کیان ویزا

ویزای تحصیلی بلند مدت Tier4انگلستان

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

ویزای تحصیلی بلند مدت Tier4 انگلستان

چنانچه تصمیم دارید در دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی انگلستان به تحصیلات خود ادامه دهید لازم است درباره انواع ویزا ها و روش های دریافت آنها اطلاعات دقیقی داشته باشید
موسسه مهاجرتی کیان ویزا در این مقاله شما را با ویزای تحصیلی بلند مدت یا ویزای عمومی آشنا 7

توجه داشته باشید تنها زمانی می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید که از یکی ازدانشگاه های انگلستان آفر تحصیلی وشماره CASدریافت کرده باشید.در ادامه به معرفی انواع ویزای دانشجویی انگلستان خواهیم پرداخت.

ویزاهای تحصیلی انگلستان به ۳ دسته زیر تقسیم می شوند:

 • ویزای تحصیلی کوتاه مدت
 • ویزای تحصیلی بلند مدت یا ویزای عمومی Tier4
 • ویزای دانش آموزی Tier4

در ادامه به معرفی ویژگیهای ویزای تحصیلی عمومی Tier 4  یا بند۴ انگلستان و شرایط و مدارک لازم برای دریافت آن خواهیم پرداخت. برای اطلاع از سایر انواع ویزاهای تحصیلی انگلستان به سایر مقالات مرتبط در همین وب سایت مراجعه کرده و یا با تیم وکلا و مشاوران باتجربه و با سابقه مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در ارتباط باشید. برای این منظور می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان  را به صورت آنلاین تکمیل کرده و منتظر تماس متخصصان موسسه کیان ویزا بمانید.

برای اصلاع بیشتر از مهاجرت پزشکان ، پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت پزشک به انگلستان را بخوانید .

ویزای تحصیلی عمومی بند ۴ انگلستان

این ویزا ویژه اقامت طولانی مدت برای افراد بالای ۱۶ سال است که از یکی از دانشگاه ها یا مؤسسات آموزش عالی انگلستان پذیرش تحصیلی گرفته اند و تسلط کامل به زبان انگلیسی در مهارت های صحبت کردن،فهمیدن، خواندن و نگارش دارند.

اتباع یا شهروندان کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا و کشور سوئیس برای تحصیل در انگلستان نیازی به این ویزا ندارند.

ویژگی های ویزای تحصیلی عمومی Tier 4 انگلستان

 • برای دریافت ویزای تحصیلی عمومی انگلستان باید ۳ ماه قبل از شروع کلاس های درسی فرم آنلاین را تکمیل و درخواست خود را ثبت کنید.
 • نتیجه درخواست ویزای تحصیلی عمومی بند۴ انگلستان ظرف مدت ۳ هفته به متقاضیان اعلام خواهد شد.
 • هزینه ویزای تحصیلی عمومی انگلستان برای هر فرد و به ازای هر یک از همراهان ۳۴۸ پوند است.
 • برای دریافت ویزای تحصیلی بند ۴ انگلستان  باید مبلغی را نیز به عنوان هزینه بیمه درمانی بپردازید که بسته به سن و تعداد همراهان و سایر شرایط متفاوت است.
 • مدت زمانی که می توانید با ویزای تحصیلی عمومی Tier 4 در انگلستان اقامت کنید بستگی به رشته و مقطع تحصیلی شما دارد و می توانید حداکثر یک ماه قبل از شروع کلاس ها وارد خاک انگلستان شوید.
 • با ویزای عمومی بند ۴ انگلستان می توانید در اتحادیه یا انجمن های دانشجویی و یا در خارج از محل دانشگاه، در بسیاری از شغل ها بسته به رشته و نوع اسپانسر خود، به کار مشغول شوید.
 • با ویزای تحصیلی عمومی نمی توانید از بورسیه و وام های دولتی انگلستان استفاده کنید.
 • با این ویزا می توانید به شرط داشتن تمام شرایط، وابستگان و اعضای خانواده را با خود به انگلستان ببرید.
 • با ویزای تحصیلی بلند مدت انگلستان نمی توانید در بعضی مشاغل خاص برای مثال مشاغل حرفه ای ورزشی یا مربی گری ورزشی به کار مشغول شوید.
 • ویزای تحصیلی عمومی بند ۴ به شرط داشتن شرایط لازم، قابل تمدید است.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره روش های اخذ مهاجرت تحصیلی انگلستان از وکلای باتجربه  مهاجرت و تیم مشاوران برجسته مؤسسه حقوقی  مهاجرتی کیان ویزا کمک بگیرید و یا با پر کردن فرم مشاوره آنلاین از راهنمایی های رایگان تیم مهاجرت کیان ویزا استفاده نمایید.

شرایط دریافت ویزای تحصیلی عمومی بند ۴ انگلستان

 • داشتن پیشنهاد تحصیلی بی قید و شرط از یکی از دانشگاه ها یا مؤسسات آموزش عالی انگلستان به همراهCAS Number( شماره CAS شماره دریافت پذیرش تحصیلی شماست که از طرف دانشگاه اسپانسرصادر شده و یکی از اطلاعات ضروری برای تکمیل فرم درخواست ویزا است.)
 • تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه تحصیلات و هزینه های زندگی در انگلستان
 •  تحصیل تمام وقت در رشته ای که منجر به دریافت مدرک  حداقل کارشناسی شودیا
 •  تحصیل پاره وقت در رشته ای که منجر به دریافت مدرک حداقلکارشناسی ارشد در انگلستان شود.
 • تحصیل در دانشگاه های بین المللی انگلستان به شرطی که رشته و مدرک تحصیلی آن هم سطح با رشته های تحصیلی و مدارک تحصیلات عالیه در دانشگاه های انگلستان باشد یا
 •  تحصیل روزانه تمام وقت معادل ۱۵ ساعت در هفته در طول روز که منجر به دریافت مدرک حداقل دیپلم شود یا
 • شرکت در دوره های تحصیلی مقدماتی یا فاندیشن(Foundation Program) برای آمادگی ورود به دانشگاه های انگلستان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در مقاطع بالاتر از کارشناسی(دکترای حرفه ای) یا
 • شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی در سطح حداقلB2

لازم به توضیح است که ویزای تحصیلی عمومی انگلستان تنها شامل آن دسته از فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و دندانپزشکی برای شرکت در دوره های مقدماتی می شود که مدرک تحصیلی خود را از یکی از دانشگاه های بریتانیا گرفته و توسط یکی ازدانشگاه های اسپانسر مجاز و مورد تایید برای تحصیلات تکمیلی معرفی شده باشند و یا حداقل ۱ سال آخر تحصیلات خود در رشته های پزشکی و دندانپزشکی را دردانشگاههای مجاز انگلستان گذرانده باشند.

پیشنهاد می شود برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ ویزای تحصیلی به مقاله های مرتبط درباره شرایط پذیرش دانشگاه های انگلستان در مقاطع مختلف نیز مراجعه نمایید و یا با وکلا و مشاوران حرفه ای مؤسسه حقوقی  مهاجرتی کیان ویزا در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان به صورت آنلاین ، منتظر تماس مشاوران ما بمانید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی عمومی انگلستان

 • مدرک آیلتس آکادمیک یا PTA آکادمیک معتبر(نمره بالاتر شانس شما را برای ویزا شدن افزایش می دهد.)
 • مدارک تحصیلی
 • پاسپورت معتبر با حداقل ۱ صفحه خالی
 • مدارک مربوط به تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان که بسته به شرایط شما مبلغ آن متفاوت است.
 • رضایت نامه ولی یا سرپرست قانونی برای افراد زیر ۱۸ سال
 • مدارک مربوط به نوع رابطه شما با ولی یا سرپرست قانونی برای افراد زیر ۱۸ سال

توجه کنید که ترجمه رسمی مدارک گفته شده به زبان انگلیسی نیز برای ثبت درخواست ویزا لازم است.

روند دریافت ویزای تحصیلی عمومی انگلستان

بعد از دریافت پذیرش از یک مؤسسه آموزشی در انگلستان و  فراهم کردن تمامی مدارک ذکر شده باید درخواست ویزای خود را ثبت و مدارک مربوطه را به صورت آنلاین برای اداره مهاجرت انگلستان ارسال نمایید و هزینه های مربوطه را بپردازید.

 پیشنهاد می کنیم برای این کار از وکلای باتجربه  مهاجرت و تیم مشاوران برجسته مؤسسه حقوقی کیان ویزا کمک بگیرید و یا با پر کردن فرم مشاوره آنلاین از راهنمایی های رایگان تیم مهاجرت کیان ویزا استفاده نمایید.

بعد از بررسی و در صورت پذیرش مدارک، باید برای ثبت اطلاعات بیومتریک(عکس و اثر انگشت)  شخصا در محل نزدیک ترین مرکز صدور ویزا حاضر شده و پس از صدور مجوز اقامت بیومتریک یا BRP و  دریافت ویزا مقدمات سفر به انگلستان را فراهم نمایید.

تمدید ویزای تحصیلی عمومی انگلستان

برای تمدید ویزای تحصیلی بلند مدت انگلستان باید تمامی شرایط لازم برای دریافت این ویزا که در ابتدای این مطالب عنوان شد، هنوز برای شما صادق باشد. بعلاوه فقط از داخل خاک انگلستان و به شرط داشتن آفر تحصیلی از اسپانسر تحصیلی می توانید ویزای تحصیلی خود را از داخل خاک انگلستان تمدید نمایید.

اسپانسر تحصیلی شما برای تمدید ویزا باید یکی از مؤسسات آموزش عالی نامبرده در لیست مجاز انگلستان، مؤسسات آموزش عالی بین المللی یا یکی از کالج های تحصیلات مقدماتی انگلستان باشد.

توجه کنید که در صورت داشتن همراه، از جمله فرزندان زیر ۱۸ سال، باید زمان تکمیل فرم ثبت درخواست تمدید ویزای مربوط به خود، مشخصات آنها را نیز ثبت کرده و بدین ترتیب برای تمدید اقامت آنها نیز اقدام کنید.

برای تمدید ویزای تحصیلی عمومی Tier 4باید ظرف مدت ۶ ماه از تاریخ دریافت CAS نامبر و قبل از باطل شدن ویزای فعلی خود، حداکثر ۳ ماه مانده به تاریخ شروع کلاس ها(مندرج روی گواهی پذیرش)، درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه تمدید ویزای تحصیلی عمومی بند ۴ انگلستان ۴۷۵ پوند به ازای هر نفر و ۱۹.۲۰ پوند برای ثبت اطلاعات بیومتریک است.

نتیجه درخواست تمدید ویزا ظرف ۸ هفته از تاریخ ثبت آن به متقاضیان اعلام خواهد شد.

استفاده از تجارب و راهنمایی های وکلا و مشاوران برجسته مؤسسه حقوقی کیان ویزا راه شما را برای مهاجرت به انگلستان و دریافت انواع ویزاهای تحصیلی هموارتر می کند. برای این منظور پیشنهاد می کنیم فرم مشاوره رایگان کیان ویزا را به صورت آنلاین تکمیل نمایید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

پرسش های متداول:

شرایط دریافت ویزای تحصیلی انگلستان چیست؟

شرط اول دریافت ویزای تحصیلی انگلستان دریافت  پذیرش تحصیلی از یکی از مدارس، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی انگلستان است.بعد از آن مدرک تسلط به زبان انگلیسی، پاسپورت معتبر، تمکن مالی کافی و رضایت نامه والدین(در صورتیکه زیر ۱۸ سال سن دارید) لازم است.

طول مدت ویزای تحصیلی عمومی انگلستان چقدر است؟

مدت زمانی که می توانید با ویزای تحصیلی عمومی Tier 4 در انگلستان اقامت کنید، بستگی به رشته و مقطع تحصیلی شما دارد و می توانید حداکثر یک ماه قبل از شروع کلاس ها وارد خاک انگلستان شوید.

آیا با ویزای تحصیلی عمومی انگلستان می توان اعضای خانواده را با خود به انگلستان برد؟

بله با این ویزا می توانید همسرو فرزندان زیر ۱۸ سال مجرد خود را به انگلستان ببرید.

آیا ویزای تحصیلی انگلستان قابل تمدید است؟

بله. به شرط داشتن تمامی شرایط دریافت ویزا و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسپانسر مجاز، می توانید اقامت تحصیلی خوددر انگلستان را تمدید نمایید.

:پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

 

پیشنهاد کیان ویزا :

روش های مهاجرت به انگلستان

https://www.gov.uk  :سفارت انگلستان در ایران

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}