کیان ویزا

مزایای لاتاری آمریکا

0.0
0.0/5
مزایای لاتاری آمریکا
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

مزایای لاتاری آمریکا

مزایای لاتاری آمریکا

چرا برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا یک امتیاز است؟

10 دلیل اصلی برای مهاجرت به آمریکا

مزایای لاتاری آمریکا چیست ؟

ایالات متحده آمریکا با گذشت سال­ها هنوز هم یکی از بهترین کشورها برای زندگی به شمار می­رود. آمریکا سرزمینی است که در آن نژادها و ملیت­های گوناگون با یکدیگر در­آمیخته­اند. این کشور سابقه­ای طولانی در پذیرشِ افراد از کشورهای مختلف با فرهنگ­ها و پیشینه­ های گوناگون دارد و حقیقتا یک سرزمین ایده­آل برای مهاجران از هر کشوری محسوب می­شود. زندگی در ایالات متحده آمریکا مزایای فراوانی دارد. به همین دلیل، افرادِ بسیاری از کشورهای مختلف، حتی کشورهای اروپایی، تلاش می­کنند تا به روش­های مختلف به آمریکا مهاجرت کنند. از جمله این روش­ها می­توان مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و غیره را نام برد.

اصلا لاتاری چی هست ؟ برای اصلاع بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله لاتاری چیست را بخوانید .

برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا نیز از یکی روش­های مهاجرت به آمریکاست که طرفداران زیادی دارد. دولت آمریکا هر ساله از طریق برگزاری لاتاری، 50.000 نفر را برای دریافت گرین کارت (کارت اقامت دائم) آمریکا انتخاب می­کند. این افراد بدون انجام دادن اقداماتی که در سایر روش­ها ضروری است و در واقع با تلاشی خیلی کمتر نسبت به سایر روش­ها این شانس را دارند که اقامت دائم آمریکا را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنند.

اگر می­خواهید بدانید که چرا برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا و مهاجرت به ایالات متحده آمریکا یک امتیاز به شمار می­رود، در این مقاله با کیان ­ویزا همراه باشید. ما در این مقاله ما به 10 دلیل اصلیِ مهاجرت به آمریکا می­پردازیم.

اگر شما هم میخواهید در لاتاری ثبت نام کنید ، پیشنهاد میکنیم مقاله ثبت نام لاتاری آمریکا را بخوانید .

همچنین میتوانید برای پیش ثبت نام لاتاری امریکا این مقاله را بخوانید .

شرایط ثبت نام لاتاری

شرایط ثبت نام لاتاری برای سربازان

دلیل 1: نگرش مثبت “ما می­توانیم”

نگرش مثبت در خون آمریکایی ­ها جاری است. در حالی که بسیاری از افراد تنها مشکلات را می­بینند، مردم آمریکا در هر مشکلی، فرصتِ جدیدی می­یابند. در واقع از همان ابتدا، این کشور بر این اساس پایه­ گذاری شده که هر کسی می­تواند به آنچه می­خواهد دست پیدا کند. به همین دلیل است که شک داشتن به خود و نگرش منفی در آمریکائیان کمتر دیده می­شود. برای مهاجران این امر به معنای یک جمعیت صمیمی و پذیرا است که آماده ­اند به افرادی که وارد آمریکا می­شوند، کمک کنند تا بتوانند جایگاه خود را در این کشور پیدا کنند. در اکثر شهرهای آمریکا یک حسِ قویِ تعلق به اجتماع دیده می­شود. در نتیجه اصلا تعجب ­آور نیست اگر ببینید همسایگان به تازه­ واردن پیشنهاد کمک می­کنند و غریبه­ ها در خیابان به شما سلام می­کنند.

در حال حاضر ساکنان آمریکا، افرادی هستند که از بیش از 200 کشور جهان به آمریکا مهاجرت کرده­اند و این کشور را خانه خود می­دانند. به همین دلیل است که مردم این کشور یادگرفته ­اند که پذیرای فرهنگ ­های گوناگون باشند و آن­ها را گرامی بدارند. با ورود به آمریکا، نه تنها دوستانِ آمریکایی زیادی پیدا خواهید کرد، بلکه با افراد مختلف از سراسر جهان آشنا خواهید شد و حتی ممکن است با مهاجرانی از کشور خودتان ملاقات کنید. مثبت و پذیرا بودنِ مردم آمریکا، برای مهاجران جدید یک مزیت مهم به شمار می­رود و به آن­ها کمک می­کند تا تجربه خوبی از مهاجرت داشته باشند و بتوانند به آسانی با شرایط جدید خو بگیرند و به سرعت جایگاه خود را در این کشور پیدا کنند.

پیشنهاد ما :
خواندن مقاله لاتاری آمریکا 2024 برای کسانی که قصد ثبت نام در لاتاری را دارند می باشد .

گرین کارت امریکا

مزایای لاتاری آمریکا چیست
مزایای لاتاری آمریکا چیست

دلیل 2: سیستم بهداشت و درمان

سیستم بهداشت و درمان آمریکا، تقریبا بهترین سیستم درمانی در بین تمام کشورهای دنیاست. بیمارستان­هایی با بودجه بالا، کادر درمان به خوبی آموزش دیده و ماهر و نوآوری­های پزشکی طراز اول، این امکان را پدید می­آوردند که ساکنان این کشور در صورت نیاز به خدمات درمانی و بهداشتی، بهترین نوعِ خدمات را دریافت کنند. از سال 1975 تا کنون، 90 درصد نوآوری­های پزشکی جهان مربوط به کشور آمریکا بوده است. آمریکا همچنین بهترین خدمات دندانپزشکی را در جهان ارائه می­دهد.

طبیعی است که این خدمات بهداشتی درمانی با کیفیت بالا هزینه دارند و بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند، نگران هزینه ­های بهداشت و درمان در آمریکا هستند. کارفرمایان آمریکایی معمولا به عنوان بخشی از پکیج حقوق و مزایا، خدمات پزشکی و دندانپزشکی سخاوتمندانه­ای را به کارمندان خود ارائه می­کنند که حتی در اکثر موارد همسر (پارتنر) و فرزندان وابسته آن­ها را نیز پوشش می­دهد. بنابراین برای مهاجرانی که شاغل هستند، از این لحاظ مشکلی وجود نخواهد داشت.

اگر قصد مهاجرت به امریکا را دارید ، مقاله روش های مهاجرت به امریکا را از دست ندهید .

دلیل 3: سیستم آموزشی

اگر شما قصد دارید همراه با فرزندانتان به آمریکا مهاجرت کنید، این که آن­ها آموزش خوبی دریافت کنند، قطعا از مهم­ترین اولویت­های شما خواهد بود. شما می­توانید اطمینان خاطر داشته باشید که سیستم آموزشی آمریکا از کیفیت بسیاری بالایی برخوردار است. انواع مختلفی از مدارس دولتی و خصوصی در آمریکا مشغول به کار هستند و شما می­توانید انتخاب کنید که فرزند خود را به کدام نوع از مدارس بفرستید. هر انتخابی که داشته باشید، فرقی نمی­کند، شما می­توانید کاملا مطمئن باشید که فرزندتان در یکی از بهترین مدارس دنیا که در تمام کشورها پذیرفته و مورد تایید است، تحصیل می­کند. همچنین کالج­ها و دانشگاه ­های آمریکا نیز در سطح جهانی مطرح هستند.

دلیل 4: قدرت اقتصادی

قدرت اقتصادی آمریکا به این کشور کمک کرده است که در طی طوفان­ های رکود اقتصاد جهانی و بحران­های مالی همچنان پرقدرت باقی بماند. دلار آمریکا در حال حاضر ارز اصلی ذخیره جهان است که نشان دهنده پایداری اقتصاد آمریکاست. بررسی کشورهای عضو “سازمان همکاری و توسعه اقتصادی” نشان می­دهد که آمریکا دارای بالاترین نرخ درآمد یک خانوار در بین تمام این کشورها است.

با این وجود، جالب توجه است که آمریکا یک کشور ارزان است. در “شاخص جهانیِ امنیت غذایی”، کشور آمریکا از نظر امنیت و ارزان بودن مواد غذایی در مقام اول قرار دارد. به عنوان مثال برای مهاجران بریتانیایی، قیمت سوخت و مواد غذایی در آمریکا به صورت قابل توجهی کمتر از این هزینه­ها در بریتانیا است. قیمت خانه نیز به دلیل فراوانی و قیمت پایین زمین، بسیار کمتر از سایر کشورهای ثروتمند جهان است.

دلیل 5: فرصت­های شغلی

مردم آمریکا افرادی هستند که به سختی کار می­کنند و این باعث افتخار آن­هاست. امرار معاش چیزی است که آمریکایی­ها به آن افتخار می­کنند و این کار را به خوبی انجام می­دهند. در نتیجه تنها 5/5 درصد از آمریکایی­ها بیکار هستند. آمریکا معمولا از نظر بازدهیِ نیروی کار در بین پنج کشور اول جهان قرار می­گیرد.

کارفرمایان آمریکایی تمایل دارند برای بهترین استعدادها و افزایش بازدهی تجارتشان نیروهای خارجیِ کارآمد و با استعداد را استخدام کنند. اگر مهارتی دارید که مورد نیاز یک کمپانی آمریکایی باشد، معمولا از هر راهی که بتوانند برای اخذ ویزا و پیدا کردن محل سکونت به شما کمک می­کنند.

در صورتی که در آمریکا مشغول به کار شوید، می­توانید از نهایت رضایت و امنیت شغلی لذت ببرید. اگر به خوبی کار کنید و نشان دهید که برای کارفرما یک سرمایه محسوب می­شوید، می­توانید پیشرفت کاری فوق العاده­ای در آمریکا داشته باشید.

دلیل 6: فضای زندگی

کشور آمریکا بی ­شک بسیار وسیع است و این قابل انکار نیست. به عنوان مثال ایالت تگزاس به تنهایی سه برابر بریتانیا وسعت دارد. بنابراین میانگین فضای زندگی که در اختیار ساکنان آمریکا قرار دارد، حدودا دو برابر این فضا برای ساکنان بریتانیا است. این فضایِ بیشتر زندگی، همچنین به این معناست که عموما قیمت زمین و ملک درآمریکا کمتر از سایر کشورها­ست، البته به جز برخی موارد استثنا، مانند شهر نیوروک.

این وسعت زیاد، همچنین به این معناست که مکان­های بیشتری نیز برای دیدن و لذت بردن وجود دارد. در کشور آمریکا بیش از 200.000 مایل مربع مناطق محافظت شده و پارک­های ملی وجود دارد که افراد می­توانند در این مکان­ها به پیاده­روی، دوچرخه سواری و لذت بردن از طبیعت بپردازند.

ثبت نام لاتاری امریکا
ثبت نام لاتاری امریکا

دلیل 7: زیبایی­های طبیعی

 ما در مورد وسعت کشور آمریکا صحبت کردیم، اما مساله تنها وسعت نیست! طبیعت آمریکا به طور شگفت ­انگیزی زیباست. در آمریکا دریاچه ­های طبیعی با اندازه­هایی برابر با یک کشور کوچک و رشته­ کوه­های با صلابت برای اسکی کردن و کوهنوردی وجود دارند. همچنین در این کشور خطوط ساحلی در حاشیه دو اقیانوس اطلس و آرام گسترده شده­اند. از گِرَند کَنیون (در ایالت آریزونا) گرفته تا پارک ملی اِوِرگلِید (در ایالت فلوریدا) شگفتی­های طبیعی زیادی برای دیدن و لذت بردن وجود دارد. انتخابِ سخت، این که از کجا باید شروع کرد!

آمریکا دارای 85 پارک ملی، و مناطق وحشی و پارک­های طبیعی بیشمار است که اکوسیستم متنوعی از موجودات زنده در آن­ها سکونت دارند. در آمریکا 784 گونه مختلف از پرندگان، 428 گونه مختلف از پستاندارن و 606 گونه مختلف از خزندگان و دوزیستان زندگی می­کنند.

دلیل 8: آب و هوا

وسعت زیاد کشور آمریکا به این معناست که تنوع آب و هوایی زیادی در نقاط مختلف این کشور وجود دارد و شما می­توانید آب و هوای دلخواه خودتان را پیدا کنید. از آب و هوای همیشه آفتابی کالیفرنیا گرفته تا زمستان­های یخبندان آلاسکا، آمریکا همه نوع آب و هوا را در خود گنجانده است. در این کشور حتی دشت­های کویری و نواحی گرمسیری نیز وجود دارند. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که باربکیوی شما با بارش باران خراب نشود، اما احتمال بارش باران در میامی بسیار کمتر از منچستر است.

دلیل 9: فرهنگ غذایی

تجارت غذا و نوشیدنی یک بیزینس عمده در ایالات متحده آمریکا به شمار می­رود. در آمریکا بیش از 600.000 رستوران وجود دارد که غذاهای مختلف از هر گوشه از جهان را ارائه می­کنند و می­توانند هر سلیقه و هر بودجه­ای را پوشش دهند. حتی شهرهای کوچک آمریکا نیز رستوران­های رسمی و مستقلی دارند که انواع غذاهای خوشمزه را در محیطی صمیمی سرو می­کنند.

کشور آمریکا قطعا به غذاهایش افتخار می­کند و حتی یک صبحانه ساده را به عنوان فرصتی برای سیاحت در دنیای آشپزی می­بیند. غذاهای ملی آمریکا ممکن است به طرز خنده­داری ساده به نظر برسند. اما تهیه کردن یک همبرگر یا سیب ­زمینی سرخ کرده، یا ماکارونی با پنیر در آمریکا بسیار ماهرانه­تر از چیزی که در کشورهای دیگر انجام می­شود. ایالات متحده آمریکا همچنین استانداردِ طلاییِ خدمات مشتریان است. کارکنانِ خوش­ برخورد این رستوران­ها با کمال میل حاضر هستند تا تمام درخواست­های شما را با لبخند و سریع آماده کنند و همواره آماده به خدمت هستند.

دلیل 10: فرصت­های سفر

تعداد دیدنی­های کشور آمریکا آن قدر زیاد است، که اگر بخواهید تمام آن­ها را ببینید، ممکن است هرگز نتوانید این کشور را ترک کنید. از دیدن شهرهایی مانند نیویورک یا سیاتل گرفته تا ریلکس کردن در سواحل فلوریدا و کالیفرنیا، گزینه­های زیادی وجود دارد که تعطیلات با ارزش خود را در آنجا بگذرانید. اگر این موارد برایتان تکراری هستند، می­توانید به اسکی در کوه­های راکی، اسب­سواری در پارک­ملی یوسیمیتی، یا لذت بردن از زیبایی برگ­های پاییزی در نیواِنگلَند فکر کنید.

اگر دوست دارید پاسپورتتان کمی هوابخورد، مقاصد زیادی وجود دارند که تنها با یک پرش کوتاه می­توانید به آن­ها برسید! کانادا، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی، جزایر زیبای دریای کارائیب، همگی تنها یک یا دو ساعت با آمریکا فاصله دارند. اگر قصد سفر به خارج از کشور آمریکا را دارید این مقاصد عالی هستند.

آمریکا یک کشور ایده­آل برای زندگی با مزایای بیشمار است که مهاجران زیادی را از سراسر دنیا و حتی از کشورهای اروپایی و بریتانیا جذب می­کند. پس شانس خود را برای ثبت نام و برنده شدن در لاتاریِ امسال از دست ندهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لاتاری گرین کارت آمریکا و نحوه ثبت­نام آن می­توانید از طریق شماره­های 09300660818 و 07136240541 با موسسه مهاجرتی کیان­ویزا تماس بگیرید. همکاران ما در این زمینه مشاور و راهنمای شما خواهند بود.

منابع:

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}