید. صلیب سرخ سوئیس مسئول نظارت بر کلیه درخواست ها و اعتبارنامه ها برای خارجی ها است. متوسط ​​حقوق پرستاران در سوئیس حدود 52000 یورو یا57000 دلار است. اگرچه باید در نظر داشت که هزینه زندگی در سوئیس بسیار بالاست.

علاوه بر این، همه پرستاران ملزم به شرکت در دوره های کارآموزی شش ماهه هستند.

نیاز نامحدود نروژ به پرستاران

مانند سایر کشورهای شمال اروپا، نروژ به دلیل نگرش مترقی اجتماعی و کیفیت بالای زندگی خود مشهور است.

نروژ کشوری نفت خیز با یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان است. پرستاران در این کشور  از زندگی خوبی برخوردارند زیرا میانگین حقوق برای یک پرستار 50,000 دلار است اما ممکن است سالانه تا 100,000 دلار برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا پرستاران باتجربه هستند افزایش یابد.

بر اساس آمار نروژ در 20 سال آینده به بیش از 100000 کارمند مراقبت های بهداشتی نیاز خواهد داشت.

. در این گزارش بین پرستاران،پرستاران مراقبت های ویژ ه، پرستار نوزدان ،  پزشکان، ماماها و دستیاران پرستاری تفاوتی وجود ندارد بیشتر آنها بایداز کشورهای دیگر بیایند. با این حال، برای کار در این کشور ؛ شما باید ویزا بگیرید، نروژی را به خوبی صحبت کنید و از اداره ثبت نروژ برای پرسنل بهداشتی (SAK) گواهینامه دریافت کنید..

برای درخواست، باید از طریق اداره ثبت نام پرسنل بهداشتی نروژدرخواست داده و مدارک مناسب را ارائه کنید

افراد همچنین باید امتحان زبان نروژی را بگذرانند. دوره های آنلاین برای خارجی ها تدریس می شود. همچنین یک برنامه کار آموزی  یک ساله، ازجمله هزینه ثبت نام، که اکثر پرستاران بین المللی مورد نیاز را قبل از به دست آوردن مجوز وجود دارد.

روش های مهاجرت به المان

در استرالیا پرستاری را تجربه کنید

استرالیا با پیوستن به همسایه نیمکره جنوبی خود، نیوزلند،مکان مناسبی برای کسانی است که به دنبال ترکیب فرصت شغلی با درآمد خوب با سبک زندگی آفتابی  و آرام تر هستند

برای تمرین به عنوان یک پرستار ثبت شده در استرالیا، باید دو فرآیند مستقل را تکمیل کنید. یکی ثبت نام در هیئت پرستاری و مامایی استرالیا(NMBA) و دیگری اخذ ویزا.

متوسط ​​حقوق اولیه پرستاران در استرالیا از 28 دلار در ساعت شروع می شود. دستمزد سالانه برای پرستاران با تجربه بیش از ده سال و کار دربیمارستان های برتر تا 60000 دلار افزایش می یابد.

سازمان های بین المللی متعددی وجود دارد که با بیمارستان ها در استرالیا کار می کنند. بزرگترین آژانس استخدام برای پرستاران بین المللی دراسترالیا بهداشت و درمان استرالیا (HCA) است.

برای کار در استرالیا، خارجی ها ملزم به درخواست ویزا با حقوق کامل کار و همچنین ثبت نام معتبر با آژانس تنظیم خدمات بهداشتی استرالیاهستند. به طور متوسط این پروسه 4 تا 5 ماه طول می کشد تا پردازش و ارزیابی شوید.

پرستاری هلند

هلند به‌عنوان یکی از باثبات‌ترین اقتصادهای اتحادیه اروپا – و در واقع در جهان – یک ورودی غیرمعمول به این فهرست است. درواقع سیستم مراقبتهای بهداشتی  این کشور اغلب بهترین در اروپا تلقی می شود.

مطابق با این استانداردهای بالا، پرستاران می توانند انتظار داشته باشند که میانگین درآمدی در حدود 60253 دلار   داشته باشند، اگرچه – علیرغماینکه بسیاری از اتباع هلندی، انگلیسی را به طور  کاملی صحبت می کنند – شما همچنان باید با زبان اصلی آشنا شوید.

کانادا یک مکان مناسب برای پرستاران

کانادا یک مکان مناسب  برای پرستاران علاقه مند به تلاش برای پرستار بین المللی شدن  است و دارای سیستم مراقبت  بهداشت و درمان همگانی  با بودجه مناسب  واست  .

پرستاران از حقوق عالی برخوردار هستند. میانگین  حقوق پرستاران  بین 48000 تا 55000 دلار است که بالاترین میزان حقوق و دستمزد  در جهاناست. پرستاران باتجربه 65000 تا  دلار به بالا درآمد دارند.

ایتالیا در حال حاضر کمبود پرستاری دارد

ایتالیا، مانند ایالات متحده، در حال حاضر کمبود پرستاری دارد.

در ایتالیا، پرستاران ملزم به گرفتن تاییدیه  هیئت مدیره پرستاری ایتالیا، آزمون زبان، و همچنین توسط یک بیمارستان ایتالیایی برای به دست آوردنمجوز پرستاری حمایت می شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد، ویزا باید به کار در ایتالیا از طریق سفارت ایتالیا به دست آمده باشد.

این کشور به طور متوسط حقوق 59500 دلار در سال به پرستاران خود می پردازد. با این حال، قبل از کسب گواهینامه، شما نیاز به تصویب یک آزمونزبان تسلط به زبان ایتالیایی نیز دارید.

لوکزامبورگ با بالاترین حقوق و دستمزد پرستاری

لوکزامبورگ، یک کشور کوچک اروپای غربی، این کشور دارای اقتصاد بزرگی است و به عنوان یک بهشت مالیاتی شناخته می شود  که می‌تواند ازحقوق‌های بالا حمایت کند و این کشور دارای بالاترین حقوق و دستمزد از این لیست است .

پرستاران در هشت سال اول شغلی به طور متوسط ​​60000 دلار حقوق دریافت می‌کنند. پرستاران باتجربه ثبت نام شده حقوقی تا 125000 دلاردریافت می کنند. به دلیل دستمزد خوب و شرایط کاری، یافتن شغل پرستاری در این کشور کوچک برای پرستاران جدیدی که به این حرفه می‌پیوندند وانتظار دارند دستمزد مناسبی کسب کنند، دشوار است، و مردم گاهی اوقات سالها منتظر یک فرصت هستند

توجه داشته باشید که پرستاران بین المللی علاقه مند به کار در لوکزامبورگ باید مهارت های زبانی لازم از جمله مهارت در هر دو زبان فرانسه، آلمان، و / یا لوکزامبورگی داشته باشد. زبان پرستار در یکی از سه زبان ممکن است به درخواست وزیر بهداشت مورد آزمایش قرار گیرد.

پرستاری در دانمارک

تقاضا برای پرستاران در دانمارک بیش از هر کشور دیگری   است حقوق پرستاری در کشور دانمارک  بین 38000 تا 50000 دلار است. هزینه زندگی بالاست زیرا این کشور دارای سیستم رفاه اجتماعی باورنکردنی و مالیات بالا می باشد.

. با مشاهده نحوه تامین مالی مراقبت های بهداشتی در دانمارک توسط مالیات دهندگان، به  این نکته پی می برید که ساکنان کمک های پزشکی راراحت تر دریافت  می کنند .

برای کسانی که علاقه مند به درخواست ویزای کاری پرستاران در کشور دانمارک دارند ، گام اول ارائه تمام مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی نیازاست. در صورت تاییدیه، به افراد سه سال فرصت داده می شود تا باقی مانده مدارک تحصیلی برای اقتدار دائمی برای تمرین در دانمارک را انجامدهند. جزء اصلی امتحان زبان است.

اداره ایمنی بیمار دانمارک بر تمام درخواست های شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای مجوز پرستاری نظارت می کند. سه مسیر مختلف برای استفادهاز جمله مسیرهای برای افراد از کشورهای شمال اروپا، کشورهای عضو اتحادیه اروپا، وافراد دیگر   وجود دارد. جالب توجه است، که شما می توانید تا سن 75 سالگی به عنوان یک کادر درمان در کشور دانمارک کار کنید .

امتحان زبان دو بار در سال در ماه های می/ جون و نوامبر/ دسامبر در دنمارک برگزار می شود، هنگامی که مدرک زبان  مورد نیاز را ارائه دهید. بعد از آن دوره کار آموزی با حقوق را میگذرانید این موضوع نشان دهنده  مهارت های بالینی و مهارت های ارتباطی شما  با بیماران است ، و هنگامی که به رضایت هیئت مدیره برسد  مجوز دائمی را می توانید  به دست آورید.

انگلستان وپرستاری

پرستاران شاغل در بریتانیا حقوقی را دریافت می کند که آنها را قادر می سازد تا زندگی راحت تری را  داشته باشند به ویژه برای افرادی که درسطح  های  بالاتری  هستند. پرستاران در ابتدای  شروع کار  به درآمد حدود 30000 دلار در سال میرسنند . و برای سال های بعد  ، این مبلغ به43000 دلار در سال افزایش می یابد. برای دریافت  این مبلغ باید پرستار با مدرک تحصیلی و قبولی در ارزیابی شورای پرستاری و مامایی باشید

برای مقیاس های حقوق در مراقبت های بهداشتی، پرستاران بسته به تجربه و صلاحیت ها در گروه 5 یا بالاتر قرار می گیرند. برای پرستارانی کهخارج از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا آموزش دیده اند، باید به عنوان پرستار در آژانس نظارتی، شورای پرستاری و مامایی بریتانیا (NMC) ثبت نام کنید.

این فرآیند شامل درخواست، آزمون های صلاحیت و سایر تشریفات است.

پرستار ایالات متحده آمریکا

در ایالات متحده، حقوق یک پرستار ثبت نام شده به خوبی بالاتر از درآمد متوسط است. یک پرستار حدود 67490 دلار در سال درآمد خواهد داشت. کمترین درآمد پرستار در حدود ، 45000دلار است ،  پرستاران در کالیفرنیا بهترین حقوق را دریافت می کنند، به ویژه آنهایی که در منطقه سانفرانسیسکو و سن خوزه هستند..

شیلی

شیلی کشوری در آمریکای جنوبی است که بیشتر سواحل شرقی این قاره را اشغال کرده است. کیفیت زندگی در شیلی در مقایسه با سایر کشورهای آمریکای جنوبی بالاتر است. پرستاری در شیلی یکی از پردرآمدترین مشاغل است. پرستاران سطح ورودی به طور متوسط ​​28000 دلار حقوق دریافتمی کنند که با گذشت زمان تا 47000 دلار افزایش می یابد. یک پرستار با تجربه می تواند تا 62000 دلار حقوق دریافت کند. با توجه به اینکه متوسط​​دستمزد سالانه در شهر سانتیاگو پایتخت کشور تنها 10000 دلار در سال است، که  رقم قابل توجهی است.

آلمان

بر اساس تحقیقات منتشر شده توسط آژانس کار فدرال، کمبود شدید پرستار در آلمان وجود دارد. به ازای هر 100 جای خالی، تنها 19 کاندید پرستارسالمندی وجود دارد. آلمان علاوه بر آموزش پرستاری، از سایر کشورها نیز متخصصان را جذب می کند. اگر این کشور را در نظر دارید، به مجوز نیازدارید. و احتمالاً یک دوره کار آموزی  برای اطمینان از اینکه زبان و مهارت های حرفه ای شما مطابق با الزامات است. علاوه بر این، بسته به اینکه اهلکدام کشور هستید، ممکن است نیاز به ویزا داشته باشید. برای صدور ویزا باید بیمه مربوطه را تهیه کنید. صرف نظر از اینکه چه مدت در این کشورخواهید ماند

. در حالی که حقوق ممکن است به دلیل مهارت ها، تجربه و موقعیت مکانی متفاوت باشد، میانگین ماهانه حدود 3500 یورو یا 3850 دلار است که میتواند بیش از 40000 یورو یا 44000 دلار در سال باشد

نیوزلند

نیوزلند در حال حاضر یک مقصد بسیار محبوب برای مهاجران انگلیسی زبان است – به ویژه در بخش مراقبت های بهداشتی که در آن پرستاران  نیزمی توانند حقوق قابل توجهی دریافت کنند.

نیوزلند کشوری در اقیانوس آرام است. این کشور همسایه استرالیا است دستمزدها در نیوزلند به طور کلی چشمگیر هست و نشان دهنده کیفیت بالایزندگی در آنجا است  این کشور  به پرستاران حقوق خوبی می دهد.. حقوق پرستاری در نیوزلند تا حدودی رقابتی است. از 32000 دلار شروع میشود و   تا 47000 دلار نیز می رسد.

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت کاری پرستاران می توانید فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل نمایید تا مشاوررین  موسسه مهاجرتی کیان ویزا در اسرع وقت با شما تماس بگیرید  .

.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}