کیان ویزا

مهاجرت آسان و مطمئن ترین روش ها

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

 برای مهاجرت، نسبت به شرایط و امکانات هر فرد راه های متفاوتی وجود دارد. معمولا روش های قانونی مهاجرت  برخلاف چالش‌های مختلفی که دارد پس از گذر از مراحل اجرایی کار و رسیدن به مقصد می توان به وضعیت مطلوبی رسید که به طور قطع شرایط ،خود گویای این خواهد بود که این تغییر ارزشمند بوده است.

در حال حاضر روش‌های متعددی برای مهاجرت قانونی وجود دارد که متقاضیان می‌توانند با بررسی شرایط خود و شرایط کشور مقصد از بهترین روش موجود اقدام کنند. آسان ترین روش و مشهور ترین روش مهاجرت قانونی عبارتند از: مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری،مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد و … .

ساده ترین روش مهاجرتی 

راه های مهاجرتی پیچیدگی‌های مختص به خود را دارد و قوانین کشور مقصد تاثیر بسزایی در راحت تر  و آسانترکردن  روند پرونده مهاجرتی شما میگذارد.به طور کلی در بین روشهای مهاجرت قانونی پس از مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت تحصیلی فرآیند ساده‌تری نسبت به دیگر روشها داشته و ریسک ویزای پایین تری را دارد با این حال قبل از اقدام بهتر است شرایط هر فرد به طور کامل توسط وکیل قانونی مهاجرت و مشاورین مهاجرت بررسی شوند تا بهترین روش متناسب با شرایط شما و قوانین کشور مورد نظرانتخاب گردد.

راحت ترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

هر کشوری قوانین و قواعد خود را برای مهاجرت دارد .با توجه به هدف فرد برای مهاجرت ،طریقه های مختلف مهاجرتی وجود دارد که ما در این بخش به راحت ترین آنها می‌پردازیم.

 1. راحت ترین راه برای مهاجرت تحصیلی بدون مدرک زبان

 دوره زبان در مجارستان

 یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه ها برای تحصیل در خارج کشور گذراندن دوره های زبان در کشور مجارستان می باشد.این روش برای افرادی که به تازگی مدرک دیپلم خود را گرفته‌اند اما مدرک زبان ندارند، راهی مطمئن به حساب می آید.شما میتوانید برای دوره های زبان انگلیسی،مجاری،المانی،و فرانسوی در کشور مجارستان اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این باره  می توانید مقاله تحصیل در کشور مجارستان که توسط گروه مهاجرتی کیان ویزا تدوین شده است را مطالعه کنید.

دوره زبان فرانسوی درکشور فرانسه

 اگر شما تمایل دارید در یکی از کشورهای قدرتمند اروپایی تحصیل کنید آن هم به صورت رایگان، فرانسه یک گزینه بسیار عالی می باشد. اما تحصیل رایگان به چه شرطی ؟ به شرط آنکه مدرک زبان فرانسوی را داشته باشید. اگر گرفتن مدرک زبان فرانسوی و یادگیری آن در خاک ایران برای شما سخت است و ترجیح می‌دهید در خود فرانسه به کمک بودن در محیط زبان فرانسوی  را بیاموزید، کشور فرانسه دوره های زبان فرانسوی برای دانشجویان بین المللی برگزار می‌کند. که پس از گذراندن آن شما می توانید وارد دانشگاه های معتبر فرانسه شوید و به صورت رایگان تحصیل کنید. دوره های زبان فرانسوی یکی دیگر از روشهای راحت برای مهاجرت تحصیلی و قانونی بدون دانش زبان در کشور تراز اول فرانسه می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی فرانسه و دوره زبان در فرانسه شما می توانید مقاله ویزای تحصیلی فرانسه که توسط گروه مهاجرتی کیان ویزا جمع‌آوری شده را مطالعه بفرمایید .

تحصیل بدون مدرک زبان در روسیه و اکراین

 یکی از مقاصد جذاب برای دانشجویان چه پزشکی و چه رشته های غیرپزشکی روسیه و اکراین می باشد. دلیل این محبوبیت سطح بالای آموزش، راحتی گرفتن ویزا و عدم نیاز به مدرک زبان زمان اقدام برای پذیرش می باشد.شما پس از گزراندن دوره ی پادفک میتوانید وارد کورس اصلی در رشته ی مورد نظر خود شوید. برای اطلاعات بیشترشما می توانید مقاله تحصیل در روسیه و یا تحصیل در اکراین  را مطالعه بفرمایید.

 2.راحت ترین کشور برای تحصیل رایگان 

تحصیل رایگان در آلمان 

 بسیاری از کشورها سیستم آموزشی خود را بر اساس دریافت شهریه از شهروندان بومی و غیربومی تعریف کرده اند و افراد برای تحصیل ملزم به پرداخت شهریه می باشند. در این میان کشور آلمان یکی از راحت ترین کشورها برای اقدام از طریق ویزای تحصیلی می باشد .در آلمان تحصیل به زبان آلمانی و انگلیسی رایگان می‌باشد.

 تحصیل رایگان در ایتالیا

 یکی دیگر از راحت ترین و مطمئن ترین کشورها برای تحصیل رایگان ایتالیا است. درست است که دانشگاه‌های ایتالیا مبلغی را برای شهریه در نظر گرفتند اما با توجه به برنامه بورسیه استانی، تحصیل در کشور ایتالیا به زبان انگلیسی تقریبا رایگان میباشد.

تحصیل رایگان در فرانسه 

شما با دانش زبان فرانسوی یا پس از گذراندن دوره های زبان فرانسوی  در کشور فرانسه شانس این را دارید که در رشته‌های مختلف تحصیل رایگان داشته باشید .برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله تحصیل در فرانسه ما که توسط تیم حرفه‌ای کیان ویزا تدوین شده است را مطالعه فرمایید.

3.راحت ترین کشور برای ویزای کاری

از آنجایی که نرخ رشد جمعیت در کشور آلمان منفی می باشد.این کشور نیاز شدید به نیروی کار ماهر دارد از این جهت هر ساله لیست مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می‌کند و درخواست می دهد که افراد متخصص و تحصیلکرده جوان می توانند با درخواست ویزای جستجوی کار آلمان، وارد کشور صنعتی آلمان شوند و شروع به کار کند .

روش های مهاجرت به المان

سوال های متداول

 آیا میتوان بدون مدرک زبان مهاجرت کرد 

 آیا میتوان بدون پرداخت شهریه تحصیل کرد 

بهترین کشور برای اقامت کاری کجا است

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}