کیان ویزا

مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلیس

0.0
0.0/5
مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلیس

در گذشته، یافتن مشاغل مرتبط با مراقبت های بهداشتی برای مهاجران در انگلستان، در مقایسه با چند سال اخیر دشوارتر بود، مگر اینکه راهی برای دور زدن قوانین مهاجرت پیدا می شد. اما از اکتبر سال 2019 قوانین مهاجرتی این کشور به گونه ای تغییر کرد که فارغ التحصیلان مراقبت های بهداشتی از سراسر جهان به کشور انگلستان مهاجرت کردند. این بدان معنی است که مهاجران کادر درمان به طور برابر از شانس یافتن حرفه مورد نظر خود در مراکز درمانی این کشور  برخوردارند.

ارتوپدی یکی از رقابتی ترین تخصص های جراحی در انگلستان محسوب می شود. در صورتی که متخصص ارتوپدی هستید و قصد دارید به انگلستان مهاجرت کنید، باید اطلاعات کافی در مورد شرایط و الزامات مهاجرت و دریافت اخذ ویزای کار این کشور داشته باشید.‌ موسسه حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا، قصد دارد در این مقاله فرآیند مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان و شرایط و الزامات این فرآیند را به طور کامل برای متخصصان ارتوپد محترمی شرح دهد، که قصد دارند به کشور انگلستان مهاجرت کنند.

در ابتدا به مزایای زندگی و‌‌ کار در انگلستان به عنوان یک متخصص کادر درمان می پردازیم، سپس مراحل و چگونگی مهاجرت به این کشور را شرح‌ خواهیم داد.‌

مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان
مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان

مزایای مهاجرت و‌ کار به عنوان متخصص ارتوپد در انگلستان

انگلستان به لحاظ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی یکی از قدرتمندترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شود. بنابراین هر ساله، افراد بسیاری برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند.‌ پزشکان و متخصصان حوزه بهداشت و سلامت نیز از جمله افرادی هستند که مایلند به انگلستان مهاجرت کنند. زیرا پزشکان و کارکنان کادر درمان از طریق مهاجرت و کار در این کشور موفقیت های چشمگیری در حرفه و زندگی خود کسب کرده اند.

به طور یقین، به جرات می توان گفت که کلیه پزشکان و متخصصان در این کشور از رفاه بسیار خوبی برخوردارند. از آنجا که این کشور با کمبود کارکنان کادر درمان روبرو است، دولت انگلستان، برای جذب افراد متخصص در این حوزه‌ها، سعی کرده است با اختصاص تسهیلات ویژه‌ای به پزشکان و متخصصان، آنها را به مهاجرت به این کشور ترغیب کند.‌

همانطور که اشاره کردیم، کار به عنوان پزشک و متخصص در انگلستان، دارای مزایای بسیاری است. از جمله این مزایا این است که اغلب  پزشکان در این کشور، درآمد بسیار بالایی را در حرفه خود کسب می کنند. متخصصان ارتوپد، نیز از درآمد و سطح رفاه مطلوبی در این کشور برخوردارند.‌ اغلب آنهایی که در بیمارستان‌های این کشور مشغول به کار هستند، دستمزدهای منصفانه و بسیار خوبی دریافت می‌کنند. همچنین پزشکانی که در بخش خصوصی این کشور فعالیت دارند از درآمد بسیار معقول و مناسبی برخوردارند.

از دیگر مزایای کار به عنوان یک‌ متخصص ارتوپد در انگلستان این است، که دولت این کشور  جهت رفاه متخصصان، مسکن‌های رایگان در اختیار آنها قرار می‌دهد که این امر، به کاهش هزینه های این افراد کمک‌ بسیار زیادی می کند.

علاوه براین متخصصان و پزشکانی که به این کشور مهاجرت می‌کنند، می‌توانند برای همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال خود تقاضای ویزای همراه کنند. همسر و فرزندان این متخصصان می‌توانند پس از ورود به این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند. لازم به یادآوری است که فرزندان کارکنان کادر درمان، می‌توانند به صورت رایگان در این کشور تحصیل کنند. پزشکان می‌توانند از دولت این کشور، برای همسر خود نیز درخواست ویزای کار کنند. 

علاوه بر اینها، مدرک دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی این کشور دارای اعتبار جهانی است.

اغلب متخصصانی که موفق به اخذ مجوز کار در این کشور می‌شوند، می‌توانند پس از مدتی برای اقامت دائم خود در انگلستان اقدام کنند.

انگلستان از جمله کشورهایی است که از رفاه اجتماعی بسیار خوبی برخوردار است، که این امر نیز خود یکی دیگر از مزیت‌های کار و زندگی در این کشور قدرتمند است.

انگلستان همچنین از ثبات مالی و اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است، بنابراین شهروندان این کشور از یک زندگی ایده‌آل برخوردار خواهند شد.

در صورتی که به عنوان یکی از کارکنان کادر درمان قصد دارید به کشورهای دیگر مهاجرت کنید، کیان ویزا پیشنهاد می کند، مقاله مهاجرت کادر درمان این موسسه حقوقی و مهاجرتی را مطالعه کنید.

نحوه ثبت نام به عنوان متخصص ارتوپد خارج از اتحادیه اروپا

اکنون که در مورد هدف بلند مدت خود تصمیم گرفته اید، باید به این بیاندیشید که چگونه باید در شورای پزشکی عمومی  انگلستان (GMC) ثبت نام کنید.

صرف نظر از میزان مهارت، دانش و تجربه، هر متخصص یا پزشکی که قصد دارد ویزای کار این کشور را دریافت کند، باید در شورای پزشکی انگلستان ثبت نام‌ نماید.

این کشور مانند سایر کشورها، جهت پذیرش کادر درمان شرایط و قوانین خاص خود را داراست.

یکی از این شرایط، تایید مدرک تحصیلی فرد، توسط شورای پزشکی انگلستان است. برای انجام این کار باید مدرک‌ پزشکی خود را معادل سازی نمایید و تاییدیه شورای پزشکی انگلستان (GMC)  را دریافت کنید.‌

در صورتیکه که مایلید به عنوان یک ارتوپدیست به انگلستان مهاجرت کنید، موارد بسیار مهمی وجود دارد که لازم است قبل از اتخاذ تصمیم در مورد مهاجرت، آنها را ارزیابی و تجزیه و تحلیل نمایید.

مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان کیان ویزا
مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان کیان ویزا

شرایط و الزامات مهاجرت ارتوپدیست ها به انگلستان

همانطور که اشاره کردیم، یکی از مهمترین و اساسی‌ترین شرایط درخواست مهاجرت به انگلستان به عنوان متخصص ارتوپد، معادل سازی گواهینامه تحصیلی خود از طریق ثبت نام در شورای پزشکی انگلستان GMC است. به طور کلی، سایر متخصصان کادر درمان که قصد دارند به انگلستان مهاجرت کنند، باید برای معادل سازی گواهینامه  تحصیلی خود اقدام نمایند.

دانش آموختگان رشته ارتوپدی، نیز برای معادل سازی مدرک خود، باید در آزمونی که شورای پزشکی انگلستان برای ارزیابی علمی و عملی این متخصصان در نظر گرفته است، شرکت نمایند و نمره قبولی این آزمون را کسب کنند.

به منظور شرکت در این آزمون، متقاضیان باید رزومه تحصیلی و کاری خود را به NMC تسلیم کنند. این نهاد پس از بررسی مدارک‌ و روزمه متقاضیان و تایید آنها، به افراد‌ اجازه خواهد داد که در این آزمون شرکت کنند.

این آزمون شامل دو مرحله تئوری و عملی است.

برای شرکت در مرحله اول این آزمون، نیازی نیست که به کشور انگلستان سفر کنید، بنابراین می‌توانید از طریق سفر به کشورهای عضو‌ GMC نظیر: امارات متحده عربی،  بنگلادش و پاکستان در این آزمون شرکت نمایید. ‌

اما برای شرکت در آزمون عملی که مهارت‌های حرفه‌ای و‌ عملی متخصصان این حوزه را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، لازم است متقاضیان به انگلستان سفر کنند.

متخصصان ارتوپدی که با موفقیت این دو مرحله آزمون را پشت سر بگذارند، می‌توانند با تایید مدارک و گواهینامه تحصیلی خود از طرف GMC مجوز کار در این کشور را دریافت کنند.

یکی دیگر از شرایط  مهم اخذ مجوز کار به عنوان متخصص ارتوپد در این کشور، شرکت در آزمون آیلتس یا آزمون OET است. لازم است متقاضیان نمره قبولی ۷.۵ را از آزمون آیلتس کسب نمایند.

ارتوپدیست هایی که قصد دارند به انگلستان مهاجرت کنند، لازم است قبل از ثبت نام در GMC، موارد زیر را در نظر بگیرند.

در صورتی که مایلید به عنوان پزشک به انگلستان مهاجرت کنید، مقاله مهاجرت پزشکان به انگلستان کیان ویزا را مطالعه نمایید.

الزامات متخصصان ارتوپد، برای مهاجرت به انگلستان

 • ارائه مدرک آزمون زبان OET، یا مدرک  آیلتس و یا تافل
 • ارائه شواهد دانش و مهارت های عملی، نتایج آزمون های PLAB،یاFRCR،یا MRCS یا معادل آن
 • درخواست اخذ ویزای درجه ۲
 • ثبت نام کامل در GMC

الزامات و شرایط زبان انگلیسی

هر متخصص یا پزشک بین المللی، صرف نظر از تخصص، تجربه یا کشور مبدا، باید نشان دهد در زبان انگلیسی مهارت کافی دارد. شما می توانید با ارائه یکی از مدارک زبان زیر، دانش زبان انگلیسی خود را به اثبات برسانید:

 • آیلتس، سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی
 • OET  آزمون زبان انگلیسی حرفه ای

در ادامه، این دو آزمون را شرح خواهیم داد:

آزمون آیلتس  UKVI

آزمون آیلتس UKVI یک آزمون زبان انگلیسی  (SELT) مورد تایید دولت بریتانیا است. آزمون آیلتس می تواند برای اثبات توانایی های زبان انگلیسی شما در پشتیبانی از درخواست ویزا و مهاجرت به انگلستان (UKVI) مورد استفاده قرار گیرد.

به منظور دریافت بسیاری از ویزاهای مختلف، باید مدرک زبان انگلیسی خود را به اداره مهاجرت اغلب کشورها ارائه دهید. در مورد کشور انگلستان، این آزمون در فهرست آزمون‌های زبان انگلیسی تایید شده (آزمون‌های SELT) توسط وزارت کشور انگلستان قرار دارد.

آزمون های آیلتس زیر در فهرست این آزمون قرار دارند و برای اخذ ویزا و مهاجرت به کشور انگلستان طراحی شده اند.

آیلتس آکادمیک

این آزمون برای شرکت کنندگانی مناسب است که مایلند در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد به تحصیلات خود ادامه دهند. همچنین افرادی که قصد دارند از طریق اخذ مجوز کار به انگلستان مهاجرت کنند، لازم است با شرکت در این آزمون و کسب نمره قبولی، مدرک‌ آیلتس خود را دریافت نمایند.

آیلتس جنرال

این آزمون مناسب داوطلبانی است که قصد دارند به انگلستان مهاجرت کنند و مایل به آموزش یا تحصیل در مقاطع پایین تر هستند.

آزمون OET

آزمون OET یک آزمون اختصاصی زبان انگلیسی است که مهارت‌های زبانی کارکنان و‌ متخصصان کادر درمان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. می توان گفت این آزمون جایگزینی برای آزمون های آیلتس و تافل است. از سال ۲۰۱۳ تاکنون، آزمون OET توسط CBLA  موسسه انگلیسی کمبریج و موسسه بوکسیل برگزار می‌شود. آزمون OET به طور خاص برای حرفه مرتبط با مراقبت های بهداشتی و‌ کار درمان طراحی شده است. برخی از این حرفه های پزشکی عبارتند از:

 • کارشناس بیهوشی
 • دندانپزشکی
 • پرستاری
 • رادیوگرافی
 • دامپزشکی
 • پزشکی
 • آسیب شناسی گفتار
 • فیزیوتراپی
 • متخصصان تغذیه
 • متخصصان پا
 • داروسازی
 • بینایی سنجی
موسسه مهاجرتی کیان ویزا
موسسه مهاجرتی کیان ویزا

متخصصان مراقبت های بهداشتی که به دنبال کار یا تحصیل در بخش مراقبت های بهداشتی در کشورهایی نظیر: استرالیا، کانادا، ایرلند، مالدیو، مالت، نامیبیا، نیوزیلند، فیلیپین، قطر، سنگاپور، اسپانیا، اوکراین، انگلستان، امارات متحده عربی و ایالات متحده هستند، باید در این آزمون شرکت کنند. متقاضیانی که قصد دارند به ایالات متحده مهاجرت کنند، نیز ملزم به درخواست شرکت در آزمون OET هستند تا بتواند سطح مهارت زبان انگلیسی خود را برای ارائه مراقبت های بهداشتی برتر اثبات کنند.

تاریخچه آزمون OET

آزمون OET که توسط پروفسور تیم مک نامارا در اواخر دهه ۱۹۸۰ طراحی شد، برای اولین بار تحت هدایت اداره ملی استرالیا برای ارزیابی مهارت های زبانی داوطلبان بین المللی خارج از کشور (NOOSR) برگزار شد. در طول سال‌ها، این آزمون، تحت نظارت مرکز تحقیقات آزمون زبان دانشگاه ملبورن و آزمون زبان انگلیسی کمبریج، تحقیقات و توسعه‌های متعددی را پشت سر گذاشته است تا با روندهای امروزی همگام شود. از سال ۲۰۱۳ تاکنون، آزمون OET توسط موسسه زبان انگلیسی کمبریج و‌ موسسه بوکسیل برگزار می شود.‌

الگوی آزمون OET

آزمون OET یک ارزیابی معتبر و قابل اعتماد از هر چهار مهارت زبان شامل مهارت های شنیداری، خواندن، نوشتاری و گفتاری با تاکید بر ارتباطات در محیط‌های حرفه‌ای پزشکی و بهداشتی است.

 آزمون OET شامل چهار آزمون فرعی است:

 • شنیداری (تقریباً ۴۵ دقیقه)
 • خواندن (۶۰ دقیقه)
 • نوشتاری (۴۵ دقیقه)
 • گفتاری (تقریباً ۳۰ دقیقه)

آزمون شنیداری، آزمون OET، شامل ۳ بخش و ۴۲  سوال است که متقاضیان باید در مدت ۴۵ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

آزمون ریدینگ‌ یا خواندن، از ۳ بخش و ۴۲ سوال تشکیل شده است، و متقاضیان ۶۰ دقیقه فرصت دارند تا به کلیه سوالات پاسخ دهند.

آزمون رایتینگ‌ یا نوشتاری، برای هر یک از کارکنان و متخصصان حوزه سلامت متفاوت است. بدین معنی که هر یک از متخصصان باید مطلبی مرتبط با رشته تحصیلی خود را بنویسند.

در آزمون اسپیکینگ، متقاضی ملزم به صحبت کردن در مورد مسائلی مرتبط با رشته تحصیلی خود است. فرد متقاضی باید به مدت ۳۰ دقیقه در مورد مطالبی که از او خواسته می شود، به طور واضح و روان صحبت کند.

محل برگزاری آزمون OET

متقاضیانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، باید به یکی از کشورهای همسایه که این آزمون در آن برگزار می‌شود، سفر کنند. لازم به ذکر است که بنا به دلایلی این آزمون در ایران برگزار نمی‌شود.

انواع آزمون OET

این آزمون به چند روش مختلف برگزار می‌شود:

 • آزمون OET بر روی کاغذ
 • آزمون OET با استفاده از کامپیوتر در محل برگزاری آزمون
 • آزمون OET با استفاده از کامپیوتر در خانه

به منظور مهاجرت به عنوان دندانپزشک به کشور انگلستان، مقاله مرتبط با مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان کیان ویزا را مطالعه کنید.

مقالات مرتبط به کشور انگلیس

مهاجرت متخصصان بیهوشی به انگلستان

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان

مهاجرت پزشک به انگلستان

مهاجرت کادردرمان

مهاجرت رانندگان پایه یک به انگلستان

ویزای کادر درمان به انگلستان

ویزای استارتاپ انگلستان

ویزای توریستی انگلستان

تحصیل در انگلستان

آزمون های ورودی کادردرمان انگلیس

ثبت نام در GMC

پس از گذراندن آزمون زبان انگلیسی، اکنون می توانید برای ثبت نام کامل برای دریافت مجوز کار در GMC اقدام کنید. متخصصان کادر درمان خارج از اتحادیه اروپا، باید به GMC ثابت کنند که دانش و مهارت کافی برای فعالیت ایمن در انگلستان را دارند. برای انجام این کار، به عنوان متخصص ارتوپدی، پس از دریافت مدرک زبان انگلیسی آیلتس یا OET،  اکنون زمان آن است که در آزمون هایی که شورای پزشکی انگلستان GMC، برای ارزیابی مهارت‌های علمی و عملی پزشکان و متخصصان کادر درمان در نظر گرفته است، شرکت نمایید.

شرایط ثبت نام در آزمون شورای پزشکی انگلستان GMC

همانطور که پیشتر توضیح دادیم، کلیه متخصصان کادر درمان که قصد دارند به عنوان یکی از اعضای حوزه بهداشت و سلامت در بریتانیا فعالیت کنند، لازم است در GMC ثبت نام نمایند.‌ این افراد ملزم به تبعیت از دستورالعملهای این سازمان هستند.

شرایط ثبت نام ارتوپدیست ها، مانند کلیه کارکنان کادر درمان در GMC به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 • ملیت متخصص
 • کشوری که فرد متخصص در آن تحصیل کرده‌ و گواهینامه تحصیلی اولیه خود را از آنجا دریافت کرده‌ است.
 • نوع فعالیتی که فرد متخصص مایل است انجام دهد.
 • گذراندن یک دوره کارآموزی پس از پایان تحصیلات خود

در ابتدا، باید اطمینان حاصل کنید که گواهینامه تحصیلی شما، مورد قبول سازمان GMC است. علاوه براین دانش آموختگان رشته های پزشکی  باید مهارت‌ها و صلاحیت حرفه‌ای خود را به نمایش بگذارند. همچنین کلیه متخصصان ارتوپد متقاضی لازم است قبل از اقدام به ثبت‌نام، دانش زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند.

چه نوع ثبت نامی برای شما به عنوان یک ارتوپدیست مناسب تر است؟

در وب سایت GMC (شورای عمومی بهداشت انگلستان) اطلاعاتی در مورد درخواست پیوستن به ثبت نام ارائه شده است که می‌تواند در تشخیص و انتخاب مناسبترین نوع ثبت نام برای مهاجرت به عنوان ارتوپدیست به شما کمک‌ کند. به طور کلی متخصصان این حوزه، نیز مانند سایر کارکنان کادر درمان به ثبت نام‌ کامل نیاز دارند.

پس از ثبت نام در GMC و کسب نمره قبولی در آزمون این شورا، اکنون می‌ توانید برای اخذ ویزا درجه دو انگلستان، از این کشور درخواست صدور ویزای کار کنید. در ادامه، ویزای درجه دو و نحوه اخذ آن را شرح خواهیم داد.

مقاله مهاجرت فیزیوتراپیست ها به انگلستان کیان ویزا، اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت به کشور انگلستان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شرایط اخذ ویزای Tier2یا ویزای درجه دو

پزشکان و متخصصان ارتوپدیست که قصد دارند ویزای درجه دو انگلستان را دریافت کنند، لازم است از طریق جاب آفر، یک پیشنهاد کاری دریافت کنند، همچنین باید یک گواهی حمایت از طرف کارفرمای بریتانیایی خود ارائه دهند.‌

از دیگر شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای درجه دو، داشتن پس انداز کافی برای حمایت از خود در دوران اقامت در این کشور است.

همچنین پزشک متقاضی اخذ این ویزا، باید از دانش زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشد.

پس از انجام این مراحل و دریافت این نوع ویزا، افراد مجازند تا کار خود را به عنوان پزشک یا ارتوپدیست در این کشور آغاز نمایند.

این ویزا به مدت ۵ سال تا قبل از مدت زمان تمدید اعتبار دارد، در صورتی که مدت این ویزا به پایان برسد، یا پزشک دارنده این ویزا، حرفه خود و یا کارفرمای خود را تغییر دهد، لازم است برای تمدید این ویزا اقدام نماید.

علاوه براین، پزشکان و متخصصانی که موفق به اخذ ویزای درجه دو شده‌اند، می‌توانند برای اخذ ویزای همراه که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸سال می‌شود، اقدام کنند. تنها شرط اخذ ویزای همراه، این است که پزشک متقاضی، تضمین کند از تمکن مالی مناسبی برای حمایت خانواده خود برخورداراست‌.

همراهان پزشک می‌توانند پس از مهاجرت به انگلستان به ادامه تحصیل خود ادامه دهند یا به کار مشغول شوند.

اخذ اقامت دائمی متخصصان کادر درمان در انگلستان

در صورتی که مایلید بیش از مدت زمان اقامت ویزای درجه دو، در این کشور بمانید، لازم است بدانید که تا زمانی که شرایط اقامت در این کشور را داشته باشید، می‌توانید به دفعات متعدد این ویزا را تمدید نمایید.

حتی قادرید پس از پایان دوره ۵ ساله این ویزا، برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست دهید.

مدارک مورد لزوم جهت اخذ ویزای کار به عنوان متخصص ارتوپد از انگلستان

 • گذرنامه معتبر
 • مدارک معتبر و ترجمه آنها
 • سه قطعه عکس
 • برخورداری از پیشنهاد کاری توسط کارفرما
 • تمکن مالی
 • قبولی در آزمون PLAB
 • اخذ نمره ۷.۵ آیلتس
 • رسید مربوط به پرداخت‌ هزینه‌های لازم برای صدور ویزا
 • اطلاعات بیومتریک

میزان درآمد ارتوپدیست ها در انگلستان

به طور میانگین، فردی که به عنوان متخصص ارتوپدی در انگلستان فعالیت می کند معمولاً حدود ۳۰۹۰۰۰ پوند در سال درآمد دارد. دستمزدها از ۱۶۱۰۰۰ پوند (کمترین) تا ۴۳۷۰۰۰ پوند (بالاترین) متغیر است.

این میانگین حقوق سالانه معمولا مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا را دربرمی گیرد. دستمزد یک متخصص ارتوپدی بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت یا موقعیت مکانی متفاوت است.

کلام آخر

کشور انگلستان مانند برخی کشورهای دیگر، شرایط مهاجرت را برای کادر درمان تسهیل کرده است. یکی از مشاغل حوزه سلامت و‌ مراقبت های پزشکی که انگلستان به آن نیاز دارد، متخصصان ارتوپدی هستند.‌ به طور کلی ارتوپدیست ها در انگلستان مورد استقبال قرار می گیرند.‌ این متخصصان در انگلستان از بازار کار و درآمد بسیار خوبی برخوردارند. با توجه به آسان تر شدن شرایط مهاجرت کادر درمان به انگلستان و دیگر کشورها، اکنون بهترین زمان برای مهاجرت است.

در این مقاله، فرآیند مهاجرت متخصصان ارتوپدی را به کشور انگلستان توضیح دادیم. چنانچه شما عزیزان به عنوان ارتوپدیست یا سایر بخش های کادر درمان قصد دارید به کشور انگلستان یا دیگر نقاط جهان مهاجرت کنید، از طریق تلفن های ۰۷۱۳۶۲۴۰۵۴۱ و ۰۹۳۰۰۶۶۰۸۱۸ با مشاوران و کارشناسان کیان‌ ویزا تماس بگیرید. مشاوران ما از ابتدا تا انتهای فرآیند مهاجرت، شما را یاری خواهند کرد.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}