کیان ویزا

مهاجرت کاری برنامه نویسان

0.0
5/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

برنامه نویس

کار یک برنامه نویس این است که با چالش های خودش کار کند. یک برنامه نویس باید ایده خلاقانه ای داشته باشد و سپس کد زبان برنامه نویسی را بنویسد تا کامپیوتر بتواند این کار را انجام دهد. در نهایت، باید کدی را که اسکریپت را اشکال زدایی کرده است، آزمایش کند، و ممکن است لازم باشد آن را بارها و بارهاآزمایش کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد. برنامه نویسان کامپیوتر در طیف وسیعی از صنایع کار می کنند، کدنویسی طراحی، عیب یابی و غیره را انجام می دهند.

برنامه نویسان باید از طیف گسترده ای از الگوریتم ها و زبان های برنامه نویسی آگاه باشند. آنها ممکن است برای آزمایش و تأیید محصولات خود با فروشندگان تماس بگیرند. . توسعه دهندگان کدهایی را که می نویسند مستند کرده اند که شامل نمودارها، الگوریتم ها، ساختارهای داده و…..

شغل برنامه نویسی و نیازهای آن

مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا رشته های مرتبط با برنامه نویسی کامپیوتر و تجربه کاری خوب برای دستیابی به شغل برنامه نویسی مورد نیاز است و اکثر کارفرمایان ممکن است کسانی را که دارای مدرک کارشناسی ارشد و  C، C ++، C #، تجربه کاری یا تحقیقاتی هستند ترجیح دهند. برنامه نویسان کامپیوتر اغلب به یک یا چند زبان مسلط هستند Visual و   Python   جاوا  ،  جاوا اسکریپت  و به عنوان یک برنامه نویس، باید مهارت های ارتباطی نوشتاری و کلامی قوی داشته باشید. همچنین باید بتوانید در محیط های گروهی کار کنید و با فناوری های جدید و زبان های برنامه نویسی به روز آشنا باشید.

وظایف برنامه نویس کامپیوتر

در زیر نمونه هایی از وظایف برنامه نویسان در یک کشور مناسب برای مهاجرت برنامه نویس آورده شده است:

1.با طراحان و تولیدکنندگان محتوا همکاری کنید.

2.کدنویسی نرم افزاری انجام دهید.

 3.اصلاح و اشکال زدایی نرم افزار برای برنامه های کاربردی سرور.

4.کدنویسی برای برنامه های کاربردی سرور چند شبکه ای

  5.انجام تست و مستندسازی نرم افزار.

مشاغل مرتبط با برنامه نویسی کامپیوتر

 • مهندس نرم افزار
 • مهندس نرم افزار، توسعه دهنده نرم افزار، برنامه نویس
 • تحلیلگر نرم افزار
 • مدیر پروژه فناوری اطلاعات
 • معمار نرم افزار
 • مدیر توسعه نرم افزار

 مهارت های رایج برای یک برنامه نویس

اما برای استخدام به عنوان برنامه نویس نیازی به داشتن مدرک مرتبط نیست و برخی از برنامه نویسان با توجه به تجربه خود توانسته اند مهارت برنامه نویسی کافی را کسب کنند. اما باید گفت که کارفرمایان در یک کشور مناسب برای مهاجرت برنامه نویسی ترجیح می دهند فردی را استخدام کنند که علاوه بر تجربه، دارای مدرک مرتبط با کار برنامه نویسی باشد. به طور معمول، مهارت های برنامه نویسی زیر از جمله مهارت هایی است که از یک برنامه نویس انتظار می رود:

 • زبان برنامه نویسی سی 
 • زبان برنامه نویسی جاوا
 • زبان برنامه نویسی Net
 •  زبان برنامه نویسی پایتون

 مهارت هایی که بیشترین درآمد را برای برنامه نویسان به ارمغان می آورد مربوط به برنامه نویسی لینوکس، جاوا، جاوا اسکریپت،  asp.net است  .

مهاجرت برای برنامه نویسان

مهاجرت نه تنها محیط شما را تغییر می دهد، بلکه می تواند بر جنبه های مختلف شغل شما نیز تاثیر بگذارد و آینده شغلی شما را تغییر دهد. بنابراین مهاجرت می تواند یکی از مهمترین تصمیماتی باشد که در طول زندگی خود می گیرید. البته قبل از مهاجرت بهتر است از بازار کار رشته تخصصی خود که برنامه نویسی در کشورهای مختلف است مطلع شوید و سپس بر اساس شرایط خود کشور مناسبی را برای مهاجرت برنامه نویس انتخاب کنید. برای انگلیسی زبانان، بیشتر مشاغل برنامه نویسی در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، هلند، سوئیس و بلژیک است. نیوزلند و استرالیا نیز بهترین کشورها برای مهاجرت برنامه نویسان در میان برنامه نویسان علاقه مند به سبک زندگی آرام هستند. در مقاله زیر آیا  برنامه نویسی شغل پردرآمدی است ؟

مهاجرت برای برنامه نویسان غیر انگلیسی زبان

وقتی در مورد افراد غیر انگلیسی زبان صحبت می کنیم، سناریوها تغییر می کند. ژاپن به طور چشمگیری در حال رشد و توسعه است. برنامه نویسان زیادی در روسیه و چین مشغول به کار هستند و این کشورهای پهناور شرکت های فناوری اطلاعات زیادی دارند و هر کدام از این کشورها می توانند کشور خوبی برای مهاجرت برنامه نویسان باشند و شرکت های فناوری اطلاعات در این کشورها رشد زیادی دارند. آنها سریع هستند.

کشور های آسیایی

هند و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی مانند سنگاپور و اندونزی و همچنین کره جنوبی از دیگر کشورهای در حال توسعه فناوری اطلاعات هستند که آینده روشنی برای برنامه نویسان رایانه در این کشورها دارند. در این کشورها هزینه زندگی اغلب کمتر از کشورهای توسعه یافته است و البته حقوق در این کشورها کمتر از میانگین کشورهای توسعه یافته است. آنچه مهم است این است که می توانیم بهترین کشور را برای مهاجرت بدانیم. بهترین کشور به ترجیحات هر فرد بستگی دارد و در واقع می توان گفت سلیقه هر فرد در انتخاب کشوری که برای زندگی و کار انتخاب می کند مهم است.

در اینجا برخی از بهترین کشورها برای مهاجرت یا  درخواست  توسعه دهندگان آورده شده است.

لیست بهترین کشورها برای مهاجرت برنامه نویس به ترتیب به شرح زیر است: شادی و پیشرفت فناوری اطلاعات که البته شما می توانید با توجه به سلیقه و سبک زندگی خود کشور مناسب را انتخاب کنید.

 • سوئیس
 • کانادا
 • استرالیا
 • هلند
 • آلمان
 • آمریکا
 • سوئد
 • دانمارک
 • سنگاپور
 • انگلستان

 زبان های برنامه نویسی محبوب کارفرمایان

برای انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت برنامه نویس، باید بدانید که در کشورهای دیگر چقدر به مهارت های شما نیاز است. با توجه به جستجوهای گوگل، می توانید محبوب ترین زبان های برنامه نویسی را پیدا کنید. تعداد بالای جستجوی یک زبان برنامه نویسی می تواند نشان دهنده علاقه بازار کار و نیاز حرفه ای به متخصصان آن زبان برنامه نویسی باشد.نتایج زبان های برنامه نویسی محبوب نشان می دهد که زبان برنامه نویسی جاوا از سایر زبان های برنامه نویسی محبوب تر است. سوئیفت یک زبان برنامه نویسی محبوب در سوئد و روبی یک زبان برنامه نویسی محبوب در ایرلند است و این کشورها کشورهای مناسبی برای برنامه نویسی روبی برای مهاجرت هستند.

با توجه به سایر سایت های جستجوی اینترنتی، جاوا همچنان محبوب ترین زبان برنامه نویسی برای کار در همه کشورها است. برنامه نویسی به زبان های  C  ، C ++ و C# نیز یکی از زبان های مورد نیاز مشاغل است.

می توان گفت  PHP  بازار کار خوبی در آمریکا، چین، هند و ژاپن دارد. برای برنامه نویسان پرل، کانادا می تواند کشور خوبی برای مهاجرت برنامه نویس باشد.

بازار کار برنامه نویسان در کشورهای مختلف

 بازار کار برای برنامه نویسان در کشورهای مختلف در آمارهای جهانی، درصد رشد شغلی برای برنامه نویسان کامپیوتر بین سال های 2016 تا 2026، 7.2 برآورد شده است که در بین سایر مشاغل، نرخ رشد بالایی دارد و البته این به دلیل ماهیت صنعت فناوری اطلاعات است که می توان گفت. هنوز در مراحل اولیه است. در اینجا کشورهایی که می توانند بهترین کشورها برای برنامه نویسی مهاجرت باشند آورده شده است:

کانادا

کانادا پیشرفت چشمگیری در فناوری اطلاعات داشته است و با آغوش باز از برنامه نویسان استقبال می کند. شهر تورنتو از نظر تعداد برنامه نویس در رتبه پنجم قرار دارد. در واقع، کانادا می تواند یک انتخاب عالی برای لیست کشور برنامه نویسان باشد. فرصت های زیادی برای برنامه نویسان جاوا و پایتون در کانادا وجود دارد. با متوسط ​​حقوق یک برنامه نویس در تورنتو می توانید زندگی راحت و سالمی داشته باشید. اگر به دنبال تجربیات جدید، پیشرفت شغلی هستید، کانادا یک انتخاب منحصر به فرد و بهترین گزینه برای برنامه نویسی مهاجران است.

آلمان

آلمان کشوری است که در آینده نزدیک پذیرای برنامه نویسان زیادی خواهد بود و شرکت های بزرگ جهانی از جمله زیمنس، بی ام و و دیگر شرکت های بزرگ در آن حضور دارند که می تواند آلمان را به کشوری مناسب برای مهاجرت تبدیل کند. زندگی در آلمان برای افرادی که عاشق فرهنگ و خلاقیت هستند عالی است.

در آلمان زبان های C، C ++، جاوا محبوب ترین زبان ها هستند و Python و Ruby که در کانادا بسیار محبوب هستند، هنوز جایگاه خود را در آلمان پیدا نکرده اند. در آلمان هزینه زندگی کمتر از سایر کشورهای توسعه یافته است.

شاید ارزان ترین کشور برای مهاجرت نباشد، اما مطمئناً ارزان تر از لندن و پاریس است. هر فرد در آلمان به راحتی می تواند با 1500 یورو در ماه زندگی کند.

مهاجرت کاری برنامه نویسان
مهاجرت کاری برنامه نویسان

به عنوان برنامه نویس کامپیوتر به کانادا مهاجرت کنید

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا به عنوان برنامه نویس کامپیوتر هستید، خوش شانس هستید برنامه نویسان کامپیوتر در سراسر کانادا مورد تقاضا هستند و شما ممکن است بتوانید ویزای اقامت دائم کانادا را با یا بدون پیشنهاد شغلی دریافت   کنید. اگر شما یک برنامه نویس کامپیوتر هستید و به عنوان یک برنامه نویس کامپیوتر کار کرده اید، می توانید واجد شرایط

مهاجرت به کانادا باشید.

برنامه نویسان کامپیوتر از سرتاسر جهان به شرط داشتن مهارت ها، تجربه و صلاحیت های مناسب در کشور خود واجد

شرایط ورود سریع برای اقامت کانادا هستند.

لیست برنامه نویس های مورد نیاز جهت دریافت اقامت در کانادا

1)برنامه نویس انیمیشن                                                                                  

2)برنامه نویس کاربردی

3) برنامه نویس برنامه تجاری

4)توسه دهنده ابر

5)برنامه نویس برنامه های کامپیوتر

6)سازنده بازی های کامپوتری

7)برنامه نویس جزییات

8)توسع دهنده نرم افزارتجارت الکترونیک (کسب و کار الکترونیکی )

9)توسعه دهنده نرم افزار تجارت الکترونیک (تجارت الکترونیک )

10)برنامه نویس برنامه های کاربردی پردازش داده های الکترونیکی

11)طراح رابط کاربردی گرافیکی

12)توسعه دهنده رابط کاربردی گرافیکی

13)توسعه دهنده رسانه تعاملی

14)برنامه نویس سیستم های مرکزی

15)برنامه نویس سیستم های مینی کامپوتر

16)توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل

17)توسعه دهنده چند رسانه ای

18)برنامه نویس چند رسانه ای

19)برنامه نویس سیستم عامل

20)تحلیلگربرنامه نویس

21)توسعه دهنده برنامه کامپیوترشخصی

22)برنامه نویس علمی مخابرات ماهواره ای

23)برنامه نویس علمی مخابرات ماهواره ای

24)برنامه نویس علمی

25)توسعه دهنده نرم افزار

26)برنامه نویس توسعه نرم افزار

27) برنامه نویس نرم افزار

28)برنامه نویس جلوه های ویژه

29)برنامه نویس سیستم

30) برنامه نویس وب

31) برنامه نویس نرم افزار هاب پردازش از راه دور

شرایط استخدام

مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر یا در رشته دیگری با جزء برنامه نویسی قابل توجه یا تکمیل یک برنامه کالج در علوم کامپیوتر معمولا مورد نیاز است. تخصص در برنامه نویسی برای کاربردهای مهندسی و علمی نیاز به مطالعه یا تجربه خاص پس از متوسطه دارد. معمولاً بین 23.00 دلار در ساعت تا 57.69 دلار در ساعت در کانادا درآمد دارند. افرادی که به عنوان “برنامه نویس برنامه نویسان رایانه و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی کامپیوتر” کار می کنند بخشی از این گروه هستند. (NOC 2174)

مهاجرت برنامه نویس برای کار در استرالیا

کاری که برنامه نویس توسعه دهنده انجام میدهد مشخصات طرح های فنی و نمودارهای جریان راد تفسیر میکند کد برناهه های نرم افزاری را میسازد حفظ میکند و اصلاح میکند .

تخصص ها شامل : ارتباطات برنامه نویس .پایگاه توسعه . پایگاه داده ( سیستم )برنامه نویس . شبکه برنامه نویس نرم افزار . نرم افزار برنامه نویس

متوسط درآمد برنامه نوسان

متوسط ​​حقوق یک برنامه نویس برنامه نویس 100885 دلار برای کارمندان مرد و 86964 دلار برای کارمندان زن درسال است . میانگین سن: مرد: 36.9 زن: 38.8

 برنامه های ویزای انگلستان برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار

مهندسی نرم افزار تعداد بی شماری از نقش های مختلف را پوشش می دهد و دریافت برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار مناسب برای کسب و کار شما اغلب به معنای رقابت برای استعدادهای جهانی در بازار استخدام بین المللی به طور فزاینده ای است. برنامه نویسان ماهر و با تجربه و متخصصان توسعه نرم افزار در بریتانیا بسیار ارزشمند هستند . اصطلاح برنامه نویس اغلب ساده سازی نقش درگیر است، و به دلیل در بریتانیا، استخدام از خارج از کشور می تواند برای دستیابی به اهداف استخدام ضروری باشد. و اهداف تجاری را تحقق کمبود مهارت در موضوعات وکلای مهاجرت تجاری دانکن لوئیس می توانند به کسب و کارها در مورد استخدام برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار در خارج از کشور-که واجد شرایط مشاوره دهند. کار در بریتانیا تحت مقررات مربوط به مشاغل دارای مهارت سطح 6 هستند.

 اغلب به شرکت ها در مورد برنامه های کاربردی سطح 2 مشاوره می دهند – و همچنین در مورد استخدام فارغ التحصیلان

Duncan Lewis وکلای مهاجرت تجاری اخیر در خارج از کشور که در انگلستان واجد شرایط هستند و مایلند بعد از فارغ التحصیلی به عنوان برنامه نویس یا متخصص توسعه نرم افزار قرار ملاقات بگیرند مشاوره می دهند.

هر متقاضی ردیف 2 می تواند برای مشاغل در مشاغل خاص حمایت مالی شود – و دولت لیستی از مشاغل واجد شرایط را برای برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار تهیه کرده است که مایل به درخواست ویزای درجه 2 برای گرفتن یک موقعیت در بریتانیا هستند.

مقررات ویزا و مهاجرت بریتانیا کدهای عملی را برای کارگران ماهر مانند برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار تعیین می کند. بر اساس این مقررات، انواع نقش ها در یک شرکت که واجد شرایط درخواست ویزای هستند .

 • تحلیلگر-برنامه نویس
 •   توسعه دهنده پایگاه داده
 • برنامه نویس بازی
 • برنامه نویس
 • مهندس نرم افزار

قوانین ویزا و مهاجرت انگلستان همچنین انواع وظایفی را که برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار می توانند برای متعهد شوند مشخص میکند ازجمله :

نرم افزار موجود را بررسی می کند و الزامات سیستم های جدید/تغییر یافته را با توجه به نیازهای تجاری تعیین میکند .

 • مطالعات امکان سنجی را برای طراحی راه حل های نرم افزاری انجام می دهد.
 •  برنامه های فردی را با توجه به مشخصات می نویسد و کد می کند
 •  رابط های کاربری را توسعه می دهد
 •  برنامه های نرم افزاری را آزمایش و تصحیح می کند
 •  کدهایی را برای برنامه نویسی تخصصی برای بازی های رایانه ای می نویسد (به عنوان مثال، هوش مصنوعی، توسعه موتور سه بعدی)
 •  نرم افزار را پیاده سازی و ارزیابی می کند
 •   ساختارهای پایگاه داده را برنامه ریزی و نگهداری می کند
 •   اسناد عملیاتی را می نویسد و پشتیبانی و آموزش بعدی را برای کاربران ارائه می دهد.

محدوده فعلی حداقل حقوق و دستمزد برای برنامه نویسان و توسعه حرفه ای نرم افزار درخواست برای ویزای درجه 2 بریتانیا می شود 29600 برای تجربه یکی از کارکنان و 22800  برای یک شرکت کننده جدید.

ایالات متحده آمریکا: مهاجرت به عنوان یک برنامه نویس

مشاوره، ارائه خدمات فناوری اطلاعات، و توسعه نرم افزار، در تلاش هستند تا بهترین آی تی شرکت های فناوری ایالات متحده، از جمله متخصصان فناوری اطلاعات را از سراسر جهان استخدام کنند. به خصوص در دوره‌های کم بیکاری، شرکت‌های فناوری اطلاعات باید تا حد امکان در جذب، استخدام و حفظ بهترین کارمندان رقابت کنند.

این مقاله آخرین اطلاعات در مورد گزینه های مهاجرت در مورد شرکت های فناوری اطلاعات و نیروی کار بسیار ماهر آنها راارائه می دهد.

ویزای غیر مهاجرتی (موقت) آمریکا

اغلب، متخصصان فناوری اطلاعات با اخذ ویزای غیر مهاجرتی موقت به ایالات متحده مهاجرت می کنند. متعاقباً در صورت داشتن شرایط می توانند برای گرین کارت اقدام کنند. با این حال، ابتدا اجازه دهید به ویزای غیر مهاجرتی در دسترس متخصصان فناوری اطلاعات و دلایل دریافت آن نگاهی بیندازیم.

ویزای H-1B برای برنامه نویسان

یک شهروند خارجی باید کلیه شرایط لازم برای آی تی یکی از رایج ترین ویزاها برای استخدام کارکنان خارجی H-1B  ویزای است . موقعیت شغلی از جمله داشتن مدرک لیسانس (یا معادل آن در طول سال های کار) یا بالاتر در رشته ای مرتبط با نوع فعالیت خودرا داشته باشد. کارفرما نیز به نوبه خود هنگام ارائه مدارک باید نشان دهد که حداقل دستمزد متوسط ​​​​در بازار را برای این نوع اشتغال ارائه میدهد.

توسعه دهندگان نرم افزار و توسعه دهندگان پایگاه  H-1B  برای بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات، موقعیت های معمول ویزای تایید H-1B  داده هستند. مدیران سیستم و سایر تحلیلگران سیستم های کامپیوتری ممکن است گاهی اوقات، هرچند نه همیشه،  برای ویزای H-1B  شوند . برنامه نویسان کامپیوتری در سطح پایه یا متخصصان پشتیبانی کامپیوتر اغلب نمی توانند واجد شرایط وضعیت هستند .محدودیت سالانه تعداد مکان های موجود H-1B یک مسئله مهم برای اکثر کارفرمایان که به دنبال حمایت مالی از یک کارگر است برای ویزای H-1B  به مدت 3 سال صادر می شود. به عنوان یک قاعده، حداکثر مدت اقامت در این کشور در این ویزا 6 سال است . معمولا ویزای H-1B   با این حال، اگر کارمند برای اجازه اقامت دائم (گرین کارت) درخواست دهد، تمدید موقت در دسترس است.


ویزا برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار در آلمان

اگر شما یک توسعه دهنده نرم افزار هستید و قصد دارید به آلمان مهاجرت کنید، اینجا مکان مناسبی برای شماست. در آلمان، به ویژه در برلین، نیاز منطقه ای شدیدی به توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار وجود دارد. این بدان معناست که تحت شرایط خاص زمان آسان تری برای دریافت ویزا خواهید داشت. با کیان ویزا تماس بگیرید و در مورد جزئیات صحبت خواهیم کرد .

روش های مهاجرت به المان

روش های مهاجرت به دانمارک

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}