شرایط لازم

سوابق سفرهای پیشین (سابقه سفر شنگن در این مورد بسیار تاثیرگذار است )

تمکن مالی کافی

اثبات وابستگی به ایران و قطعی بودن بازگشت به کشور خود (به عنوان مثال، گواهی اشتغال به کار، داشتن همسر و فرزند درایران…)

هزینه دولتی درخواست ویزا

هزینه دولتی درخواست ویزای مولتی پل در حال حاضر 100 دلار کانادا است.

تحصیل در رشته معماری در کانادا

هزینه ویزای مولتی کانادا

هزینه‌های اخذ ویزای کانادا از این قرار است که، هزینه بررسی پرونده درخواست ویزای توریستی کانادا برای هر نفر ۱۰۰ دلار و هزینه اخذ بایومتریک (انگشت‌نگاری و عکس) نیز برای هر نفر ۸۵ دلار می‌باشد و در پایان هزینه بررسی پاسپورت و درج لیبل ویزای کانادا ۴۵ دلار یا ۱۳۰ لیر ترکیه است. اگر روند اخذ ویزای خود را به شرکت‌های فعال در زمینه اخذ ویزای کانادا بسپارید، علاوه بر هزینه‌های واریزی سفارت، باید هزینه‌های انجام کارهای اجرایی را نیز بپردازید. همانطور که گفتیم دو روش در پذیرش پرونده ویزای مولتی کانادا از طرف شرکت‌های فعال در زمینه اخذ ویزای کانادا وجود دارد:

روش شرکت مورد نظر: در ابتدا با بیان تضمینی بودن اخذ ویزای مولتی کانادا، گاها چندین هزار دلار از مشتری دریافت و در صورت تایید نشدن ویزا، با کسر هزینه سفارت و هزینه انگشت نگاری، باقی پول را ظرف مدت چند روز تا چند ماه به مخاطب باز می‌گرداند.

روش ویزالند: بدون در نظر گرفتن سود، با مشاوره رایگان، متقاضیانی که نقص در پرونده دارند، برای رفع نواقص راهنمایی شده و تنها پرونده‌هایی که شانس ویزا شدن بالایی داشته باشند به جریان می‌افتند. این روش در ویزالند تنها ۳۰۰ دلار هزینه داشته و بیش از ۹۰% موفقیت در پی دارد.

شایع‌ترین دلایل ریجکت ویزای مولتی کانادا

نظر کارشناسی در مورد شانس اخذ ویزا با عدم قطعیت همراه است. زیرا هرچقدر هم شرایط شما برای اخذ ویزای کانادا خوب یا بد باشد، نظر نهایی را در مورد صدور ویزا، افسر سفارت خواهد داد. اما به چه دلایلی ممکن است یک درخواست ویزای مولتی کانادا توسط افسر سفارت رفیوز شود؟

  • افسر سفارت از دلیل سفر شما به کانادا مطمئن نباشد. (اگر دلیل قانع کننده‌ای برای سفر نداشته باشید، این شبهه به وجود می‌آید که قصد پناهندگی داشته باشید.)
  • مدارک ارائه شده (اعم از مدارک مالی، شغلی و …) کامل نبوده و یا برخی از مدارک دچار نقص باشند.
  • در تکمیل پرونده، نقصی وجود داشته باشد. (توصیه می‌شود کار را به کاردان بسپارید.)
  • دارای سوابق جنایی و امنیتی باشید. (سوء پیشینه داشته باشید.)
  • استانداردهای سلامت را نداشته باشید. (خدای ناکرده دارای بیماری‌های خاص باشید.)