کیان ویزا

ویزای خانواده انگلستان

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

ویزای خانواده انگلستان

ویزای خانواده یا همان UK family visa انگلستان مناسب افرادی است که خارج از مناطق اقتصادی اروپا ساکن هستند و تابعیت کشور های این منطقه را ندارند.

انگلستان و به طور کلی بریتانیا همواره مورد توجه متقاضیان مهاجرت بوده است. به نظر می رسد “رفاه” اصلی ترین دلیل افراد برای انتخاب انگلستان برای مهاجرت است.

برای زندگی بیش از 6 ماه با یکی از اعضای خانواده درانگلیس به ویزای  خانوادگی نیاز دارید ویزای خانواده یا همان UK family visa انگلستان مناسب افرادی است که خارج از مناطق اقتصادی اروپا ساکن هستند و تابعیت کشور های  این منطقه را ندارند.

برای اصلاع بیشتر از مهاجرت پزشکان ، پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت پزشک به انگلستان را بخوانید .

به طور کلی افرادی که می توانند از ویزای خانواده انگلستان استفاده کنند عبارتند از :

-همسر

–  والدین

– فرزندان زیر 18 سال

–  نوه ها

– فامیل های وابسته

مدارک مورد نیاز برای ویزای خانواده انگلستان

-پاسپورت

-مدارکی مبنی بر این که شما با فردی که می خواهید به او محلق شوید رابطه دارید

-مدارکی مبنی بر  تمکن مالی مورد نیاز شما

– مدارکی مبنی بر دانش زبان انگلیسی

2 نکته  در ویزای خانواده انگلستان حائز اهمیت است 1- اثبات این مورد که شخص تمکن مالی مورد نظر را برای این ویزا دارا باشد 2- اثبات اینکه  فرد همراه بعد از سفر به کشور خود باز خواهد گشت.

هزینه ها

هزینه ها بستگی به نحوه ی در خواست شما دارد  .

در خارج از انگلستان اقدام  کنید در انگلستان اقدام کنید
همسر  ، والدین، فرزند 1523 پوند 1033پوند
شخص وابسته 1523پوند 1033پوند
بزرگسالانی که باید توسط یکی از اقوام مراقبت شود 3250پوند 1033پوند

 مجوز EEA خانواده

ویزای انگلیس برای افراد خانواده فردی که ملیت یکی از کشور های عضو حوزه اقتصادی اتحادیه اروپا را دارد و یا الان در انگیس است و یا اینکه قصد دارد در ۶ ماه آینده به انگلیس سفر کند. افرادی که مشمول این زیر شاخه هستند عبارت اند از : همسر و شریک زندگی ، فرزندان ، نوه ها ، والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ وابسته.

متقاضی این نوع ویزای انگلیس باید اپلیکیشن خود را از خارج از این کشور شروع کند. اگر در حال حاضر در انگلستان است در نتیجه ملزم خواهد بود که برای نوع دیگری از ویزای پیوست خانواده در انگلیس درخواست بدهد.

 ویزای پیوست برای خانواده فرد دارای اقامت دائم یا تابعیت

این نوع ویزای انگلستان برای خانواده فردی است که در این کشور دارای اقامت تابعیت و شهروندی ، اقامت دائم یا مجوز ILR انگلیس باشند. اعضای خانواده ای که شامل این زیر شاخه می شوند عبارت اند از : همسر و شریک زندگی ، فرزندان ، والدین و بزرگسالان وابسته.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص جزئیات این نوع ویزای انگلیس شما می توانید مقالات ویزای ازدواج انگلیس و همچنین ویزای نامزدی انگلیس را نیز مطالعه بفرمایید.

ویزای پیوست با کارت اقامت انگلیس

این نوع ویزا تقریبا مشابه مجوز EEA خانواده است منتها شرایط آن کمی متفاوت است. این نوع ویزای انگلیس برای خانواده فردی است که ملیت یکی از کشورهای حوزه اقتصادی اتحادیه اروپا را دارد و در حال حاضر موفق شده است که کارت اقامت دائم انگلیس را دریافت کند.

افرادی که مشمول این زیر شاخه هستند عبارت اند از : همسر و شریک زندگی ، فرزندان ، نوه ها ، والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ وابسته. برای این نوع ویزای هم مانند مورد قبلی باید از خارج از خاک انگلیس اقدام شود.

ویزا برای والدین کودک دارای ویزای Tier 4 انگلیس

این نوع ویزای پیوست خانواده در انگلیس مخصوص پدر و مادر کودکی است که در حال حاضر در یکی از مدارس انگلستان مشغول تحصیل است. این کودک باید دارای ویزای tier 4 انگلیس باشد و اعتبار این ویزا به پایان نرسیده باشد.

باید توجه داشته باشید که این زیر شاخه ویزای پیوست خانواده در انگلیس برای دانشجویان و افراد بزرگسالی که ویزای Tier 4  را دریافت کرده اند کاربرد ندارد و والدین این دسته از متقاضیان نمی توانند از این ویزا استفاده کنند.

پیشنهاد کیان ویزا 

روش های مهاجرت به انگلستان

هزینه های زندگی در کشور انگلیس

محدودیت های ویزای خانوادگی انگلستان

-اگر عضو خانواده شما به طور موقت در ویزای کار یا ویزای دانشجویی در انگلستان باشد ، نمی توانید درخواست ویزای خانوادگی کنید(در عوض می توانید درخواست کنید تا به عنوان یک فرد وابسته با آنها بمانید.)

-شما ویزای بازدید کننده یا ویزای 6 ماه یا کمتر دارید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با ما تماس بگیرید .

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}