کیان ویزا

پیش ثبت نام لاتاری آمریکا

0.0
0.0/5
پیش ثبت نام لاتاری آمریکا 2024
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

پیش ثبت نام لاتاری آمریکا ، آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا

پیش ثبت نام لاتاری آمریکا 2024

لاتاری!

گرین کارت آمریکا !

قطعا اولین چیزی که پس از شنیدن این دو مورد به ذهن شما خطور می کند کلمه شانس است!

اگر شما هم از طرفداران مهاجرت به آمریکا هستید قطعا می دانید که ساده ترین راه مهاجرت به آمریکا، برنده شدن لاتاری است. اگر از نظر تحصیلات یا شغل شرایط مناسبی ندارید، و یا به طور کلی برای مهاجرت به این کشور دردسر زیادی را نمی خواهید متحمل شوید، برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاق ممکن برای شماست.

اگر قصد مهاجرت به امریکا از طریق ثبت نام لاتاری را دارید میتوانید مقالات مرتبط به لاتاری کیان ویزا را بخوانید :

لاتاری چیست؟

مزایای لاتاری آمریکا

ثبت نام لاتاری آمریکا

لاتاری آمریکا 2024

گرین کارت چیست

شرایط ثبت نام لاتاری

شرایط ثبت نام لاتاری برای سربازان

پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات درباره روش ثبت نام لاتاری، افزایش شانس برنده شدن لاتاری و به طور کلی هر آنچه مربوط به لاتاری می باشد، با ما همراه شوید و مقاله را به طور کامل مطالعه کنید. موسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا جهت ارائه کلیه خدمات مربوط به لاتاری، از ثبت نام تا اجرای پرونده، مشاوره لاتاری و کلیه امور مهاجرتی مربوط به کشور آمریکا به صورت کاملا اصولی در کنار شماست. شما متقاضیان عزیز می توانید در همین وبسایت    (kianvisa.com)، هر آنچه درباره لاتاری مورد اهمیت است را بررسی کنید.

اولین قدم برای شروع پروسه لاتاری ثبت نام در آن است که با استفاده از مقاله ثبت نام لاتاری ما می توانید جهت ثبت نام تلاش خود را کنید، اما در نظر داشته باشید که ثبت نام اصولی لاتاری بسیار حائز اهمیت است و بهتر است که توسط افراد با تجربه و مسلط به زبان انگلیسی انجام شود. با توجه به سابقه موفق ما در اجرای پرونده و انجام امور مربوطه، با افتخار پذیرای شما عزیزان برای ثبت نام لاتاری با برنامه ای تحت عنوان پیش ثبت نام لاتاری هستیم. بنابراین با توجه به حجم متقاضیان در زمان شروع ثبت نام لاتاری، پیشنهاد می کنیم همین حالا برای شروع ثبت نام اقدام کنید.

در همین زمان، با استفاده از فرم ثبت نام لاتاری کیان ویزا به صورت غیرحضوری برای شرکت در لاتاری اقدام کنید، همچنین موسسه ما امکان پیش ثبت نام حضوری را نیز برای شما فراهم کرده است. فقط کافیست کلمه ” ثبت نام لاتاری” را در واتساپ و یا به صورت پیامک برای ما ارسال کنید تا نوبت حضور خود را دریافت کنید.در صورت نیاز می توانید از طریق شماره تماس 09300660818 با ما در ارتباط باشید.

آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا

پیش ثبت نام لاتاری آمریکا
پیش ثبت نام لاتاری آمریکا

لاتاری آمریکا

اگر به دنبال ثبت نام لاتاری هستید پس قطعا هرآنچه مربوط به توضیحات لاتاری است را مورد بررسی قرار داده اید. اما برای اطمینان بیشتر در اینجا توضیحاتی کوتاه را در اختیار شما قرار می دهیم.

برنامه بخت آزمایی لاتاری درواقع برنامه ایست که هرساله توسط دولت آمریکا اجرا می شود و هدف آن افزایش تنوع مهاجرانیست که برای زندگی وارد این کشور می شوند و پیرو آن کارت اقامت دائم آمریکا به متقاضیانی که انتخاب می شوند تعلق می گیرد. انتخاب این برندگان خوش شانس کاملا اتفاقیست و هر ساله  حدود 50000 نفر به طور کلی این شانس را دارند تا بتوانند اقامت دائم ایالات متحده آمریکا (گرین کارت آمریکا) را دریافت کنند. اولویت انتخاب با افرادیست که از کشورهایی هستند که برای مهاجرت به آمریکا با شرایط سخت تر و محدودیت جدی تری رو به رو هستند.

زمان ثبت نام لاتاری/ مهلت ثبت نام لاتاری

طبق دستور العمل ثبت نام لاتاری، بر اساس پیش بینی های انجام شده تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری 2024 از اوایل ماه اکتبر می باشد. به وقت ایران این زمان مطابق اواسط مهرماه 1401 است. مهلت ثبت نام لاتاری 33 روز می باشد و تا اوایل ماه نوامبر ادامه دارد. به طور کلی شما عزیزان از اواسط مهرماه تا اواسط آذر ماه فرصت دارید تا جهت امتحان شانس خودتان در لاتاری ثبت نام کنید.این فرصت تمدید نخواهد شد و تنها راه حل در صورت عدم ثبت نام در سال جاری، صبوری تا سال بعد است. بنابراین برای از دست ندادن این فرصت طلایی پیشنهاد می کنیم از همین الان به فکر باشید.

شرط سنی ثبت نام لاتاری آمریکا

خوشبختانه برای ثبت نام در لاتاری آمریکا محدودیت سنی خاصی وجود ندارد، در ادامه نکاتی مربوط به شرایط سنی را در اختیار شما قرار می دهیم.

  • در صورتی که زیر 18 سال دارید، به عنوان زیر مجموعه خانواده می توانید ثبت نام کنید.بنابراین اجباریست که جهت ثبت نام در لاتاری آمریکا با خانواده فرم پر کنید.
  • اگر بین 18 تا 21 سال داشته باشید،این امکان وجود دارد که به عنوان زیر مجموعه خانواده و یا به صورت تکی اقدام کنید.بنابراین افراد بین 18 تا 21 سال دو شانس برای ثبت نام دارند.
  • اگر سن شما بیشتر از 21 سال است، فقط یک شانس دارید و الزامیست که جدا از والدین ثبت نام کنید.

آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا

پیش ثبت نام لاتاری آمریکا در کیان ویزا
پیش ثبت نام لاتاری آمریکا در کیان ویزا

ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا

همانطورکه گفته شد امکان ثبت نام لاتاری توسط خود شخص وجود دارد. اگر تمایل دارید که به صورت رایگان در لاتاری ثبت نام شوید تنها کافیست که به سایت اصلی ثبت نام لاتاری آمریکا مراجعه کنید. در مقاله ای تحت عنوان ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت کیان ویزا ، شما عزیزان می توانید با مشاهده ویدئو و مطالعه متن مقاله به صورت رایگان در لاتاری ثبت نام کنید.

بهتر است در نظر داشته باشید که ثبت نام لاتاری نیازمند داشتن دانش زبان و تجربه ثبت نام است. چرا که وارد کردن اطلاعات شما عملی بسیار حساس و دقیق می باشد. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم ثبت نام خود و خانوادتان را به تیم متخصص کیان ویزا بسپارید تا در حین ثبت نام و پس از برنده شدن با هیچ مشکلی مواجه نشوید. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که برنده شدن در لاتاری صرفا به معنای ویزا شدن و رفتن به آمریکا نیست. اگر شما برنده خوش شانس لاتاری امسال باشید، پس از برنده شدن مسیر جدیدی روبه روی شما باز می شود.

این بدین معناست که حساسیت روند مهاجرت شما در اینجا اوج می گیرد و بسیار پر اهمیت می شود.پر کردن فرم های مربوط به ثبت نام لاتاری و وارد کردن مشخصات متقاضی و افرادی که زیرمجموعه او هستند بسیار بسیار بسیار پر اهمیت است. به طوریکه یک اشتباه کوچک می تواند به کل روند تشکیل پرونده و دریافت ویزای شما آسیب جدی وارد کند و در نهایت منجر به ریجکتی شود.

بنابراین، ما صادقانه به شما پیشنهاد می کنیم از ابتدا روند ثبت نام لاتاری خودتان را به شخصی مجرب و کاربلد بسپارید. درست است که برای ثبت نام هزینه بسیار جزئی ای را می پردازید، اما قطعا ارزش مطمئن بودن از اجرای پرونده در کل روند مهاجرتتان را دارد. هزینه درنظر گرفته شده برای ثبت نام لاتاری در موسسه کیان ویزا بسیار مناسب است.

برای هر شخص مجرد مبلغ 120 هزارتومان و برای افراد دو شانسه 200 هزارتومان، همچنین هر زیرمجموعه با مبلغ 30 هزار تومان ثبت نام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس 09300660818 با مشاورین ما در تماس باشید.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}