کیان ویزا

ثبت شرکت در انگلیس

0.0
0.0/5

روش های مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت در انگلیس

نحوه ثبت شرکت در انگلیس

افتتاح شرکت در بریتانیا، دیگر تنها در اختیار چند کارآفرین بین المللی نیست. در صورتی که روند ثبت شرکت در بریتانیا را جدی بگیرید و جایگاه خود را در بازار بسیار رقابتی انگلستان پیدا کنید، نه تنها منبع درآمد پایداری خواهید داشت، بلکه به فرصتی برای اقامت در این کشور و دریافت پاسپورت بریتانیایی دست پیدا خواهید کرد.

اگرچه راه‌اندازی کسب‌ و کار خود در یکی از قطب‌های مالی جهان، یعنی انگلستان، کم هزینه نیست، اما پول و تلاشی که سرمایه‌گذاری می‌کنید در درازمدت نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت. آیا مایلید بدانید چطور می توانید شرکت خود را در انگلستان یا هریک از کشورهای حوزه بریتانیا ثبت کنید؟

در این مقاله، موسسه حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا، مراحل ثبت شرکت و دریافت ویزا از کشور انگلستان را به طور کامل برای شما عزیزان شرح خواهد داد. اما قبل از آن،  مزایای ثبت شرکت در این کشور را برخواهیم‌ شمرد.

چرا ثبت شرکت در انگلستان، ایده بسیار خوبی است؟

اقتصاد مستحکم انگلستان در برابر بحران‌ها و سقوط‌های جهانی، بی‌وقفه مقاومت کرده است. بنابراین، هر ایده تجاری قابل دوام در این کشور به طور یقین موفق خواهد بود.

یک شرکت ثبت شده در انگلستان، سرمایه گذاری در یک تجارت قانونی محسوب می‌شود که هیچ ارتباطی با طرح های خارج از این کشور ندارد. چنین رویکردی، باعث ایجاد اعتماد و احترام بیشتر از سوی شرکا، تامین کنندگان سرمایه و مشتریان در سراسر جهان خواهد شد.

دولت انگلستان بسیار مشتاق است که از شرکت های کوچک و متوسط ​​حمایت کند، زیرا آنها به عنوان منابع درآمد این کشور به حساب می آیند. بنابراین چنین حمایتی می تواند به طور مستقیم مانند مشوق های مالیاتی، یا  به طورغیرمستقیم نظیر کاهش مداخلات، افزایش ساده سازی فرآیندها و موارد دیگر صورت گیرد.‌

اگرچه قوانین مالیاتی در بریتانیای کبیر از انعطاف پذیرترین قوانین برخوردار نیست، با این حال، این قوانین فرصت های بهینه سازی مالیاتی بسیاری را ارائه می دهند.

بدین ترتیب، نباید تنوع ساختارهای تجاری به منظور ادغام شرکت های بریتانیایی، همچنین انعطاف پذیری در مورد شهروندان بین المللی را فراموش کرد، زیرا این افراد می توانند در آینده مدیران شرکت ها و یا سهامداران آنها شوند.

مقالات مرتبط به کشور انگلیس

مهاجرت متخصصان بیهوشی به انگلستان

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان

مهاجرت پزشک به انگلستان

مهاجرت کادردرمان

مهاجرت رانندگان پایه یک به انگلستان

ویزای کادر درمان به انگلستان

ویزای استارتاپ انگلستان

ویزای توریستی انگلستان

تحصیل در انگلستان

ثبت شرکت در انگلیس
ثبت شرکت در انگلیس

گزینه های مختلف برای ثبت شرکت در انگلستان

قبل از اینکه،  برای افتتاح یک شرکت بریتانیایی شروع به نوشتن فرم ثبت نام کنید، ساختار تجاری را انتخاب نمایید که به بهترین شکل ممکن با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. در انگلستان چهار نوع متداول از شرکت های بریتانیایی وجود دارد، بنابراین، بر اساس اهداف، مزایا و ریسک های احتمالی هر ساختار، انتخاب خود را انجام دهید.

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

اولین گام برای ثبت شرکت خود در انگلستان کسب اطلاعاتی است که برای ثبت یک شرکت بریتانیایی در Companies House نیاز خواهید داشت. به منظور کسب این اطلاعات، انتخاب یک ساختار تجاری و رسمی کردن نحوه اداره شرکت خود الزامی است. در ادامه این مراحل را شرح خواهیم داد.

۱. انتخاب ساختار شرکت

اغلب کارآفرینان بریتانیایی که قصد دارند شرکت بریتانیایی خود را ثبت کنند، اغلب “شرکت خصوصی محدود شده با سهام” را انتخاب می کنند.

این نوع ساختار کسب و کار، می تواند راهی موثر برای مدیریت مالیات شما باشد. به عنوان مثال، به عنوان یک مدیر شرکت، می توانید بخشی از درآمد خود را از سود سهام شرکت کسب کنید و در نتیجه مالیات بر درآمد کمتری پرداخت نمایید.

مزیت دیگر این نوع شرکت، این است که چنانچه  شرکت دچار مشکل مالی شود، دارایی های شخصی شما، مانند خانه و خودرو در معرض خطر قرار نخواهند گرفت. این امر، همان موردی است که از اصطلاح “مسئولیت محدود” برمی آید.‌

۲- ثبت نام شرکت در بریتانیا

قبل از ثبت شرکت در بریتانیا، باید یک‌ نام برای آن انتخاب کنید.

 • نکات مهم در انتخاب نام شرکت:
 • در مورد بازاری که در آن مایلید فعالیت نمایید تحقیق کنید، نام شرکت‌های رقیب شما، باید به هنگام انتخاب نام شرکت خود، الهام بخش شما باشند.
 • نامی را انتخاب کنید که معنادار باشد، نام شرکت شما اولین چیزی است که مردم در مورد کسب و کار شما خواهند شنید، بنابراین نام شرکت می تواند بازگو‌کننده فعالیتی باشد که انجام می دهید.
 • یک نام‌ کوتاه انتخاب کنید، زیرا به خاطر سپردن یک نام کوتاه بسیار آسان‌تر خواهد بود و در هنگام بازاریابی کارایی بهتری خواهد داشت.
 • از انتخاب نام‌های شرکتی که املای آنها سخت است اجتناب کنید، و اطمینان حاصل نمایید که به راحتی تلفظ می شوند.

۳- وارد کردن اطلاعات شرکت

هنگامی که یک شرکت بریتانیایی را ثبت می کنید، بسیاری از اطلاعاتی که ارائه خواهید داد، در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. Companies House به جزئیات شرکت شما نیاز دارد.

 • آدرس دفتر ثبت شده – این آدرسی است که Companies House و HMRC به آن نامه ارسال می کنند. بنابراین این آدرس باید در بریتانیا باشد و باید بتوان از طریق آن به مدیران شرکت دسترسی پیدا کرد.
 • مدیران شرکت – شرکت شما باید حداقل یک مدیر داشته باشد. Companies House  باید از نام، تاریخ تولد و آدرس محل سکونت مدیران اطلاع داشته باشد.
 • سهامداران – هر شرکت باید حداقل یک سهامدار داشته باشد، سهامدار می‌تواند همان شخص مدیر باشد. Companies House باید نسبت به نام، تاریخ تولد و آدرس محل سکونت سهامداران آگاه باشد.

چنانچه از آدرس جداگانه ای برای کسب و کار خود برخوردار نیستند، باید از آدرس منزل خود برای ثبت شرکت در بریتانیا استفاده کنید. اما در صورتی که مایل نیستید آدرس منزلتان در دسترس عموم قرار گیرد، می توانید از موسساتی کمک‌ بگیرید که خدمات نمایندگی ثبت شده را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند کسب و کار خود را در مکان مرکزی لندن ثبت کنید.

۴- تخصیص سهام شرکت

هنگامی که شرکتی را در بریتانیا ثبت می کنید، باید سهام شرکت را به سهامداران آن اختصاص دهید. ساده ترین راه این است که یک سهم را به هر سهامدار اختصاص دهید و ارزش هر سهم را ۱ پوند در نظر بگیرید.

۵- تکمیل تفاهم نامه و اساسنامه

این اسناد نحوه اداره شرکت شما را رسمی می کند. قبل از ثبت شرکت سهامی خاص در بریتانیا، آنها باید توسط مدیر(ها)، سهامدار(ها) و منشی شرکت مورد توافق قرار گیرند و امضا شوند.

۶- ارسال کلیه موارد به Companies House

جهت ثبت نام در روز مورد نظر خود، سعی کنید درخواست خود را تا ساعت ۱۵ همان روز ارسال نمایید. این آخرین مرحله ثبت شرکت است و پس از تکمیل کلیه مراحل، می‌توانید کسب و‌ کار خود را آغاز کنید.

بهترین ویزاهای کارآفرینی انگلستان کدامند؟

برای راه اندازی یک کسب و کار در یک کشور خارجی، باید حداقل در کشور مورد نظر، اقامت داشته باشید. برای انجام این کار، به مجوزی نیاز دارید که به شما اجازه دهد چند سال در آن کشور زندگی کنید. به این مجوز که امکان زندگی و کار را در این کشور برایتان فراهم می کند، ویزا یا اجازه اقامت می گویند.

کارآفرینان بین المللی می توانند برای سه ویزای تجاری اصلی در انگلستان درخواست دهند که عبارتند از:

 • ویزای استارت آپ،
 • ویزای  نوآور یا  Innovator
 • ویزای  نماینده انحصاری یک کسب و کار خارج از کشور‌sole representative visa

هر کدام از ویزاها محدودیت های خاص خود را دارند. استارت‌آپ‌ها و نوآوران باید یک طرح کسب‌ و کار روشن و اثبات‌ شده برای آینده ارائه دهند که یکی از نهادهای مورد تأیید دولت این کشور را تشویق کند تا برای آنها تأییدیه صادر نماید.

ویزای نماینده انحصاری، ویژه مدیر ارشد یک شرکت مادر در خارج از بریتانیا است. تجربه کاری، صلاحیت ها و تحصیلات مرتبط، مواردی هستند که برای وزارت کشور انگلستان از اهمیت ویژه ای  برخوردارند. علاوه بر اینها، متقاضیان باید از دانش بسیار خوبی در زمینه زبان  انگلیسی برخوردار باشند.

هر سه دسته ویزا از کارآفرینان می خواهند که تمام  ساعات کاری خود را به توسعه کسب و کار خود اختصاص دهند. در ادامه به توضیح هریک از این ویزاها خواهیم پرداخت.

چنانچه از انگیزه و جاه طلبی کافی برای سرمایه گذاری میلیون ها پوند در یک تجارت در بریتانیا برخوردارید، طبیعی است که در ازای آن، آزادی و انعطاف بیشتری مطالبه کنید. خوشبختانه، این نوع ویزاها چنین آزادی را به شما ارائه می دهند.

نحوه ثبت شرکت در انگلیس
نحوه ثبت شرکت در انگلیس

ویزای استارت آپ و نحوه دریافت آن

ویزای استارت‌ آپ، ویژه کارآفرینان جدیدی است که اولین کسب و کار خود را در بریتانیا آغاز می‌کنند. افراد متقاضی این ویزا، هیچ الزامی برای سرمایه‌گذاری اولیه ندارند. به‌ منظور اینکه واجد شرایط دریافت این ویزا باشید، ابتدا باید تاییدیه ای از نهادی دریافت کنید که مسئولیت بررسی و تایید کسب و‌ کارهای نوآورانه در انگلستان را به عهده دارد. این نامه، تایید می کند که کسب و کار شما نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر خواهد بود. به متقاضیانی که موفق شوند این تاییدیه را دریافت کنند، ۲ سال مهلت داده می شود. پس از یک دوره زمانی مشخص، دارندگان ویزای استارت‌ آپ، ممکن است بتوانند مجاز به اخذ ویزای نوآور یا Innovator شوند.‌ این ویزا به افراد امکان می دهد که اقامت خود را در انگلستان طولانی تر کنند و تجارت خود را در این کشور توسعه دهند.

در ۲۹ مارس ۲۰۱۹، ویزای استارت‌ آپ بریتانیا برای متقاضیان جدید باز شد. هدف از اعطای این ویزا، جذب کارآفرینان مشتاق و جاه طلبی است که برای اولین بار به دنبال راه اندازی کسب و کار خود در بریتانیا هستند. شرط کلیدی برای اخذ ویزای استارت آپ همانند شرط اخذ ویزای نوآور یا innovator است. این شرط همان دریافت نامه تاییدیه از یک نهاد تایید کننده معتبر است. پس از این مراحل، کلیه برنامه‌های متقاضیان از نظر نوآوری، دوام و مقیاس‌پذیری ارزیابی می‌شوند.

این ارزیابی توسط یک نهاد تایید کننده معتبر انجام خواهد شد.‌ این نهاد باید ارزیابی خود را در نامه تأیید ذکر کند. در مورد قالب این نامه و مواردی که باید گنجانده شود، قوانین خاصی وجود دارد.

در مورد نوآوری، متقاضی اخذ این ویزا، باید یک طرح تجاری واقعی و اصلی ارائه دهد که مطابق با نیازهای بازار جدید بریتانیا باشد یا از مزایای رقابتی برخوردار باشد.

در مورد دوام، متقاضی باید به طور فعال در حال توسعه کسب و‌کار خود باشد، یا اینکه در حال حاضر از مهارت‌ها، دانش، تجربه و آگاهی کافی نسبت به بازار برای اجرای موفقیت‌آمیز کسب‌ و کار خود برخوردار باشد.

در مورد مقیاس پذیری، متقاضی باید شواهدی از برنامه ریزی ساختاریافته و چشم انداز ایجاد شغل، همچنین پتانسیل رشد در بازارهای ملی این کشور را ارائه دهد.

ویزای اولیه به مدت ۲ سال، بدون نیاز به سرمایه گذاری اولیه، به افرادی که با موفقیت این مراحل را پشت سر گذاشته اند، اعطا خواهد شد.

معیارهای واجد شرایط بودن (برنامه اولیه) عبارت است از:

 • متقاضی دریافت این ویزا باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
 • متقاضی نباید قبلاً هیچ کسب و‌ کاری در انگلستان راه اندازی کرده باشد.
 • ایده متقاضی باید توسط یک نهاد معتبر تایید شوند. این تاییدیه می تواند از یک موسسه آموزش عالی در بریتانیا یا یک سازمان تجاری دریافت شود که قبلاً از کارآفرینان در بریتانیا حمایت کرده است.
 • ●         متقاضی باید تاییدیه صادر شده توسط نهاد تایید کننده‌ را ارائه دهد.
 • متقاضی باید از  پس انداز شخصی برای حمایت از خود در زمانی که در بریتانیا اقامت دارد، برخوردار باشد.
 • متقاضی همچنین باید الزامات زبان انگلیسی حداقل CEFR سطح B2 در ۴ مهارت زبان انگلیسی را برآورده کند.

افرادی که موفق شوند ویزای استارت آپ را دریافت کنند، می‌توانند:

 • علاوه بر فعالیت در کسب و‌کار جدید خود، در شغل دیگری فعالیت کنند.
 • این ویزا را به برخی از ویزاهای  دیگر تغییر دهند.
 • اعضای خانواده تحت تکفل خود را با خود به انگلستان بیاورند.

مواردی نیز وجود دارد که دارندگان این ویزا مجاز به انجام آنها نیستند. این موارد عبارتند از:

 • افراد دارنده این ویزا قادر نخواهند بود  به عنوان پزشک یا دندانپزشک در دوره آموزشی، فعالیت داشته باشند.
 • مجاز به انجام  فعالیتهای ورزشی به عنوان ورزشکار حرفه ای نخواهند بود.
 • واجد شرایط دریافت وجوه عمومی نخواهند شد.

مدت اقامت مجاز:

ویزای استارت آپ صرفا به مدت ۲ سال اعتبار دارد. دارندگان این ویزا نمی توانند برای تمدید آن اقدام کنند.

ویزای نوآور یا Innovator

ویزای Innovator یا نوآور، ویژه بازرگانان با تجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل سرمایه ای معادل ۵۰۰۰۰ پوند داشته باشید. همچنین باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر ارائه دهید که توسط یک نهاد تایید کننده معتبر، تایید شود.

ویزای نوآور به مدت ۳ سال اعتبار دارد و می تواند مستقیماً به مجوز نامحدود برای ماندن در بریتانیا در پایان این دوره منجر شود. متقاضیان ویزای نوآور می توانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به انگلستان بیاورند.

شرایط لازم برای اخذ ویزای نوآور

به منظور واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای نوآور، متقاضی باید دارای شرایط زیر باشید:

 • حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
 • دارای حداقل ۵۰۰۰۰ پوند برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود در انگلستان باشد. یا قبلاً ۵۰۰۰۰ پوند در کسب و کار خود در بریتانیا سرمایه گذاری کرده باشد (مگر اینکه از دسته کارآفرینان فارغ التحصیل ردیف ۱ یا استارت آپ ها برای دنبال کردن همان سرمایه گذاری تجاری استفاده کند).
 • متقاضی باید توسط یک نهاد تایید کننده در بریتانیا که ارزیابی مثبتی از ایده و‌کسب‌ و کار فرد از نظر نوآوری، دوام و مقیاس‌پذیری ارائه داده است، تاییده شده باشد. همچنین این نهاد باید تایید کند که متقاضی، کل ساعات کار خود را در بریتانیا صرف توسعه سرمایه‌گذاری تجاری خود می کند.
 • نامه تایید متقاضی حداکثر ۳ ماه قبل از تاریخ درخواست ویزای نوآور صادر شده باشد.
 • متقاضی باید واقعاً قصد داشته باشد هر کسب و‌ کار یا فعالیت تجاری را در بریتانیا که در درخواست خود ذکر کرده  است انجام دهد. همچنین فرد باید  قادر باشد آن را انجام دهد.
 • متقاضی باید در زبان انگلیسی حداقل در سطح B2 CEFR (معادل آیلتس۵.۵) باشد.

چنانچه خارج از بریتانیا هستید یا کمتر از ۱۲ ماه در بریتانیا اقامت داشته اید، حداقل ۱۲۷۰ پوند برای حمایت از خود نیاز دارید، به علاوه ۲۸۵ پوند برای شریک وابسته، ۳۱۵ پوند برای فرزند اول و ۲۰۰ پوند برای فرزندان دیگر خود نیاز خواهید داشت.

الزامات دقیقی که باید برآورده کنید، ممکن است برحسب شرایط پرونده شما متفاوت باشد. ممکن است بخواهید برای مشاوره تخصصی با یک وکیل مهاجرت صحبت کنید.

موسسه مهاجرتی کیان ویزا
موسسه مهاجرتی کیان ویزا

ویزای نماینده انحصاری یا Sole representative visa

ویزای نماینده انحصاری، ویزای تجاری خارج از بریتانیا است که به کارمند ارشد یک کسب و کار در خارج از کشورهای حوزه بریتانیا از جمله انگلستان اجازه می دهد تا برای راه اندازی و اداره شعبه خود در بریتانیا اقدام‌ کند. این ویزا همچنین به مدیر ارشد شرکت های خارجی اجازه می دهد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت مادر که در خارج از بریتانیا فعالیت دارد را به کشورهای حوزه بریتانیا انتقال دهند. مجوز نامحدود برای اقامت (ILR) را می توان پس از ۵ سال در رده ویزای نماینده یک تجارت خارجی دریافت کرد.

شرایط لازم برای اخذ ویزای نماینده انحصاری

به منظور واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای تجاری خارج از کشور انگلستان، باید دارای شرایط زیر باشید:

 • یک تجارت فعال و تجاری در خارج از کشورهای حوزه بریتانیا داشته باشید.
 • دارای دفتر مرکزی و محل کسب و کار اصلی خود در خارج از بریتانیا باشید.
 • هیچ شعبه، شرکت تابعه یا نماینده دیگری در انگلستان نداشته باشید.
 • قصد داشته باشید یک شعبه ثبت شده یا شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت بریتانیا را راه اندازی کنید که در فعالیت های تجاری مشابه در خارج از بریتانیا، فعال باشد.
 • نباید، کسب و کار نورد نظر در خارج از کشور انگلستان ایجاد شود یا نماینده انحصاری صرفا به منظور تسهیل ورود یا اقامت خود در انگستان اقدام به تاسیس شرکت کند.
 • قصد داشته باشید مرکز فعالیت خود را در خارج از کشور حفظ کنید.

همچنین باید نشان دهید که:

 • نماینده واقعی یک تجارت خارج از کشور هستید.
 • باید ثابت کنید که کارمند ارشد موجود در شرکت خارجی هستید.
 • به عنوان کارمند تجاری، در خارج از  بریتانیا استخدام شده باشید.
 • از مهارت ها، تجربه و دانش کافی در مورد کسب و کار مورد نظر جهت ایفای نقش خود به عنوان نماینده انحصاری شرکت خارجی برخوردار باشید.
 • دارای اختیارات کامل برای انجام مذاکره و اتخاذ تصمیمات عملیاتی از طرف شرکت خارجی باشید.
 • قصد داشته باشید به عنوان نماینده تجارت خارج از کشور به صورت تمام وقت کار کنید.
 • قصد نداشته باشید در شرکت یا کسب و‌ کار شخصی خود فعالیت کنید یا برای هر کسب و کار دیگری کار کنید.
 • اکثریت سهام در کسب و کار خارجی، مالکیت یا کنترل آن را در اختیار نداشته باشید، خواه این مالکیت یا کنترل از طریق سهامداری، قرارداد مشارکت، مالکیت انفرادی یا هر ترتیب دیگری باشد.
 • ●         توانایی زبان انگلیسی را حداقل تا سطح A1 CEFR از خود (صحبت کردن و شنیدن) نشان دهید.
 • بتوانید ثابت کنید که می توانید به اندازه کافی خود و افراد تحت تکفل خود را در بریتانیا، بدون توسل به بودجه عمومی، نگهداری و اسکان دهید.

الزامات دقیقی که باید برآورده کنید برحسب شرایط شما متفاوت خواهد بود.

آیا کسب و کار شما واجد شرایط ایجاد شعبه یا شرکت تابعه در انگلستان است؟

برای اینکه به عنوان یک کارمند، واجد شرایط دریافت ویزای نمایندگی تجاری خارج از کشور انگلستان باشید، شرکت مادر باید یک تجارت فعال و تجارت خارجی محسوب شود. شرکت مادر خارج از کشور انگلستان، باید دارای دفتر مرکزی و محل اصلی کسب و کار خود باشد که در خارج از بریتانیا فعالیت دارد و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. چنانچه شرکت مادر قبلاً شعبه یا نماینده دیگری در بریتانیا داشته باشد، این کسب و کار صلاحیت دریافت این ویزا را نخواهد داشت. حتی در مواردی که شرکت مورد نظر هیچ نماینده ای در بریتانیا نداشته باشد، چنانچه کارمندی که شعبه یا شرکت تابعه را در بریتانیا راه اندازی می کند، به طور موثری، این کسب و کار را به مرکز عملیات تجاری خود در بریتانیا تبدیل کند، این کسب و کار سلب صلاحیت خواهد شد. وزارت کشور انگلستان همچنین باید متقاعد شود که شعبه یا شرکت تابعه، کاملاً تحت مالکیت بریتانیا است و قصد دارد به طور فعال با همان نوع تجارت در بریتانیا فعالیت خود را ادامه دهد و این شرکت صرفاً به منظور تسهیل ورود و اقامت در این کشور تاسیس نشده باشد.

سخن پایانی

مهاجرت به انگلستان می تواند مزایای بسیاری برای شما در پی داشته باشد. این کشور به لحاظ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان است. یکی از بهترین و آسانترین راه های مهاجرت به انگلستان، ثبت شرکت و اخذ ویزای کار این کشور است. چنانچه دارای سرمایه کافی برای راه اندازی کسب و‌کار خود در انگلستان هستید یا مایلید کسب و‌کار خود را به این کشور انتقال دهید، یا حتی خواستار تاسیس شعبه ای از شرکت خود در انگلستان یا هریک از کشورهای دیگر هستید، از طریق تلفن های

۰۷۱۳۶۲۴۰۵۴۱ و ۰۹۳۰۰۶۶۰۸۱۸ با مشاوران و کارشناسان کیان‌ ویزا تماس بگیرید. کارشناسان ما، از ابتدا تا انتهای فرآیند مهاجرت شما را یاری خواهند کرد.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
پرسشهای عمومی در مورد مهاجرت به کشور انگلستان
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}