کیان ویزا

هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

0.0
0.0/5
هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

تا شروع ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا، زمان زیادی باقی نمانده است. ثبت نام لاتاری از اوایل اکتبر آغاز می شود و به همین بهانه در این اطلاعاتی را در مورد لاتاری گرین کارت آمریکا در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار خواهیم داد.

لاتاری آمریکا یک برنامه بخت آزمایی است که توسط دولت آمریکا برگزار می شود. در این برنامه، دولت آمریکا، کارت اقامت دائم آمریکا (که گرین کارت آمریکا) نامیده می شود را به افراد خوش شانسی که در این بخت آزمایی برنده می شوند اعطا می کند.

برنده شدن در لاتاری آمریکا، در واقع ساده ترین روش برای مهاجرت به این کشور است. شرایط شرکت در لاتاری آمریکا ساده است و برای ثبت نام در لاتاری لازم نیست تحصیلات بالا، رزومه کاری عالی، شرایط مالی بسیار خوب، یا سن خاصی داشته باشید. در واقع، برای شرکت در لاتاری آمریکا، داشتن مدرک تحصیلی دیپلم، و یا دو سال سابقه کار مفید در مشاغل مورد تایید کفایت می کند. این شرایط بسیار ساده و ابتدایی محسوب می شوند و اکثر افراد جامعه یکی از این دو شرط را دارا هستند و بنابراین می توانند در لاتاری آمریکا شرکت کنند. پس از ثبت نام در لاتاری، تنها کافی است شانس بیاورید و در قرعه کشی که به صورت کامپیوتری انجام می شود، برنده شوید. در صورت برنده شدن، می بایست مدارک لازم برای درخواست ویزا را به اداره مهاجرت آمریکا تحویل دهید و در صورتی که مدارک شما توسط اداره مهاجرت آمریکا تایید شوند، درخواست شما پذیرفته شده و گرین کارت (کارت اقامت دائم آمریکا) به شما اختصاص داده می شود.

موسسه مهاجرتی کیان ویزا در وبسایت خود اطلاعات جامع و کاملی را در مورد لاتاری گرین کارت آمریکا در اختیار عموم قرار می دهد تا افراد بتوانند با آگاهی و اعتماد بیشتری در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات برنامه لاتاری آمریکا می توانید به مقاله های ما در مورد لاتاری مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران متخصص کیان ویزا تماس بگیرید.

هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا
هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

ثبت نام و شرکت در لاتاری آمریکا رایگان است. برای ثبت نام لاتاری آمریکا تنها باید یک فرم ساده آنلاین را پر کنید و پر کردن و سابمیت نهایی این فرم هیچ هزینه ای ندارد. اما در صورتی که برای ثبت نام لاتاری از دفاتر و موسسات مهاجرتی کمک می گیرید، این موسسات مبلغ کمی را به عنوان حق الزحمه انجام این کار از شما دریافت می کنند. مبلغ حق الزحمه توسط خود موسسات مهاجرتی تعیین می شود و برای موسسات مختلف متفاوت است. برای اطلاع از هزینه های ثبت نام لاتاری توسط موسسه مهاجرتی کیان ویزا، می توانید به مقاله پیش ثبت نام لاتاری در لینک ……………………..  مراجعه کنید.

پر کردن فرم ثبت نام لاتاری ساده است و متقاضیان خودشان نیز می توانند این فرم را پر کنند، اما نکات ظریفی در این مورد وجود دارد که رعایت نکردن آن ها ممکن است باعث شود که پروفایل شما کلا از لاتاری حذف شود و در بخت آزمایی شرکت داده نشود. بنابراین بهتر است برای ثبت نام لاتاری از موسسات مهاجرتی با تجربه کمک بگیرید. به عنوان مثال از جمله نکاتی که در پر کردن این فرم می بایست شود این است که این فرم می بایست به زبان انگلیسی پر شود و در وارد کردن اطلاعات می بایست کاملا دقت کنید تا هیچ اشتباه تایپی نداشته باشید و موارد دیگری که در مقاله ثبت نام لاتاری با جزئیات به آن ها پرداخته ایم.

در صورتی که در لاتاری برنده شوید و تصمیم بگیرید که برای دریافت ویزا و گرین کارت آمریکا درخواست بدید و مدارکتان را به اداره مهاجرت آمریکا تحویل دهید، در این صورت لازم است هزینه های دولتی بررسی پرونده را به اداره مهاجرت آمریکا بپردازید. زمانی که انتخاب شوید، اطلاعات و جزئیات مربوط به این هزینه­ها برای شما ارسال خواهد شد.

معمولا هزینه­های دولتی درخواست گرین کارت آمریکا برای یک خانواده به صورت زیر است:

  • برای افرادی که در ایالات متحده آمریکا زندگی می­کنند 1760 دلار
  • برای افرادی که خارج از ایالات متحده آمریکا زندگی می­کنند 1200 دلار است.

این هزینه­ها شامل هزینه­های آزمایشات پزشکی الزامی نیست. هزینه­های آزمایشات پزشکی بسته به ارائه دهنده این خدمات متفاوت است.

یک سوال مهم در که معمولا در مورد لاتاری گرین کارت آمریکا پرسیده می شود این است که آیا برای شرکت در لاتاری لازم است مقدار مشخصی سرمایه در حساب بانکی ام داشته باشم؟ یا به عبارت دیگر آیا حداقل تمکن مالی مشخصی برای شرکت درلاتاری وجود دارد؟ و اگر جواب آری است، مقدار این سرمایه چقدر باید باشد؟

البته که پاسخ این سوال خیر است. هیچ گونه شرایط مالی خاصی برای شرکت در لاتاری وجود ندارد و حتی در مراحل بعدی اقدام برای ویزا نیز تمکن مالی خاصی مورد نیاز نیست. تنها هزینه ای که باید بپردازید حق بررسی پرونده ویزا است که پیش تر در مورد آن صحبت شد.

با این وجود، باید توجه داشته باشید که دولت آمریکا تنها اجازه اقامت در این کشور را برای شما صادر می کند و کمک هزینه ای به شما اختصاص نخواهد داد. هزینه های سفر به آمریکا، شامل بلیط هواپیما و هزینه های زندگی در این کشور، شامل هزینه محل سکونت، خورد و خوراک و حمل و نقل شما و خانواده­تان بر عهده خودتان خواهد بود. بنابراین درست است که تمکن مالی خاصی برای دریافت گرین کارت آمریکا از طریق برنده شدن در لاتاری مورد نیاز نیست، اما باید بتوانید هزینه های سفر و مخارج اولیه زندگی تا زمانی که شغل مناسبی درآمریکا پیدا کنید و درآمد مناسبی داشته باشید، را بپردازید.

ثبت نام لاتاری آمریکا
ثبت نام لاتاری آمریکا

هزینه های زندگی در آمریکا

در ادامه هزینه های زندگی در آمریکا آورده شده است. با دانستن این هزینه ها می توانید برای سفر و اقامت ابتدایی خود در آمریکا پس از برنده شدن در لاتاری و دریافت ویزای آمریکا برنامه ریزی کنید. میانگین هزینه زندگی همراه با اجاره مسکن، ماهانه برای یک نفر 2112 دلار و برای یک خانواده 4 نفره 4790 دلار است. با توجه به این که میانگین درآمد ماهانه یک  نفر در آمریکا، پس از کسر مالیات 4139 دلارمی باشد، هزینه زندگی در آمریکا به نسبت قابل قبول می باشد. این درآمد می تواند هزینه زندگی یک نفر را برای مدت 2 ماه تامین کند.

در زیر هزینه های زندگی در آمریکا با جزئیات آورده شده است:

#هزینه های ماهانهبرای یک نفر (دلار آمریکا)یک خانواده 4 نفره (دلار آمریکا)
1کل هزینه های زندگی شامل اجاره مسکن21124790
2کل هزینه های زندگی منهای اجاره مسکن7872569
3اجاره مسکن و تسهیلات (آب، برق، گاز و غیره)13252220
4خورد و خوراک5431411
5حمل و نقل99262

هزینه های حمل و نقل

1بلیط اتوبوس و متروی شهری2/2 دلار
2کارت مترو و اتوبوس ماهانه5/64 دلار
3کرایه تاکسی (برای 8 کیلومتر)3/17 دلار
4بنزین (یک لیتر)25/1 دلار

اقلام سوپرمارکتی

1شیر (یک لیتر)96/0 دلار
2نان (نیم کیلوگرم)79/2 دلار
3برنج (یک کیلوگرم)85/3 دلار
4تخم مرغ (12 عدد)2/3 دلار
5پنیر (یک کیلوگرم)6/11 دلار
6سینه مرغ (یک کیلوگرم)2/11 دلار
7گوشت استیک (یک کیلوگرم)14 دلار
8سیب (یک کیلوگرم)5/4 دلار
9موز (یک کیلوگرم)73/1 دلار
10پرتقال (یک کیلوگرم)4 دلار
11گوجه فرنگی (یک کیلوگرم)16/4 دلار
12 سیب زمینی (یک کیلوگرم)5/2 دلار
13پیاز (یک کیلوگرم)47/2 دلار
14آب (یک لیتر)25/1 دلار
15نوشابه (پپسی یا کوکاکولا) (2 لیتر)12/2 دلار
16شراب (750 میلی لیتر)1/13 دلار
17آب جو (نیم لیتر)3 دلار
18سیگار (یک بسته)92/8 دلار
19داروی سرماخوردگی (برای یک هفته)46/8 دلار
20شامپو (یک عدد)24/5 دلار
21دستمال توالت (4 حلقه)78/3 دلار
22خمیر دندان (یک تیوب)92/1 دلار

هزینه اجازه مسکن و تسهیلات (آب، برق، گاز و غیره) به صورت ماهانه

1آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر (40 مترمربع)1410 دلار
2آپارتمان یک خوابه ازران قیمت (40 مترمربع)1088 دلار
3آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر (80 مترمربع)2466 دلار
4آپارتمان 3 خوابه ارزان قیمت (80 ترمربع)1870 دلار
5هزینه آب، برق، گاز و غیره برای یک نفر108 دلار
6هزینه آب، برق، گاز و غیره برای یک خانواده166 دلار
7اینترنت (یک ماهه، نامحدود)2/65 دلار
8خرید آپارتمان در مرکز شهر (یک مترمربع)5500 دلار
9خرید خانه در حومه شهر (یک مترمربع)2943 دلار

هزینه های رستوران و کافه و بار

1منوی ناهار1/15 دلار
2شام در رستوران (2 نفر)4/61 دلار
3فست فود (یک وعده)5/8 دلار
4آب جو در پاب (نیم لیتر)32/5 دلار
5کاپوچینو52/4 دلار
6نوشابه (پپسی یا کوکاکولا) (نیم لیتر)1/2 دلار

سایر هزینه ها

1حق عضویت باشگاه (یک ماهه)42 دلار
2بلیط سینما (یک نفر)3/12 دلار
3ویزیت دکتر113 دلار
4کوتاه کردن مو (ساده)8/17 دلار
5مهد کودک یا پیش دبستانی (یک ماه)1076 دلار
6مدرسه ابتدایی بین المللی (یک سال)14606 دلار

مشاوران متخصص کیان ویزا می­توانند شما را در مورد ثبت نام لاتاری آمریکا راهنمایی کنند یا در صورتی که تمایل داشته باشید ثبت نام را برایتان انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ها 09300660818 و 07136240541 با ما تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لاتاری، می توانید سایر مقالات وبسایت ما در این زمینه را مطالعه کنید.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}