کیان ویزا

مدلینگ انگلستان

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

مدلینگ انگلستان

از جمله دلایل محبوبیت مدلینگ و مدل شدن بین افراد مختلف این باشد که این شغل یکی از پردرآمد ترین و شیک ترین مشاغل در دنیا است.

وکلای با تجربه مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا می توانند در امر ثبت نام در آژانس های مدلینگ انگلستان و دریافت ویزای مربوط به آن شما را یاری کنند. پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تیم متخصصین مهاجرت کیان ویزا فرم آنلاین درخواست مشاوره را تکمیل نموده و منتظر تماس مشاوران ما بمانید.

برترین آژانس های مدلینگ بین المللی انگلستان درشهر لندن

 ۱.آژانس مدلینگ ای لایت لندن(Elite Model Management)

۲. آی ام جی مدلز(IMG Models)

۳.مدلز وان(Models 1)

۴.استورم مدلز(Storm Models Management)

۵. ویللمینا مدلز(Wilhelmina Models)

۶.پرمیر مدل(Premier Model Management)

۷.سلکت مدل(Select Model Management)

۸.فورد مدلز(Ford Models)

۹.نکست مدلز(Next Models)

۱۰.کوکائین(Cocaine Models)

روند ثبت نام در آژانس های مدلینگ انگلستان

امروزه به دلیل توسعه اینترنت و امکانات خرید و تبلیغات آنلاین، فرصت های شغلی بسیاری در زمینه های مختلف حرفه مدلینگ در اختیار علاقه مندان به فعالیت در این صنعت گسترده و پولساز قرار دارد. به طور کلی برای شروع به فعالیت در حرفه مدلینگ باید مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: برای شروع بهتر است یک پرونده کاری قوی شامل تعداد زیادی عکس و وفیلم در ژست ها و لباس های مختلف برای خود در یکی از سایت های اجتماعی به ویژه اینستاگرام درست کنید.توجه کنید که اکثرمدیران کمپانی های مد مطرح جهان بیشتر علاقه به چهره واقعی و بدون آرایش شما در لباس های ساده و غیر گشاد دارند.

گام دوم: در اینترنت و فضای مجازی تحقیق کرده و آژانس ها و آکادمی های مد مختلف را بررسی کنید، چراکه آژانس های مدلینگ مختلف به صورت حرفه ای در زمینه های متفاوت مدلینگ به طور تخصصی فعالیت میکنند.

گام سوم: با آژانس های مدلینگ در تماس باشید و اطلاعات مربوط به سایزو قد و اندازه های خود را به همراه عکس و فیلم برای آنها ارسال کنید.

گام چهارم: ژست گرفتن در حالت های تاثیرگذار و راه رفتن روی صحنه را تمرین کنید.

گام پنجم: در آزمون های کستینگ بین المللی مختلف شرکت و مدارک آنها را دریافت کنید.

گام ششم:در زمان مصاحبه یا کستینگ، دوستانه، علاقه مند و با اعتماد به نفس رفتارکنید.

برای اطلاع بیشتر از مهاجرت پزشکان ، پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت پزشک به انگلستان را بخوانید .

به دلیل محدودیت های موجود در کشور ایران به ویژه برای بانوان،وکلای با تجربه مؤسسه حقوقی کیان ویزا ترتیبی داده اند تا در امر ثبت نام در آژانس های مدلینگ انگلستان و دریافت ویزای مربوط به آن شما را یاری کنند. پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تیم متخصصین مهاجرتی  کیان ویزا فرم آنلاین درخواست مشاوره را تکمیل نموده و منتظر تماس مشاوران ما بمانید.

شرایط مدل شدن در انگلستان

بنابر تصمیم انجمن مدل های بریتانیا(MAM)، شرط قد در مدلینگ بانوان حداقل ۱۷۳ سانتی مترو حداکثر ۱۸۰ سانتی متر است. سایز لباس ۶ الی ۸،  دور سینه ۳۴، دور کمر۲۴ و دور باسن ۳۴ اینچ(۸۶-۶۱-۸۶ سانتیمتر) نیز از جمله دیگر شرایط ظاهری برای فعالیت در حرفه مدلینگ بانوان است.

شرط قد در مدلینگ مردان در انگلستان نیز ۱۸۰ سانتی متر الی ۱۹۰ سانتی متر است. سایز دور کمرمناسب برای مدل های مرد ۳۲-۲۹ اینچ(۸۱-۷۴ سانتیمتر) و سایز دوره سینه ۴۰-۳۹ اینچ(۱۰۲-۹۱ سانتیمتر) است.

البته این اندازه ها هرگز مانع فعالیت شما در صنعت مدلینگ نخواهد بود و در صورت نداشتن شرایط فوق نیز، همچنان می توانید در زمینه های دیگر مدلینگ از جمله مدلینگ سایزهای ظریف زنان(Petit modelling)و مدلینگ پلاس سایز یا میکاپ و استایلینگ، عکاسی، طراحی، مدیریت و فروش مد، در این صنعت پیشرفت کنید.

سن ایده آل برای حرفه مدلینگ در بیشتر آژانس ها و کمپانی های مد انگلستان ۱۶ تا ۲۶ سال است.

درآمد حرفه مدلینگ در انگلستان

دستمزد مدل ها در انگلستان معمولا به صورت ساعتی، روزانه یا پروژه ای پرداخت می شود. درآمد ساعتی مدل ها حداقل ۴۰ پوند و درآمد روزانه آنها از  ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ پوند در روز یا بیشتر بسته به تعداد ساعات یا سطح حرفه ای بودن آنها متغیر است. درآمد سالانه حرفه مدلینگ در انگلستان نیز حدود ۴۰ الی ۵۰ هزار پوند در سال تخمین زده شده است.

 (Elite Models) آژانس مدلینگ ای لایت در شهر لندن

در سال ۱۹۷۲ در شهر پاریس افتتاح شده و امروزه به یکی از مشهورترین آژانس های بین المللی مد دنیا تبدیل شده است که در مراکز مهم مد و مدلینگ جهان از جمله نیویورک، لس آنجلس، میامی، تورنتو و لندن شعبه دارد و سوپر مدل های مشهوری چون سیندی کرافورد و کلودیا شیفر را به صنعت مدلینگ معرفی کرده است.

شعبه لندن کمپانی مد ای لایت در منطقه ایسلینگتون شهرلندن واقع شده و هر روز هفته از علاقه مندان به صورت رایگان تست کستینگ حضوری می گیرد.

تست کستینگ(Casting)یاآزمون استعداد یابی بین المللی کمپانی ای لایت نیز هر ساله به صورت حضوری و رایگان در تعداد زیادی از کشورها برگزارمی شود که در سال ۲۰۲۰ به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا تنها در ۲ کشور جمهوری چک و اسلواکی برگزار می شود. اما امکان ثبت نام رایگان و شرکت در آزمون آنلاین برای همه علاقه مندان فراهم شده است.

برای این منظور و بعد از محدودیت های ایجاد شده توسط سازمان جهانی بهداشت، کمپانی ای لایت برای اولین  بار بعد از ۳۷ سال فعالیت، اقدام به طراحی اپلیکیشن جدیدی به نام Elite Model Lookکرده که در اندروید و iOS در اختیار علاقه مندان قرار دارد. با نصب این نرم افزار و آپلود اطلاعات شخصی از جمله عکس، فیلم، سایز و در مورد افراد زیر۱۸ سال با ارسال رضایت نامه والدین، می توانید در مسابقه استعدادیابی سال ۲۰۲۰ کمپانی مدلینگ ای لایت شرکت کنید.

به دلیل محدودیت هایی که در کشور ایران برای فعالیت در حرفه مدلینگ به ویژه در زمینه مدلینگ بانوان وجود دارد، پیشنهاد می شود برای شرکت در آزمون کستینگ کمپانی های مدلینگ خارج از کشور حتما از طریق وکلای مهاجرت این کار را انجام دهید.

شرکت در آزمون کستینگ کمپانی مدلینگ ای لایت تنها برای افراد ۱۴ تا ۲۶ سال مجاز است و علاقه مندان زیر ۱۸ سال باید از والدین یا سرپرست قانونی خود رضایت نامه داشته باشند.

وکلای با تجربه مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا می توانند در امر ثبت نام در آژانس های مدلینگ انگلستان و دریافت ویزای مربوط به آن شما را یاری کنند. پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تیم متخصصین امورمهاجرت کیان ویزا فرم آنلاین درخواست مشاوره را تکمیل نموده و منتظر تماس مشاوران ما بمانید.

پرسش های متدوال:

شرایط مدل شدن در انگلستان چیست؟

بنابر تصمیم انجمن مدل های بریتانیا(MAM) شرط قد در مدلینگ بانوان حداقل ۱۷۳ سانتی مترو حداکثر ۱۸۰ سانتی متر است. سایز لباس ۶ الی ۸،  دور سینه ۳۴، دور کمر۲۴ و دور باسن ۳۴ اینچ(۸۶-۶۱-۸۶ سانتیمتر) نیز از جمله دیگر شرایط ظاهری برای فعالیت در حرفه مدلینگ بانوان است.

شرط قد در مدلینگ مردان در انگلستان نیز ۱۸۰ سانتی متر الی ۱۹۰ سانتی متر است. سایز دور کمرمناسب برای مدل های مرد ۳۲-۲۹ اینچ(۸۱-۷۴ سانتیمتر) و سایز دوره سینه ۴۰-۳۹ اینچ(۱۰۲-۹۱ سانتیمتر) است.

درآمد حرفه مدلینگ در انگلستان چقدر است؟

درآمد سالانه حرفه مدلینگ در انگلستان نیز حدود ۴۰ الی ۵۰ هزار پوند در سال  تخمین زده شده است.

برای مدل شدن در انگلستان چه باید کرد؟

گام اول: یک پرونده کاری قوی شامل تعداد زیادی عکس و وفیلم در ژست ها و لباس های مختلف برای خود در یکی از سایت های اجتماعی به ویژه اینستاگرام درست کنید.

گام دوم: در اینترنت و فضای مجازی تحقیق کرده و آژانس مورد نظر خود را پیدا کنید.

گام سوم: با آژانس های مدلینگ در تماس باشید و اطلاعات مربوط به سایزو قد و اندازه های خود را به همراه عکس و فیلم برای آنها ارسال کنید.

گام چهارم: ژست گرفتن در حالت های تاثیرگذار و راه رفتن روی صحنه را تمرین کنید.

گام پنجم: در آزمون های کستینگ بین المللی زیادی شرکت کنید و مدارک آنها را تهیه نمایید.

گام ششم:در زمان مصاحبه یا کستینگ دوستانه، علاقه مند و با اعتماد به نفس رفتارکنید.

برترین آژانس های مد انگلستان کدامند؟

۵ آژانس برتر مدلینگ شهر لندن عبارتند از:

آژانس مدلینگ ای لایت لندن(Elite Model Management)

آی ام جی مدلز(IMG Models)

 مدلز وان(Models 1)

.استورم مدلز(Storm Models Management)

ویللمینا مدلز(Wilhelmina Models)

 

پیشنهاد کیان ویزا :

روش های مهاجرت به انگلستان

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

آشنایی با کشور انگلستان

سفارت انگلستان در ایران : https://www.gov.uk

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}