کیان ویزا

کارآفرینی در کشور امارات

0.0
0.0/5
کارآفرینی در کشور امارات
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

کارآفرینی در کشور امارات

کارآفرینی در کشور امارات

امارات در رتبه اول در شاخص جهانی کارآفرینی 2022 قرار دارد.

در تاریخ 10فوریه 2022در ساعت 21:30 ،

امارات متحده عربی را در رتبه اول جهانی در شاخص جهانی کارآفرینی 2022 خود قرار داده ناظرجهانی کارآفرینی است که این هفته از آن رو نمایی شد . امارات متحده عربی در گزارش سال گذشته از رتبه چهارم جهانی خود سه پله صعود کرد تا به این موقعیت دست یابد .

امارات با امتیاز6.8 بالاترین امتیاز در رده بندی عمومی این شاخص را کسب کرد.

به خوبی شناخته شده است که کارآفرینی نقش کلیدی در توسعه اقتصادی دارد. با این حال، زیربنای فرهنگی آن یک زمینه مطالعاتی حاشیه ای باقی می ماند. این مقاله تلاشی برای پر کردن این شکاف است. روند توسعه نفت خیز امارات متحده عربی (” دبی “) در مرکز بحث های پیرامون تأثیرات فرهنگ بر انتخاب ها و نتایج اقتصادی است. امارات متحده عربی به منظور دور شدن از اقتصاد مبتنی بر نفت و ایجاد مشاغل بخش خصوصی برای تعداد فزاینده اتباع خود، استراتژی های متنوع سازی را در 20 سال گذشته ترویج و اجرا کرده است. با این حال، کمتر از 2 درصد از نیروی کار بخش خصوصی را اتباع امارات تشکیل می دهند. دومی به دلیل حقوق و شرایط کاری بهتر، کار در بخش دولتی را ترجیح می دهند. این مقاله به دنبال تبیین مبانی فرهنگی فقدان کارآفرینی در بین اتباع امارات است. این یک نظرسنجی در میان دانشجویان دانشگاه امارات متحده عربی انجام می دهد و عوامل تعیین کننده نیات کارآفرینی آنها را آزمایش می کند. این نشان می دهد که فرهنگ دانش آموزان کل نگر و نسبتاً خصمانه با کارآفرینی است. این بی‌علاقگی به دلیل ترس از انگ مرتبط با شکست کسب‌وکار و به دلیل اعتبار اجتماعی مرتبط با مشاغل بخش دولتی قوی‌تر است. نتایج ما نه تنها ویژگی فرهنگی ایالت های رانتیر را تایید می کند، بلکه راه اندازی برنامه های آموزشی را با هدف اصلاح باورهای دانش آموزان در مورد کارآفرینی دعوت می کند. چنین تغییر فرهنگی در زمینه گذار از اقتصاد نفت محور به اقتصاد دانش بنیان اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

برای راه اندازی کسب و کار در دبی به چه مقدار پول نیاز دارم؟

حداقل میزان سرمایه سهام برای هر منطقه آزاد به طور قابل توجهی متفاوت است و بسته به فعالیت های تجاری و مجوزها می تواند از 1000 درهم تا 1000000 درهم متغیر باشد. به طور کلی، میانگین سرمایه مورد نیاز برای مناطق آزاد در دبی 50000 درهم تعیین شده است .

اگر شما هم برنامه نویس هستید و میخواهید به امارات مهاجرت کنید ، مقاله مهاجرت برنامه نویس به امارات را از دست ندهید .

کارآفرینی در کشور امارات

راه اندازی کسب و کار در امارات با کیان ویزا
راه اندازی کسب و کار در امارات با کیان ویزا

 قانون علامت تجاری و فرآیند ثبت علامت تجاری در امارات متحده عربی

همیشه امارات متحده عربی همیشه بهترین قدم خود را برای محافظت از برندها گذاشته است . برای ارائه حقوق انحصاری به مالکان برای استفاده از نام تجاری و عناصر مرتبط، کشور قانون فدرال شماره 4 را در اوایل سال 1979 صادر کرد. بعداً، در سال 1992، اولین قانون علامت تجاری فدرال در امارات متحده عربی ظهور کرد که اصلاح شد. در سال 2000، به دنبال اصلاحات بیشتر در طول سال. این قانون به اتباع امارات متحده عربی و غیر اتباع امارات متحده عربی که فعالیت های تجاری، صنعتی، خدماتی یا صنایع دستی انجام می دهند، حقوق علائم تجاری اعطا می کند. این قانون همچنین نهادهای سازمانی قانونی و همچنین غیر اماراتی را که در کشورهایی که با امارات متحده عربی معامله دارند، فعالیت های تجاری یا تجاری انجام می دهند، در نظر می گیرد.

علامت تجاری ثبت شده در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در سراسر هفت امارات محافظت می شود .

یک نشان بازرگانی به چه معنی است؟


طبق قانون فدرال شماره 37 در سال 1992، علائم تجاری به عناصر متمایز یک برند مانند آرم، شعار، علائم مشخصه، بسته بندی، نام، کلمات، امضا، حروف، شکل ها، گرافیک ها، عنوان ها، مهرها، الگوها، اعلامیه ها، بسته ها یا نمادهایی که آن را از رقبای خود متمایز میکند.

یک علامت تجاری کارکنان ،مشتریان و شرکت شما رابه هم متصل میکند و راه را برای رشد هموار می کند. زمانی که یک علامت تجاری دارید ، تعیین محل کسب  کار خود در صنعت بسیار ساده است . این باعث ارتقای مشخصات شرکت و گسترش پایگاه مشتریان شما می شود . ارزش علامت تجاری شما تنها با افزایش محبوبیت برند شما افزایش می باید .

کار در کشور امارات
کار در کشور امارات

چه چیزی را می توان به عنوان علامت تجاری در امارات ثبت کرد؟

اگرچه یک نام تجاری را می توان با ویژگی های مختلفی مشخص کرد، قوانین تنظیم می کنند که کدام یک از آن ویژگی ها می تواند علامت تجاری باشد.

 امضاها، عناوین، شخصیت‌ها، مهرها، پوسترها، حکاکی‌ها، نام‌ها، نقاشی‌ها و هر نوع برچسبی که برای تشخیص یک برند از برند دیگر به کار می‌رود، همگی می‌توانند علامت تجاری شوند . بر اساس ماده 3 قانون فدرال شماره 37 سال 1992، نام های جغرافیایی، اسکناس ها، مشخصات مدارک افتخاری و علائمی که می توانند مردم را فریب دهند یا در واقع نظم عمومی را نقض کنند، قابل علامت تجاری تلقی نمی شوند . 
اگرچه ثبت علامت تجاری در امارات اجباری نیست، اما به شما در تضمین حقوق انحصاری فعالیت و بهره مندی تحت علامت تجاری ثبت شده کمک می کند. همچنین از نام در برابر متخلفان منتسب محافظت می کند و به شما این قدرت را می دهد که در صورت بروز تخلف اقدام قانونی انجام دهید .

کارآفرینی در کشور امارات

هنگام ثبت علائم تجاری در امارات متحده عربی، باید چند نکته را در نظر داشت . اگر می‌خواهید یک علامت تجاری در امارات متحده عربی ثبت کنید، نباید شامل هیچ یک از موارد زیر باشد:

نقص اخلاق و اعتقادات عمومی.

نمادها در چشم عموم (مانند پرچم ).

برای مثال نمادهای صلیب سرخ و هلال احمر.

اسامی و عناوین شخص ثالث.

سایر علایم تجاری معروف به طور مستقیم ترجمه شده اند.

محدودیت های اضافی درمورد آنچه میتوانید در علامت تجاری خود قرار دهید ممکن است وجود داشته باشد که می تواند توسط مقامات رسمی یا وکیل علامت تجاری شما مشورت شود .

چه کسی می تواند برای علامت تجاری اقدام کند؟

فردی که می‌خواهد محصول یا خدمات خود را از طریق علامت تجاری متمایز کند  ، باید برای ثبت علامت تجاری در امارات متحده عربی و همچنین در حوزه هایی که میخواهد در آن محافظت شود ثبت نام کند. با این حال ، همه افرادی که در امارات متحده ی عربی کار می کنند نمی توانند یک علامت تجاری دریافت کنند یا برای ثبت علامت تجاری اقدام کنند .

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}