کیان ویزا

ویزای کار آفرینی کانادا

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

ویزای کار آفرینی کانادا

هر کدام از ایالت های کانادا روش مهاجرت سرمایه گذاری ویژه خود را دارد.
حداقل مبلغ سرمایه گذاری در شهرهای ونکوور و تورنتو بسیار بالاتر از سایر مناطق کانادا است اگر تمایل داشته باشید مبلغ پایین تری برای سرمایه گذاری در کانادا اختصاص دهید، باید مناطق روستایی و کم جمعیت تر را انتخاب کنید.

هر کدام از ایالت های کانادا روش مهاجرت سرمایه گذاری ویژه خود را دارد و مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در ایالت ها و شهرهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، حداقل مبلغ سرمایه گذاری در شهرهای ونکوور و تورنتو بسیار بالاتر از سایر مناطق کانادا است اگر تمایل داشته باشید مبلغ پایین تری برای سرمایه گذاری در کانادا اختصاص دهید، باید مناطق روستایی و کم جمعیت تر را انتخاب کنید.

سرمایه گذاری در انتاریو

  1. حداقل 24 ماه تجربه ی کار تمام وقت در 60 ماه گذشته را داشته باشد. این تجربه باید تحت عنوان مالک کسب و کار یا مدیر ارشد در یک کسب و کار باشد.
  2. جهت سرمایه گذاری در شهر تورنتو و درهام و مناطق هالتون، یورک و پیل دارایی خالص به مبلغ حداقل 800000دلار کانادا و جهت سرمایه گذاری در سایر مناطق انتاریو مبلغ حداقل 400000 دلار کانادا داشته باشد.
  3. حداقل 600000 دلارکانادا در کسب و کار خود در شهر تورنتو و درهام و مناطق هالتون، یورک و پیل و حداقل 200000 دلار کانادا در کسب و کار خود در سایر مناطق انتاریو از دارایی شخصی خود سرمایه گذاری کند.
  4. حداقل 2 فرصت شغلی برای شهروندان کانادا یا افراد دارای اقامت دایم کانادا در کسب و کار خود در انتاریو ایجاد کند. چنانچه کسب و کار خریداری شده خارج از مناطق شهری انتاریو باشد، ایجاد حداقل یک شغل تمام وقت برای یک شهروند کانادایی و یا فرد دارای اقامت دایم کانادا کافی است .
  5. حضوری فعالانه و مستمر در مدیریت کسب و کار در انتاریو داشته باشد.
  6. چنانچه کسب و کاری از پیش آماده را در انتاریو خریداری می کند، حتما یک سفر به انتاریو جهت بازدید و بررسی بازار داشته باشد.

پیشنهاد کیان ویزا :

روش های مهاجرت به کانادا

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}