کیان ویزا

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

0.0
0.0/5

روش های مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

اعطای ویزای کارکنان بهداشت و درمان به متخصصان و کارشناسان اتاق عمل، به منظور تشویق متخصصان مراقبت های بهداشتی از سراسر جهان برای کار در بخش بهداشت و درمان انگلستان طراحی و اجرا شده است.

ویزای جدید انگلستان به کارکنان بخش درمان که به نام  Health and Care Worker معروف است، شامل مزایایی نظیر: ورود سریع به انگلستان، کاهش هزینه‌های ویزا و معافیت از هزینه اضافی بهداشت مرتبط با مهاجرت است. همچنین این ویزا شامل پشتیبانی یک تیم اختصاصی در UKVI در رسیدگی به درخواست های ویزا برای مهاجران و خانواده های تحت تکفل آنها نیز  می شود.

کشور انگلستان به دلایل متعددی از جمله: درآمد بالای کارکنان کادر درمان و امکان اخذ اقامت دائمی متخصصان بهداشت و‌ خانواده آنها، یکی از محبوبترین مقاصد مهاجرتی کارکنان حوزه سلامت است.

این کشور مانند سایر کشورها، جهت پذیرش کادر درمان شرایط و قوانین خاص خود را داراست.

یکی از این شرایط، تایید مدرک تحصیلی فرد، توسط شورای پزشکی انگلستان است. برای انجام این کار باید مدرک‌ پزشکی خود را معادل سازی نمایید و تاییدیه شورای پزشکی انگلستان (GMC)  را دریافت کنید.‌

هنگامی که مایلید به عنوان یک کارشناس اتاق عمل به انگلستان مهاجرت کنید، موارد بسیار مهمی وجود دارد که لازم است قبل از اتخاذ تصمیم در مورد مهاجرت، آنها را ارزیابی و تجزیه و تحلیل نمایید.

از این رو، تیم حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا قصد دارد در این مقاله، به طور خلاصه  به شرح اساسی‌ترین موارد و شرایط مهاجرت به کشور انگلستان بپردازد و اطلاعات لازم را در اختیار تکنسین های اتاق عمل محترمی قرار دهد که قصد مهاجرت به این کشور را دارند. اما در ابتدا، اجازه دهید به معرفی حرفه کارشناس اتاق عمل و‌ مسئولیت های این افراد بپردازیم.

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان
مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

مقالات مرتبط به کشور انگلیس :

مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان

مهاجرت کادردرمان

مهاجرت پزشک به انگلستان

ویزای خانواده انگلستان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

ویزای کادر درمان به انگلستان

ویزای کاری انگلستان

ویزای استارتاپ انگلستان

تحصیل در انگلستان

هزینه تحصیل در انگلستان

تکنسین اتاق عمل به چه فردی اطلاق می‌شود؟

حتی در صورتی که جراح تمام اعتبار یک جراحی موفق را به خود اختصاص دهد، زندگی یک بیمار تا حد زیادی به کوشش و شایستگی تکنسین جراحی بستگی دارد.

تکنسین‌های جراحی اعضای کلیدی تیم جراحی را تشکیل می‌دهند. از آنجایی که حرفه کارشناسی اتاق عمل به طور مستقیم با جان بیماران سر و‌ کار دارد، برای انجام حرفه خود، به بهترین شکل ممکن، به آرامش، هوشیاری و جسمی آهنین نیاز دارید. وظایف شما شامل آماده سازی و استریل کردن OR برای جراحی، انتقال بیماران به OR، انتقال ابزار به جراح معالج و جمع کردن بافت های بیمار و بخیه زدن برش ها خواهد بود.

از آنجا که آلودگی در OR می تواند برای بیمار روی تخت جراحی، تهدیدی برای زندگی او باشد، اهمیت تکنیک جراحی را نمی توان دست کم گرفت.

در صورتی که به عنوان یکی از کارکنان کادر درمان قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارید، کیان ویزا پیشنهاد می کند، مقاله مهاجرت کادر درمان این موسسه حقوقی و مهاجرتی را مطالعه کنید.

مسئولیت های یک تکنسین اتاق عمل

تکنسین های جراحی به بهبود عملکرد کلی داخل و اطراف اتاق عمل کمک بسیار شایانی می کنند. اول از همه، تکنسین های جراحی، اتاق عمل را برای عمل آماده می کنند. آماده سازی اتاق عمل  شامل استریل کردن کلیه تجهیزات مرتبط با  جراحی است.‌ همچنین یک تکنسین اتاق عمل، قبل از جراحی، اطمینان حاصل می‌ کند که کلیه لوازم مورد نیاز در دسترس جراح قرار دارد. هنگامی که زمان عمل فرا می‌رسد، کارشناس اتاق عمل، با قرار دادن بیمار روی تخت جراحی و تمیز کردن محل برش، به انتقال بیمار و آماده‌سازی او برای جراحی کمک می‌کنند.

در طول عمل، تکنسین های جراحی ابزار مناسب را در اختیار جراحان و پرستاران قرار می دهند.  و اطمینان حاصل می کنند که همه چیز ضد عفونی شده باشند. آنها همچنین ممکن است زهکش ها و لوله ها را به هم متصل کنند، ماشین های مکش را راه‌اندازی نمایند، یا نمونه هایی را برای تجزیه و تحلیل در اختیار پزشکان قرار دهند. هنگامی که جراحی به پایان می رسد، اغلب کارشناسان اتاق عمل وظیفه دارند محل برش را بخیه کنند، بیمار را به اتاق خود برگردانند و OR را برای جراحی بعدی آماده نمایند.

با افزایش طول عمر و پیشرفت در تجهیزات و روش های پزشکی، عمل های جراحی بیش از هر زمان دیگری در بیمارستان های سراسر جهان انجام می‌شوند. با نرخ رشد کلی ۹ درصد تا سال ۲۰۳۰، حوزه فناوری جراحی می‌تواند منتظر افزایش فرصت‌های شغلی بسیار زیادی باشد.‌ بنابراین پیش بینی می شود، چشم انداز بسیار روشنی در حوزه کار پیش روی متخصصان اتاق عمل قرار گیرد.

در صورتی که مایلید به عنوان پزشک به انگلستان مهاجرت کنید، مقاله مهاجرت پزشکان به انگلستان کیان ویزا را مطالعه نمایید.

شرایط مهاجرت تکنسین های اتاق عمل به انگلستان

یکی از مهمترین و اساسی‌ترین شرایط درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق حرفه کارشناسی اتاق عمل، معادل سازی گواهینامه تحصیلی خود از طریق GMC است.

دانش آموختگان رشته کارشناسی اتاق عمل برای معادل سازی مدرک خود باید در آزمونی که شورای پزشکی انگلستان برای ارزیابی علمی و عملی متخصصان اتاق عمل در نظر گرفته است و به نام آزمون CBT شهرت دارد، شرکت نمایند.

به منظور شرکت در این آزمون، متقاضیان باید، رزومه تحصیلی و کاری خود را به NMC تسلیم کنند. این نهاد پس از بررسی مدارک‌ و روزمه متقاضیان و تایید آنها، به افراد‌ اجازه خواهد داد که در این آزمون شرکت نمایند.

این آزمون شامل دو مرحله تئوری و عملی است.

برای شرکت در مرحله اول این آزمون نیازی نیست که به کشور انگلستان سفر کنید، بنابراین می‌توانید از طریق سفر به کشورهای عضو‌ GMC نظیر: امارات متحده عربی،  بنگلادش و پاکستان در این آزمون شرکت نمایید. ‌

اما برای شرکت در آزمون عملی که مهارت‌های حرفه‌ای و‌عملی متخصصان این حوزه را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، لازم است متقاضیان به انگلستان سفر کنند.

کارشناسان اتاق عمل که با موفقیت این دو مرحله آزمون را پشت سر بگذارند، می‌توانند با تایید مدارک و گواهینامه تحصیلی خود از طرف GMC مجوز کار در این کشور را دریافت نمایند.

یکی دیگر از شرایط  مهم اخذ مجوز کار به عنوان کارشناس اتاق عمل در این کشور، شرکت در آزمون آیلتس است. لازم است متقاضیان نمره قبولی ۷/۵ را از این آزمون کسب نمایند.

آزمون OET

آزمون OET، یک‌آزمون جایگزین آزمون آیلتس است که مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. شورای پزشکی انگستان به منظور ارزیابی مهارت‌های زبانی کارکنان حوزه بهداشت و درمان اقدام به برگزاری آزمون OET می کند. متقاضیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی شوند، می‌توانند برای شرکت در آزمون CBT  اقدام‌ کنند.

موسسه مهاجرتی کیان ویزا
موسسه مهاجرتی کیان ویزا

آزمون آسکی  OSCE

آزمون اسکی OSCE مخفف Objective Structured Clinical Examination است. این آزمون به منظور ارزیابی مهارت‌های عملی کارکنان حوزه بهداشت و درمان برگزار می‌شود. در این آزمون، مهارتها و شایستگی متخصصان کادر درمان به صورت عملی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. متقاضیان پس از کسب نمره قبولی در این آزمون، مدرک‌ بورد خود را دریافت می‌کنند.

کارشناسان اتاق عمل نیز به منظور اثبات دانش تئوری و مهارت‌های عملی خود، باید در این آزمون شرکت نمایند. در صورتی که متقاضیان موفق به اخذ نمره قبولی شوند، مجوز فعالیت خود را به عنوان تکنسین اتاق عمل در کشور انگلستان را دریافت خواهند کرد و می توانند برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایند.‌

به منظور مهاجرت به عنوان دندانپزشک به کشور انگلستان، مقاله مرتبط با مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان کیان ویزا را مطالعه کنید.

اخذ ویزای کار در حوزه فعالیت کادر درمان

به طور کلی کارکنان بخش سلامت که قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارند، نیاز به دریافت ویزا دارند. معمولا سه نوع ویزای کار برای متقاضیان بین المللی وجود دارد.

برنامه ردیف یک: دارندگان این نوع ویزا، کارکنان حوزه درمان هستند که مجاز به فعالیت در کلیه مقاطع به جز مقاطع آموزشی هستند.

ویزای ردیف ۲، که همان ویزای Tier2 می‌باشد،  ویژه پزشکان و‌ سایر کارکنان کادر درمان بین المللی است که از طرف کارفرمای بریتانیایی،  پیشنهاد کار دریافت کرده باشند‌.‌ در صورتی که کارفرمای بریتانیایی قادر نباشد فردی که واجد شرایط یک موقعیت ویژه پزشکی است را بیابد، اقدام به استخدام پزشک و یا متخصص کادر درمان از کشورهای دیگر می‌کند.

ویزای ردیف ۵، این ویزا به پزشکان و‌کارکنان کادر درمانی تعلق می‌گیرد که قصد شرکت در دوره‌های آموزشی دو ساله را دارند. این ویزا تنها برای همین مدت به متقاضیان اعطا می‌شود و پس از پایان این دوره، افرادی دارای این ویزا، باید به کشور خود بازگردند.

شرایط اخذ ویزای Tier2

پزشکان و‌ کارکنان حوزه بهداشت که قصد دریافت ویزای Tier2را دارند، لازم است از طریق جاب آفر، یک پیشنهاد کاری دریافت نمایند، همچنین باید یک گواهی حمایت از طرف کارفرمای بریتانیایی خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهند.‌

از دیگر شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای Tier2 داشتن پس انداز کافی برای حمایت از خود در دوران اقامت در این کشور است.

همچنین افراد متقاضی اخذ این ویزا، باید از دانش زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشد.

پس از انجام این مراحل و دریافت این نوع ویزا، افراد مجازند تا کار خود را به عنوان پزشک یا هریک از کارکنان بخش درمان در این کشور آغاز نمایند.

این ویزا به مدت ۵ سال تا قبل از مدت زمان تمدید، اعتبار دارد، در صورتی که مدت این ویزا به پایان برسد، یا افراد دارنده این ویزا، حرفه خود و یا کارفرمای خود را تغییر دهد، لازم است برای تمدید این ویزا اقدام نماید.

علاوه براین، پزشکان و دیگر متخصصانی که موفق به اخذ ویزای Tier2 شده‌اند، می‌توانند برای اخذ ویزای همراه که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸سال می‌شود، اقدام کنند. تنها شرط اخذ ویزای همراه، این است که فرد متقاضی، تضمین کند از تمکن مالی مناسبی برای حمایت خانواده خود برخورداراست‌.

همراهان متقاضیان می‌توانند پس از مهاجرت به انگلستان به ادامه تحصیل خود ادامه دهند یا به کار مشغول شوند.

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان کیان ویزا
مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان کیان ویزا

مقالات مفید درباره ی کشور آمریکا :

گرین کارت امریکا

لاتاری آمریکا 2024

لاتاری چیست؟

مزایای لاتاری آمریکا

ثبت نام لاتاری آمریکا

اخذ اقامت دائمی کارشناسان اتاق عمل در انگلستان

در صورتی که مایلید بیش از مدت زمان اقامت ویزای Tier2 در این کشور بمانید، لازم است بدانید که تا زمانی که شرایط اقامت در این کشور را داشته باشید، می‌توانید به دفعات متعدد این ویزا را تمدید نمایید.

حتی قادرید پس از پایان دوره ۵ ساله این ویزا، برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست دهید.

نکته: از سال ۲۰۲۰ با شیوع همه گیری در جهان، برخی از کشورها از جمله انگلستان، به منظور برآوردن نیازهای خود به کارکنان بخش درمان، و‌ حمایت از کارکنان بخش سلامت خود، برخی از قوانین و مقررات مهاجرتی خود را به طور موقت تغییر داده اند. بنابراین افرادی که به عنوان یکی از کارکنان حوزه سلامت قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارند، با برخورداری از شرایط لازم، از ارائه برخی مدارک مانند مدرک‌ زبان انگلیسی و تمکن مالی معاف هستند.

در صورتی که به عنوان کارشناس اتاق عمل یا هریک از متخصصان حوزه سلامت قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارید، می‌توانید جهت اطلاع از آخرین شرایط مهاجرت به این کشور با مشاوران و کارشناسان تیم حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا تماس بگیرید.

مدارک مورد لزوم جهت اخذ ویزای کار به عنوان کارشناس اتاق عمل از انگلستان

 • گذرنامه معتبر
 • مدارک معتبر و ترجمه آنها
 • سه قطعه عکس
 • ارائه مجوز فعالیت به عنوان کارشناس اتاق عمل
 • برخورداری از پیشنهاد کاری توسط کارفرما
 • تمکن مالی
 • قبولی در آزمون CBT
 • اخذ نمره ۷/۵ آیلتس
 • رسید مربوط به پرداخت‌ هزینه‌های لازم برای صدور ویزا
 • اطلاعات بیومتریک

برای اطلاع از فرآیند مهاجرت پزشکان به کانادا، مقاله مهاجرت پزشکان به کانادا نوشته کیان‌ ویزا را مطالعه کنید.

حقوق‌ و دستمزد تکنسین اتاق عمل

متوسط ​​دستمزد یک متخصص جراحی در انگلستان ۳۱۶۵۶ پوند در سال و ۱۵ پوند در ساعت است. میانگین دستمزد یک تکنسین جراحی بین ۲۳۰۱۴ پوند تا ۳۷۸۶۰ پوند در سال است. به طور متوسط، مدرک دستیار جراح بالاترین سطح تحصیلات برای یک تکنسین جراحی است. این اطلاعات در مورد حقوق و دستمزد، براساس پرداخت حقوق و دستمزدی صورت گرفته است که مستقیماً از کارفرمایان و کارمندان ناشناس در انگلستان جمع آوری شده است.

مزایای مهاجرت به انگلستان به عنوان تکنسین اتاق عمل

انگلستان به لحاظ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی یکی از قدرتمندترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شوند. اشتغال در این کشور، برای بسیاری افراد از سراسر جهان مزیت‌هایی به همراه دارد.‌

یکی از هزاران مشاغلی که در این کشور با موفقیت چشمگیری همراه بوده است، حرفه های پزشکی از جمله تکنسین اتاق عمل است.

به طور کلی، کادر درمان در این کشور از رفاه بسیار خوبی برخوردارند. از آنجا که این کشور با کمبود در حوزه کارکنان مراقبت‌های بهداشتی روبرو است، دولت انگلستان برای جذب افراد متخصص در این حوزه‌ها، سعی کرده است با اختصاص تسهیلات ویژه‌ای به متخصصان و کارکنان کادر درمان، آنها را تشویق به مهاجرت به این کشور کند.

در ادامه به برخی از این تسهیلات می‌پردازیم.

همانطور که اشاره کردیم، کار به عنوان یکی از کارکنان بخش سلامت در انگلستان دارای مزایای بسیاری است، از جمله این مزایا این است که، اغلب افرادی که در یکی از حرفه های مرتبط با بهداشت و درمان فعالیت دارند، در این کشور از درآمد بسیار بالایی برخوردارند. اغلب این افراد که در بیمارستان‌های  این کشور مشغول به کار هستند، دستمزدهای منصفانه و بسیار خوبی دریافت می‌کنند. همچنین کارشناسان اتاق عمل که در بیمارستان‌های این کشور فعالیت دارند از درآمد بسیار معقول و مناسبی برخوردارند.

در صورتی که بخواهیم در مورد مزایای دیگر کار در این کشور صحبت کنیم، لازم است به این نکته اشاره کنیم که تکنسین های اتاق عمل که به این کشور مهاجرت می‌کنند، می‌توانند برای همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال خود تقاضای ویزای همراه کنند. همسر و فرزندان این متخصصان می‌توانند پس از ورود به این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند. لازم به یادآوری است که فرزندان افرادی که موفق به اخذ ویزای کشور انگلستان می‌شوند، می‌توانند به صورت رایگان در این کشور تحصیل کنند. این افراد همچنین می‌توانند از دولت بریتانیا برای همسر خود درخواست ویزای کار نمایند. 

علاوه بر اینها، مدرک دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی این کشور دارای اعتبار جهانی است.

کارشناسان اتاق عمل که موفق به اخذ مجوز کار در این کشور می‌شوند، می‌توانند پس از مدتی برای اقامت دائم خود در انگلستان اقدام نمایند.

انگستان از جمله کشورهایی است که از رفاه اجتماعی بسیار خوبی برخوردار است. این موضوع نیز خود یکی دیگر از مزیت‌های کار و زندگی در این کشور قدرتمند است.

این کشور همچنین از ثبات مالی و اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است، بنابراین شهروندان این کشور از یک زندگی ایده‌آل و راحت برخوردار خواهند شد.

دندانپزشکان محترمی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند، می توانند جهت آگاهی از این فرآیند، مقاله کیان‌ ویزا در خصوص  مهاجرت دندانپزشکان به کانادا را مطالعه کنند.

هزینه زندگی در کشور انگلستان

کشور انگلستان، به عنوان خانه برخی از معتبرترین موسسات، یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای اغلب مهاجران بین المللی  است. همچنین، به دلیل برخورداری از اقتصادی قدرتمند و فرصت های شغلی فراوان، اغلب  متخصصان از سراسر جهان مایلند که به انگلستان مهاجرت کنند. اغلب افراد به کشور انگلستان به عنوان سرزمینی برای رشد حرفه ای و مالی خود نگاه می کنند. با این حال، هزینه زندگی در بریتانیا می‌تواند بیشتر از سایر کشورهای جهان باشد. متوسط ​​هزینه زندگی به عنوان یک خانواده چهار نفره در حدود ۳۱۳۵ دلار (۲۲۶۵ پوند) بدون احتساب اجاره خانه است.

متوسط ​​هزینه زندگی برای یک خانواده چهار نفره در بریتانیا بین ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ پوند با احتساب اجاره بها است. اما در صورتی که در شهرهای کوچک اطراف شهرهای بزرگ زندگی کنید، این مبلغ کاهش چشمگیری خواهد داشت. به طور کلی هزینه زندگی افراد نیز به نحوه مدیریت مالی خودشان بستگی دارد. با این حال، هزینه های اصلی مانند اجاره، غذا، حمل و نقل و مالیات باید در برنامه هزینه های اصلی  فوق در نظر گرفته شوند.

برای یک خانواده دو نفره، میانگین هزینه زندگی در بریتانیا تقریباً ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ پوند است که شامل اجاره مسکن نیز می‌شود. زندگی مشترک می تواند در تقسیم کرایه و پرداخت قبوض سایر خدمات نظیر آب و برق کمک بسیاری زیادی به افراد کند.

سخن آخر

تکنسین اتاق عمل، یکی از مشاغل حوزه  بهداشت و سلامت است که کشور انگلستان برای برطرف کردن نیاز خود، به جذب این افراد از سراسر جهان اقدام کرده است. کارشناسان اتاق عمل چشم انداز حرفه ای بسیار خوبی در اغلب نقاط جهان دارند. یک تکنسین جراحی معمولاً   تحت نظارت یک جراح در محیط جراحی فعالیت می‌کند. آنها به جراحان کمک می کنند تا در اتاق عمل، به صورت کارآمدتر و موثرتری کار خود را انجام دهند. بنابراین تکنسین های اتاق عمل نقش بسیار مهمی در سلامت افراد دارند.

در این مقاله، فرآیند مهاجرت تکنسین های اتاق عمل به کشور انگلستان را توضیح دادیم. چنانچه شما عزیزان به عنوان کارشناس اتاق عمل یا سایر بخش های کادر درمان قصد مهاجرت به کشور انگلستان یا دیگر نقاط جهان را دارید، از طریق تلفن های ۰۷۱۳۶۲۴۰۵۴۱ و ۰۹۳۰۰۶۶۰۸۱۸ با مشاوران و کارشناسان کیان‌ ویزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا NHS از ویزا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی حمایت می کند؟

ویزای Health and Care Worker به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا به بریتانیا سفر کنند تا یک کار واجد شرایط را با NHS، یا در مراقبت اجتماعی بزرگسالان پیدا کنند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای بهداشت و مراقبت انگلستان کدامند؟

مدارکی که برای درخواست ویزای بهداشت و درمان نیاز دارید:

 • شماره مرجع گواهی حمایت، (کارفرما این مدرک را به شما ارائه می دهد)
 • مدرک زبان انگلیسی
 • پاسپورت معتبر یا مدرک دیگری که هویت و ملیت شما را نشان می دهد.
 • عنوان شغلی و حقوق سالانه خود
 • ارائه کد شغلی خود

چگونه می توانید بدون پیشنهاد کار در انگلستان مجوز کار دریافت کنید؟

برای واجد شرایط بودن ویزا، نیازی به پیشنهاد شغلی یا حمایت مالی ندارید. شما می توانید به انگلستان مهاجرت کنید و به عنوان خوداشتغال یا داوطلب کار خود را راه اندازی نمایید. این ویزا صرفا یک بار، به افراد اعطا می شود و به افرادی که قبلا ویزای تحصیلی دریافت کرده اند، تعلق نخواهد گرفت.

آیا یک دوست می تواند شما را در انگلستان حمایت کند؟

یک دوست، یکی از اعضای خانواده یا همکار تجاری می تواند حامی مالی در حمایت از درخواست ویزای بازدید کننده  در انگلستان باشد. مدارک مورد نیاز برای حمایت از ویزای بازدید کننده انگلستان شامل مدرک اقامت و موجودی بانکی اسپانسر می باشد.

دستمزد کارکنان حوزه درمان در انگلستان چقدر است؟

دستمزد کارکنان مراقبتی در بخش مستقل، در انگلستان، ساعتی ۹.۰۱ پوند است.

کارکنان حوزه سلامت در کشور انگلستان چند ساعت در هفته کار می‌کنند؟

کلیه کارکنان حوزه سلامت در انگلستان ۵۶ ساعت در هفته (هشت ساعت در روز) کار می کنند. تعداد ساعات کار شما به نوع مراقبتی که بیماران نیاز دارند، بستگی دارد.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
پرسشهای عمومی در مورد مهاجرت به کشور انگلستان
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
ویرایش کنید
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}