کیان ویزا

مهاجرت کادر درمان به امریکا

0.0
0.0/5
مهاجرت کادر درمان به امریکا
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

مهاجرت کادر درمان به امریکا

مهاجرت کادر درمان به امریکا

در سال‌های اخیر، آمار مهاجرت پزشکان، پرستاران، دندان‌پزشکان و دیگر اعضای کادر درمان بسیار افزایش یافته است. از جمله دلایلی که کادر درمان را علاقه‌مند و مشتاق به مهاجرت می‌کند، درآمد بالا، کار کردن در بیمارستان‌ها با امکانات پیشرفته و پیشرفت در زمینه کاری خود است. پروسه مهاجرت کادر درمان برای هر کشوری که مدنظر شما است متفاوت است. زیرا موقعیت شغلی شما چه به‌عنوان پزشک، چه به‌عنوان دندان‌پزشک و چه به‌عنوان هر موقعیت کادر درمانی، در کشورهای دیگر شناخته‌شده نیست و نظام پزشکی مخصوص به خود را دارند. به‌همین جهت اولین قدم برای مهاجرت کادر درمان، معادل‌سازی مدارک است که نظام معادل‌سازی هر کشور متفاوت است.

با توجه به کمبود نیروی پزشکی، لایحه جدید برای 40000 پزشک و پرستار خارجی برای ورود به ایالات متحده روادید فراهم می کند.

یک گروه دو حزبی از سناتورها در ایالات متحده قانونی را در کنگره ارائه کرده است که به 40000 پزشک و پرستار مهاجر اجازه می دهد ویزا و مجوز کار دریافت کنند و به مبارزه علیه همه گیری کووید-19 بپیوندند.

سناتور دیک دوربین، یک دموکرات، هنگام اعلام این لایحه گفت: «پرستاران و پزشکان مهاجر نقشی حیاتی در سیستم مراقبت های بهداشتی ما، به ویژه در مناطق محروم کشورمان از نظر پزشکی ایفا می کنند. سناتورها گفتند که یک ششم نیروی کار پزشکی ایالات متحده متولد خارج هستند و در حال حاضر هزاران پرستار در خارج از کشور به دلیل عقب ماندگی های گرین کارت و تاخیرهای بوروکراتیک گیر افتاده اند. بسیاری از این کارکنان  مراقبت های بهداشتی قبلاً تأیید شده اند که به عنوان مقیم دائم قانونی به ایالات متحده بیایند . سناتور دیوید پردو، یک جمهوری‌خواه، گفت: «این پیشنهاد به سادگی تعداد محدودی از ویزاهای استفاده‌نشده از سال‌های گذشته را برای پزشکان و پرستارانی که واجد شرایط کمک به مبارزه با کووید-19 هستند، تخصیص می‌دهد. پوردو گفت: “این کمبود بسیار مهم است و نیاز به توجه فوری دارد تا امکانات مراقبت های بهداشتی ما در این بحران غرق نشود.

مقامات در ایالت‌های آسیب‌دیده مانند نیویورک از داوطلبانی از ردیف پرستاران و پزشکان بازنشسته در سایر ایالت‌ها دعوت کرده‌اند تا به رفع این نیاز کمک کنند . بر اساس گزارش انجمن کالج‌های پزشکی آمریکا، در سراسر کشور، برآوردها از کمبود پزشک در ایالات متحده اکنون از 29000 تا 43000 متغییر است .

مقالات خواندنی کیان ویزا :

اخذ فوری ویزای شینگن اسپانیا

روشهای مهاجرت به قطر

نحوه خرید بلیط جام جهانی قطر

بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران

در همین حال، سناتورها در بیانیه ای اعلام کردند، در همین حال، هزاران پزشک که در حال حاضر با ویزاهای موقت در یالات متحده کار می کنند با درخواست های مهاجرتی تأیید شده منتظر مجوز کار دائمی خود هستند .قرار است در سال 2022میلادی تعداد گرین کارت و روند تایید مدارک و صدور گرین کارت بسیار کوتاه شود و افزایش یابد.

مهاجرت کادر درمان به امریکا
مهاجرت کادر درمان به امریکا

بیمارستان های ایالات متحده امریکا در سالهای اخیر با بروز و شیوع ویروس کرونا و با همه گیری ویروس اومیکرون درجهان و فشار کاری زیاد بر نیروهای کادر درمان تعداد زیادی از نیروها بخصوص پرستاران ترک کار کردن و این بیشتر در ایالت کالیفرنیااتفاق افتاد که طبق اعلام مقامات بهداشت و درمان این ایالت ، باکمبود حدود 40هزار پرستار مواجه شدند وهمچنین شهر اوهامادرایالات نبراسکااشاره کردکه مسیولین بهداشت و درمان این کشور میگویندکه در18سال گذشته هیچگاه ماننددوسال جاری شاهد مهاجرت کادردرمان به امریکا نبوده اند.

برای اصلاع بیشتر از مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان ، پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان را بخوانید .

درامریکا شمار فارغ التحصیلان دانش سراهای ایالات متحده با میزان نیاز به هیچ وجهی همخوانی ندارد.

شرایط اخذ مدرک مهاجرت کادر درمان :

  • طبق قانون ایالات متحده پرستاران را ملزم می کند تا قبل از دریافت ویزای شغلی، یک برنامه غربالگری را تکمیل کنندو مدارک اعلام شده را طبق وزارت بهداشت امریکا مورد بررسی قرار دهند و یا برای مشاوران کیان ویزا مدارک را ارسال کنند تا مورد بررسی قرار بگیرد زیرا برای هر ایالت امریکا ممکن است مدارک عمومی تغییراتی داشته باشد. مدارک هویتی که تقریبا مثل تمامی اقدامات برای مهاجرت میباشد .برای جستجوی کار به عنوان یک پرستار تحصیل کرده خارجی، باید حداقل برخی از موارد زیر را نشان دهید:
  • شما از یک برنامه آموزشی معتبر پرستاری در کشور محل تحصیل خود فارغ التحصیل شده باشد.
  • شما به عنوان یک پرستار ثبت شده در کشور دیگری مجوز داشته باشید به این معنی که گواهی کاررسمی صادرشده از سوی مرکز محل خدمت .

شما حداقل دو سال قبل به عنوان یک پرستار ثبت نام شده کار کرده باشیدو سوابق بیمه که دربرگیرنده زمان و محل خدمت است.

مدرک زبان پرستارانی که در آزمون آیلتس یا تافل هم شرکت نمایند و نمره زبان را هم به دست آورند نمرات مورد نیاز آیلتس ۶.۵ و تافل ۶۰ میبایست باشد.

جهت بررسی شرایط لطفا فرم ارزیابی را پر کنید و مدارک را برای مشاوران ارسال نمایید تا باشما تماس گرفته شود . در حال حاضر شرایط مناسبی جهت مهاجرت کادر درمان پیش رو است.

اگر قصد مهاجرت به امریکا از طریق ثبت نام لاتاری را دارید میتوانید مقالات مرتبط به لاتاری کیان ویزا را بخوانید :

لاتاری چیست؟

مزایای لاتاری آمریکا

ثبت نام لاتاری آمریکا

لاتاری آمریکا 2024

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}