کیان ویزا

شرایط گرفتن ویزای کره جنوبی

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

زندگی در کره جنوبی کره جنوبی

کره جنوبی یکی از امیدوارترین کشورها از نظر رشد اقتصادی در آسیا است سئول یکی از پیشرفته ترین شهرهای جهان به شمار می رود. این کشور سرشار از فرصت های تجاری است، اما به خاطر مقاصد گردشگری خود نیز مشهور است. علاوه بر این، استاندارد بالای آموزش در کشور آن را به مکانی ایده آل برای ادامه تحصیل تبدیل می کند .

شهروندان 112 کشور برای ورود به کره جنوبی نیازی به ویزا ندارند، اما اگر شهروند یکی از آن کشورها نیستید، می توانید  برای اخذ ویزای  کره جنوبی از یکی از سفارت های کره جنوبی در کشور خود اقدام کنید .  

موقعیت کره جنوبی

کره جنوبی، کشوری در شرق آسیا. ، با نام رسمی جمهوری کره بخش جنوبی شبه جزیره کره را اشغال می کند. این کشور از شمال با جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی)، از شرق با دریای شرقی (دریای ژاپن)، از جنوب با دریای چین شرقی و از غرب با دریای زرد همسایه است. در جنوب شرقی آن توسط تنگه کره از جزیره ژاپنی تسوشیما جدا می شود. کره جنوبی حدود 45 درصد از مساحت شبه جزیره را تشکیل می دهد. پایتخت این کشور سئول (Sŏul) است. مقر سامسونگ، هیوندای و کیا در این شهر قرار دارد که دو مورد از صادرات مهم کره جنوبی یعنی فناوری و خودرو را نمایندگی می کنند اقتصاد فناوری پیشرفته و مبتنی بر خدمات کره جنوبی، یک داستان موفقیت آمیز سرمایه گذاری خارجی است اکنون  کره جنوبی هفتمین صادرکننده بزرگ و یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان است

این کشور دارای یکی از بزرگترین پس‌اندازهای ناخالص ملی و ذخایر سرمایه‌گذاری خارجی در جهان است که یادآور دیکتاتوری است که به جای هزینه کردن، تأکید زیادی بر پس‌انداز داشت.   

شرایط ویزای کره جنوبی

هنگامی که برای ویزای کره جنوبی درخواست می کنید، باید چندین سند برای پشتیبانی از درخواست خود ارائه دهید. شرایط ویزای کره جنوبی بسته به نوع ویزای مورد نیاز شما و همچنین کشوری که در آن درخواست می دهید تغییر می کند. با این حال، مجموعه استاندارد اسنادی که همه باید ارائه کنند شامل موارد زیر است:

فرم درخواست ویزای کره جنوبی

پاسپورت شما که باید:

حداقل برای شش ماه دیگر اعتبار دارد

حداقل دو صفحه خالی داشته باشید

عکس(های) اندازه پاسپورت اندازه عکس  باید 3.5 در 4.5 سانتی متر باشد و دارای مشخصات زیر باشد:

پس زمینه سفید

اخیرا (در سه ماه گذشته) گرفته شده است

شما باید حالت صورت خنثی داشته باشید و مستقیم به جلو خیره شوید

صورت و گوش های شما باید کاملاً قابل مشاهده باشند

شما نباید عینک داشته باشید

بلیط پرواز رفت و برگشت

اثبات وجوه کافی برای پوشش مدت اقامت شما (مانند صورت حساب بانکی و اظهارنامه مالیات بر درآمد)

مدارک اقامت در کره جنوبی مانند رزرو هتل

پرداخت هزینه ویزای کره جنوبی طبق شرایط سفارت/کنسولگری

فرآیند اخذ ویزای کره جنوبی 

مسافران هنگام تصمیم گیری در مورد نوع ویزای کره جنوبی باید چندین فاکتور را در نظر بگیرند.

اولین نکته مرتبط تعداد دفعاتی است که آنها مایل به ورود به کره جنوبی هستند: ویزای یکبار ورود و چند بار ورود در دسترس است.

سپس شهروندان خارجی می توانند یکی از انواع ویزای کره جنوبی را که در زیر ذکر شده است، بر اساس دلیل ورود به کشور و مدت زمان بازدید انتخاب کنند:

ویزای یکبار ورود، معتبر (همانطور که از نامش پیداست) برای یک بار ورود و حداکثر تا 90 روز.

ورودی های چندگانه، اجازه می دهد چندین ورودی در کره جنوبی برای مدت زمانی که صادر شده است.

روش های مهاجرت به المان

بسته به دلیلی که می خواهید به کره جنوبی سفر کنید، می توانید برای یکی از ویزاهای زیر اقدام کنید 

ویزای دانشجویی کره جنوبی  

ویزای کار کره جنوبی 

ویزای تعطیلات کاری کره جنوبی 

ویزای بازدید خانواده کره جنوبی  

ویزای تجاری کره جنوبی 

ویز ای توریستی کره جنوبی   

ویزای خود اشتغالی کره جنوبی 

ویزای دانشجویی یکی  از راحت ترین رو ش های  گرفتن ویزا در هر کشوری است  

ویزای دانشجویی کوتاه مدت برای شرکت در دوره تحصیلی که کمتر از 90 روز است.

ویزای دانشجویی بلند مدت، برای شرکت در دوره تحصیلی بیش از 90 روز، مانند دانشگاه یا آموزشگاه زبان 

ویزای دانشجویی برای کسانی است که می خواهند در یک موسسه آموزشی از جمله دانشگاه در کره جنوبی شرکت کنند. بسته به طول دوره تحصیل، ممکن است در گزینه های کوتاه مدت یا بلند مدت صادر شوند. طبقه بندی های فرعی دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای برخی از دانشجویان اعمال شود.

دانش‌جویانی که می‌خواهند برای این ویزا درخواست دهند باید مدارکی ارائه دهند که نشان دهد در موسسه آموزشی که قصد حضور در آن را دارند پذیرفته شده‌اند

ویزای دانشجویی:  

مدارک مورد نیاز

فرم درخواست (ویزا)

پاسپورت و یک کپی از صفحه شناسنامه پاسپورت (صفحه با عکس شما)

عکس 

گواهی پذیرش (صدور توسط تیم آموزش بین المللی در دانشگاه کره)

هزینه درخواست ویزا  60 ~ 90 دلار 

کارت شناسایی (شناسنامه شخصی در کشور مقیم)

گواهی آزمایش سل (فقط برای دانشجویان  19 کشور ذکر شده در زیر ضروری است):

بنگلادش، کامبوج، چین، تیمور شرقی، هند، اندونزی، قرقیزستان، مالزی، مغولستان، میانمار، نپال، پاکستان، روسیه، سریلانکا، تایلند، فیلیپین، لائوس، ازبکستان و ویتنام

2 مدارک اضافی (فقط برای دانشجویان از 21 کشور ذکر شده در زیر مورد نیاز است):

بنگلادش، چین، مصر، غنا، هند، اندونزی، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، میانمار، نپال، نیجریه، پاکستان، پرو، فیلیپین، سریلانکا، تایلند، اوکراین، ازبکستان و ویتنام 

دانشگاه های کره جنوبی

کره جنوبی با بیش از 370 ارائه دهنده رسمی آموزش عالی در مجموع، فرصت های زیادی برای ارائه به دانشجویان علاقه مند دارد

برای کسب اطلاعات در مورد دانشگاه های  برتر کره جنوبی به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانشگاه ملی سئول-

دانشگاه ملی سئول (SNU) در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 در رتبه 37 قرار دارد*. دانشگاه ملی سئول که در سال 1946 به عنوان اولین دانشگاه ملی کره جنوبی تأسیس شد، یکی از سه دانشگاه معتبر SKY است و به حدود 28,378 دانشجو از مقطع کارشناسی تا دکترا، آموزش آزاد مبتنی بر تحقیقات را ارائه می دهد. طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط موسسه توسعه آموزشی کره، دانشگاه ملی سئول بیش از هر دانشگاه دیگری در کره جنوبی با بیش از 10000 دانشجو، برای سرانه دانشجویان خود هزینه می‌کند.

این  دانشگاه  دارای دو پردیس در شهر سئول است – یکی در گوانک در ضلع جنوبی شهر و دیگری در مرکز شهر در منطقه جونگنو، که همچنین بزرگترین پردیس در پایتخت است. دانشگاه ملی سئول همچنین دارای مجموعه ای چشمگیر از مشارکت های بین المللی است، 

KAIST – موسسه پیشرفته علم و فناوری کره 

موسسه پیشرفته علم و فناوری  کره که در دائجون واقع شده است یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی با جمعیت دانشجویی فعلی فقط بیش از 10000 نفر،  این موسسه به عنوان اولین مؤسسه علمی و مهندسی تحت رهبری تحقیقات کشور تأسیس شد. این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی رتبه 40 را دارد اکثر برنامه های در زمینه های (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) است و دانشگاه در 13 موضوع در بین 100 موسسه برتر جهان قرار دارد.

 (POSTECH) دانشگاه علم و صنعت پوهانگ 

دانشگاه دیگری که برنامه درسی متمرکز بر علم و فناوری را  ارائه می دهد، دانشگاه علم و صنعت پوهانگ  یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در رتبه 77 مشترک در جهان و ششمین رتبه در رتبه بندی کره جنوبی و رتبه 50 برتر QS زیر 50 سال قرار دارد. پردیس هوشمند وسیع 378 هکتاری ، نه تنها شامل تمام امکانات معمول – خوابگاه دانشجویی، کافه و غیره – بلکه یک کتابخانه دیجیتال، یک مجتمع ورزشی، باغ‌های زیبا و آب‌نماها و یک پارک مجسمه‌سازی دارد که مطابق با نام خود، ساخته شده است.

اولین دانشگاه کره جنوبی بود که در سال 2010 به طور رسمی به عنوان یک پردیس دو زبانه شناخته شد، با اکثر رویدادها و برنامه‌ها در سطح متوسطه، ارشد و فارغ‌التحصیل به دو زبان کره‌ای و انگلیسی تدریس می‌شود.

دانشگاه کره 

سومین موسسه تحقیقاتی خصوصی شامل سه گانه SKY دانشگاه کره، رقابتی طولانی با دانشگاه یونسی دارد که در بسیاری از رویدادهای ورزشی رقابتی بین این دو منعکس شده است. دانشگاه کره که به طور مشترک در رتبه 69 جهان و رتبه سوم در رتبه بندی کره جنوبی قرار دارد، در حال حاضر تعداد دانشجویی در حدود 37000 دانشجو دارد و از 1700 هیئت علمی آن، بیش از 95 درصد دارای مدرک دکترا یا معادل آن در رشته خود هستند. کالج حقوق این دانشکده به دلیل ارائه یکی از معتبرترین برنامه های حقوق در مقطع کارشناسی در کشور مشهور است. این دانشگاه که دارای یک پیست یخ به اندازه المپیک در محوطه دانشگاه خود است، همچنین از نظر مهندسی شیمی، سیاست اجتماعی و مدیریت، زبان‌های مدرن، سیاست و حسابداری و مالی رتبه بالایی دارد.

دانشگاه کره واقع در سئول، به صورت دپارتمان در سراسر شهر تقسیم شده است و پردیس اصلی آنام تنها چند دقیقه با منتخبی از رستوران‌ها، بارها، مغازه‌ها و جاذبه‌های فرهنگی از جمله معبد معروف بودایی فاصله دارد.

دانشگاه سونگ کیونکوان 

 دانشگاه سونگ کیونکوان که امسال در رتبه 88 در رتبه بندی جهانی و رتبه چهارم رتبه بندی کره جنوبی قرار دارد، موسسه خصوصی دیگری است که دارای دو پردیس اصلی، یک پردیس علوم انسانی و اجتماعی در سئول و یک پردیس علوم طبیعی در جنوب در سوون است. سونگ کیونکوان به عنوان یکی از بهترین دانشکده های پزشکی در کشور شناخته می شود (رتبه 101-150 در سطح جهانی در رتبه بندی موضوعی و سوم در کره جنوبی) که وابسته به مرکز پزشکی مشهور جهانی است. این دانشگاه برای 29 موضوع دیگر، از جمله 50 رشته برتر برای مهندسی مکانیک، مدیریت کتابخانه و اطلاعات، و علوم مواد، در میان بهترین های جهان قرار دارد.

سایر دانشگاه های کره جنوبی

همچنین در بین 300 دانشگاه برتر جهانی، دانشگاه یونسی (85 در رتبه جهانی و پنجم در رتبه بندی کره جنوبی)، دانشگاه هانیانگ (146 در جهان، هفتم در کره جنوبی)، دانشگاه کیونگ هی قرار دارند، دانشگاه اوها زنان (مشترک 333 در جهان؛ نهم در کره جنوبی). همه – به استثنای دانشگاه کیونگ هی – در پایتخت واقع شده اند و ثابت می کند که واقعاً یک مرکز آموزش عالی است.

*تفاوت جایگاه دانشگاه ها در رتبه بندی های مختلف به دلیل روش های متفاوتی است که برای تغییر آنها استفاده می شود. 

ویزای کار کره جنوبی 

شرایط کار در کره جنوبی

برای واجد شرایط بودن برای کار در کره جنوبی به مدرک دانشگاهی نیاز دارید. این مدرک باید در همان زمینه شغلی باشد که برای آن درخواست می دهید. علاوه بر این، دانش زبان کره ای لزوما اجباری نیست، اما بسیار توصیه می شود. امکان یافتن مشاغلی به زبان کره ای وجود دارد که نیازی به دانش کره ای نداشته باشد، اما کارفرمایان نسبت به متقاضیانی که کره ای می دانند (ویا علاقه مند به یادگیری) هستند، مطلوب تر خواهند بود زیرا به آنها کمک می کند تا با همکاران خود و فرهنگ کاری بیشتر ادغام شوند. 

حداقل دستمزد و متوسط ​​حقوق

در سراسر جامعه مهاجران، کره جنوبی به داشتن متوسط ​​حقوق بالا و مقصدی که خارجی ها می توانند مقدار زیادی پول پس انداز کنند، شهرت دارد..

متوسط ​​حقوق در سراسر کره جنوبی (38,000 دلار) در سال است. در سئول (55,500 USD) است. حداقل دستمزد قانونی که در سال 1988 ایجاد شد. کار تمام وقت با این نرخ حداقل حقوق سالانه (14,700 دلار) را برای کارمندان به همراه خواهد داشت.

اگر یک خارجی بخواهد در کره جنوبی کار کند، باید برای ویزای کار کره جنوبی اقدام کند. خارجی هایی که واجد شرایط ویزای کار کره جنوبی هستند شامل اساتید، معلمان زبان های خارجی، محققان و کسانی هستند که در فعالیت دیگری که توسط وزیر دادگستری از طریق قرارداد با یک سازمان یا شرکت دولتی یا خصوصی در کره جنوبی مجاز است، کار می کنند.

ویزای تعطیلات کاری کره جنوبی  

ویزای تعطیلات کاری کره جنوبی برای شهروندان کشورهایی که توافقنامه تعطیلات کاری با کره جنوبی دارند به دارنده اجازه می دهد تا حداکثر یک سال در کره جنوبی به منظور تعطیلات، کار یا تحصیل بماند.

کره جنوبی با استرالیا، اتریش، بلژیک، برزیل، شیلی، کانادا، دانمارک، فرانسه، آلمان، جمهوری چک، ژاپن، مجارستان، هنگ کنگ، نیوزیلند، ایرلند، اسرائیل، ایتالیا، مکزیک، هلند، لهستان، قراردادهای تعطیلات کاری دارد. پرتغال، رومانی، سوئد، تایوان، بریتانیا و ایالات متحده ویزای یک ساله (12 ماهه) صادر می کنند

برای دریافت ویزای تعطیلات کاری کره جنوبی، باید از یکی از کشورهای واجد شرایط باشید 

الزامات؛

* سن بین 18 تا 25 یا 30 سال (بسته به کشور)

* بدون همراهی وابسته باشد

*داشتن بلیط رفت و برگشت و بودجه کافی

* برنامه تور و فعالیت های تور داشته باشید

* داشتن پاسپورت معتبر

بودجه کافی برای پوشش حداقل شروع سفر خود را داشته باشید (حداقل 3,000,000 وون)-

شما نباید ویزای تعطیلات کاری کره جنوبی را در گذشته دریافت کرده باشید-

سابقه کیفری نداشته باشید-

-شما باید در درجه اول برای تعطیلات سفر کنید (کار یا تحصیل باید اهداف ثانویه باشد، در غیر این صورت باید برای ویزای دانشجویی یا کاری درخواست دهید) 

ویزای بازدید خانواده کره جنوبی

اگر قبلا تابعیت کره ای داشته اید یا اگر والدین یا پدربزرگ و مادربزرگی دارید که این شهروندی را داشته اند، می توانید برای  این ویزاکه ​​فقط برای افراد دارای میراث کره ای در دسترس است، درخواست دهید. این ویزا به شما اجازه می دهد تا به مدت دو سال بدون هیچ محدودیتی در کره کار و تحصیل کنید. سپس شما فرصت دارید تا ویزای خود را تمدید کنید.

اگر تحت یکی از دسته بندی های زیر قرار می گیرید، می توانید برای ویزای کره جنوبی برای اهداف بازدید خانوادگی درخواست دهید:

شما بیش از 90 روز با یکی از بستگان خود در کره جنوبی خواهید ماند

شما همسر یک تبعه کره جنوبی هستید

شما وابسته (همسر یا فرزند زیر 20 سال) یک مقیم موقت یا دائم کره جنوبی هستید   

مدارکی که باید برای برای ویزای خانوادگی ارایه دهید 

گذرنامه

یک عکس رنگی به سبک پاسپورت (3.5 میلی متر در 4.5 میلی متر)

گواهی روابط خانوادگی (تولد، ازدواج و …)

اثبات ثبات مالی (اثبات اشتغال، گواهی پرداخت مالیات و غیره) 

ویزای تجاری کره جنوبی

این ویزا برای هر شهروند بین المللی است که قصد انجام تجارت در کره جنوبی را دارد و فعالیت هایی مانند شرکت در جلسات تجاری، انجام تحقیقات بازار، امضای قراردادها و موارد دیگر را پوشش می دهد. مسافرانی که خواهان این نوع ویزا هستند باید نشان دهند که توسط یک شرکت میزبان در کره جنوبی دعوت شده اند

ویزای توریستی کره جنوبی

خارجیانی که مایلند در تعطیلات به کره جنوبی سفر کنند باید برای ویزای توریستی اقدام کنند. ویزای توریستی کره جنوبی به خارجیان واجد شرایط اجازه می دهد تا برای هر یک از اهداف زیر وارد این کشور شوند:

گردشگری

ترانزیت

برای ملاقات با یکی از اعضای خانواده یا دوستان

برای شرکت در یک رویداد مذهبی، فرهنگی، ورزشی یا موسیقی

دریافت درمان پزشکی کوتاه مدت در کره جنوبی

دارندگان ویزای کوتاه مدت می توانند تا 90 روز در کره جنوبی بمانند. این مجوز برای انجام کار با حقوق در کره جنوبی معتبر نیست و فقط برای تفریح و فعالیت های تفریحی در نظر گرفته شده است 

ویزاهای خوداشتغالی در کره

کره جنوبی اجازه ویزای خوداشتغالی را می دهد که خارجی ها را تشویق می کند تجارت خود را در کره شروع کنند. مانند ویزای کار ، نوع ویزایی که برای آن درخواست  می کنید بستگی به صنعت شغلی شما دارد. مثلا:

ویزای راه اندازی فناوری و کسب و کار برای تطبیق با سرمایه گذاری های امیدوارکننده در کشور طراحی شده است.

ویزای سرمایه گذاری برای کسانی است که می توانند مقدار زیادی پول در تجارت خود سرمایه گذاری کنند تا آن را شروع کنند.

مهم نیست که کدام یک از انواع ویزای خوداشتغالی را انتخاب می کنید، همه آنها یک بار ورود هستند و فقط سه ماه اعتبار دارند. پس از آن در بازه های زمانی یک ساله قابل تمدید است.

شرایط ویزای خوداشتغالی کره جنوبی

اگر فقط در مراحل آماده سازی برای سرمایه گذاری تجاری خود هستید، شرایط واجد شرایط بودن برای این نوع ویزا ساده است: فقط باید مدرک لیسانس یا بالاتر و مهارت های لازم برای راه اندازی یک کسب و کار را داشته باشید. مدارک لازم برای درخواست عبارتند از:

تکمیل فرم درخواست ویزای خوداشتغالی؛

گذرنامه؛

یک عکس رنگی به سبک پاسپورت (3.5 میلی متر در 4.5 میلی متر)؛

گواهی تحصیلی؛

طرح راه اندازی فناوری/کسب و کار؛

در صورت وجود، گواهی درخواست (اثبات ثبت اختراع، مجوز حق مالکیت معنوی و غیره)؛

در صورت وجود، گواهی برنامه OASIS یا تایید نامه مشارکت.

از آنجایی که این نوع ویزا از یک سیستم مبتنی بر امتیاز برای ارزیابی کاندیداها استفاده می کند، ممکن است لازم باشد مدارکی را ارائه دهید که امتیاز ویزای خود را اثبات می کند 

هزینه های ویزای خوداشتغالی

مهم نیست که برای کدام ویزا اقدام می کنید، باید هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید. از آنجایی که ویزای راه اندازی فقط اجازه اقامت یکبار ورود را می دهد، باید 60 دلار برای ویزای خود بپردازید.

چگونه انواع ویزای کره جنوبی را دریافت کنیم؟

درخواست ویزای کره جنوبی با گرفتن وقت سفارت یا کنسولگری کره جنوبی. مسافران می توانند فرم مربوطه را دانلود و از قبل پر کنند.

سپس آنها باید فرم درخواست تکمیل شده را همراه با تمام مدارک مورد نیاز در نمایندگی دیپلماتیک ارائه دهند. هزینه ویزای کره جنوبی هنگام ارسال درخواست برای بررسی پرداخت می شود.

ویزای یکبار ورود (تا 90 روز) 40 دلار آمریکا

ویزای یکبار ورود (بیش از 90 روز) 60 دلار آمریکا

ویزای دوبار ورود 70 دلار آمریکا

ویزای چند بار ورود 90 دلار آمریکا  

درخواست ها را می توان بین 15 روز تا 3 ماه قبل از تاریخ در نظر گرفته شده ارسال کرد. زمان پردازش بسته به سفارت و تقاضا متفاوت است

 مدت زمان ویزای کره جنوبی چقدر است؟

مدت زمان ویزای کره جنوبی که دریافت می کنید به هدف سفر شما بستگی دارد. بنابراین، اگر برای مقاصد گردشگری سفر می کنید، یک ویزا تا 90 روز یا کمتر دریافت خواهید کرد، معمولا برای یک بار ورود.

اگر برای اهداف طولانی‌مدت مانند کار یا تحصیل سفر می‌کنید، ویزا با مدت طولانی‌تری دریافت خواهید کرد

تمدید ویزای کره جنوبی

اگر می خواهید بیشتر از زمانی که ویزای شما اجازه می دهد در کره جنوبی بمانید، می توانید برای تمدید ویزا از اداره مهاجرت کره جنوبی درخواست دهید. شما باید حداقل چهار ماه قبل از انقضای ویزای فعلی خود برای تمدید ویزای کره جنوبی اقدام کنید.

شما باید مدارک زیر را ارسال کنید:

پاسپورت  

فرم درخواست تکمیل شده برای مجوز تمدید اقامت 

پرداخت هزینه پردازش

کارت ثبت نام خارجی شما (اگر در حال تمدید ویزای طولانی مدت هستید)

هر مدرک دیگری بسته به ویزای خاص 

شرایط ویزای ویژه برای منطقه ججو-دو

اگر می خواهید به منطقه ججو-دو کره جنوبی (و فقط در آنجا) سفر کنید، ممکن است از داشتن ویزا معاف باشید، حتی اگر از کشورهایی نباشید که شهروندان آن معمولاً از شرایط ویزا معاف هستند..

الزامات

– هزینه ویزا : 50 دلار

– مدارک مشترک: (1) فرم درخواست ویزا، (2) گذرنامه، (3) دو قطعه عکس، (4) کپی شناسنامه و شناسنامه ایرانی، ترجمه انگلیسی، (5) برنامه سفر، (6) تاییدیه 3 ماهه بانک تعادل

مدارک اضافی برای اثبات شغل و درآمد شما 

کره جنوبی به عنوان یک کشور توسعه یافته با سریع ترین سرعت اینترنت در جهان، کشور رویایی  بسیاری از افراداست. اگر شما یکی از آنها هستید، امیدواریم این مقاله  به شما کمک کرده باشد تا یک قدم به رویاهایتان نزدیکتر شوید.  

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با قوانین مهاجرتی  برای گرفتن انواع ویزا های کره جنوبی  میتوانید فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل نمایید تا مشاورین کیان ویزا  در  اسرع  وقت با شما  تماس بگیرند . 

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}