کیان ویزا

کم هزینه ترین دانشگاه های انگلستان

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

کم هزینه ترین دانشگاه های انگلستان

دولت انگلستان نسبت به بهبود کیفیت آموزش و پرورش و زیر ساخت های دانشگاه ها خود را متعهد می داند، هدف دولت انگلستان از این توجه ارائه افراد با سواد به جامعه انگلستان است.پادکست کم هزینه ترین دانشگاه های انگلستان” ما در این مقاله به بررسی تعدادی از کم هزینه ترین دانشگاه های انگلستان برای دانشجویان بین الملل خواهیم پرداخت، توجه داشته باشید که دانشگاه های لندن از این فهرست خارج هستند.

فهرستی از کم هزینه ترین دانشگاه های انگلستان

دانشگاه استافوردشایر ((Staffordshire)انگلستان:

این دانشگاه در استافوردشایر انگلستان واقع شده، ارائه مدرک کارشناسی در این دانشگاه طبق یک برنامه سریع الاجرا انجام می شود، در حقیقت بر خلاف روش های سنتی دانشگاهی در اینجا دانشجو می تواند طی مدت زمان  دو سال مدرک کارشناسی خود را دریافت کند. دانشگاه استافوردشایر انگلستان در تربیت معلمان آموزش متوسطه نیز تخصص دارد. دانشگاه استافوردشایر تنها دانشگاهی در انگلستان است که مدرک کارشناسی افتخاری هنرهای طنز و کارتونی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

دانشگاه تیساید (Teesside) انگلستان:

دانشگاه تیساید در میدلزبورو انگلستان واقع شده و اخیراً 200 میلیون پوند برای نوسازی یکی از پردیس های دانشگاهی خود هزینه کرده است. پرورش نوآوری، خلاقیت و ارائه امکانات و تسهیلات با کیفیت به دانشجویان از تعهدات دانشگاه تیساید است.

کالج هارپر ادامز

دانشگاه هارپر ادامز اخیراً به دلیل اشتغال فارغ التحصیلان خود در انگلستان جز 10 دانشگاه برتر قرار گرفته است. دانشگاه هارپر ادامز دوره های کارشناسی ارشد را در یک جایگاه 12 ماهه تجاری ارائه می دهد، کسب تجربه پیش از فارغ التحصیلی هدف از انجام این امر است.

دانشگاه لیدز ترینیتی (Leeds Trinity University)

دانشگاه لیدز ترینیتی  در دهه 1960 در قالب دو کالج برای آموزش و پرورش معلمان کاتولیک تاسیس شد. موسسه لیدز ترینیتی در دسامبر 2012 عنوان دانشگاه را از آن خود کرد. دانشگاه لیدز ترینیتی میلیون ها هزینه صرف ارائه امکانات تخصصی در بخش ورزش، تعذیه و روانشناسی کرد.

دانشگاه کامبریا (University of Cumbria):

دانشگاه کامربیا در سال 2007 تاسیس و چهار پردیس دانشگاهی در لنکستر، امبلساید، پنریت، بارو، کارلیسل، لندن  و کارینگتون دارد. دانشگاه کامبریا دوره های مختلفی در زمینه هایی نظیر  آموزش معلمان، بهداشت و سلامت، ورزش، مدیریت کسب و کار، هنرهای تجسمی و نمایشی، جنگلداری و مطالعات زمینی برای پیشرفت حرفه ای دانشجویان در نظر گرفته است.

دانشگاه بولتون (University of Bolton)

دانشگاه بولتون مدارک تحصیلی رشته های جلوه های ویژه و جلوه های بصری فیلم و تلویزیون را در اختیار دانشجویان بین الملل قرار می دهد. دانشگاه بولتون برای رشد بیشتر دانشجویان بین المللی، روش های تدریس سنتی و حرفه ای را با یکیدیگر تلفیق ساخته است.

دانشگاه باکینگهام شایر (Buckinghamshire University)

دانشگاه باکینگهام شایر دو پردیس دانشگاهی دارد. این پردیس های دانشگاهی در شهرهای وایکومب و یوکسبریج واقع و موقعیت آنها به گونه ایست که دانشجویان به جاذبه های مرکز لندن دسترسی آسان دارند.

دانشگاه کاونتری (Yekan&quo)

اصالت دانشگاه کاونتری به سال 1843 باز می گردد. اوایل این کالج به عنوان کالج طراحی در میان دانشجویان شهرت پیدا کرده بود. رشته هایی نظیر پرستاری ، بهداشت و سلامت از جمله محبوب ترین رشته های ارائه شده در دانشگاه کاونتری هستند. دانشگاه کاونتری نخستین دانشگاه ارائه دهنده مدرک کارشناسی رشته برنامه مدیریت بحران بوده است.

دانشگاه یورک سنت جان(York St John Universit

دانشگاه یورک سنت جان در lord mayor’s walk واقع است. دانشجویان محصل در دانشگاه یورک سنت جان به محله های سنتی و مراکز خرید یورک دسترسی آسان دارند. دانشگاه یورک سنت جان اخیراً 2.5 میلیون مرکز هنری ایجاد ساخته است.

پیشنهاد کیان ویزا :

روش های مهاجرت به انگلستان

برای اطلاع بیشتر از مهاجرت پزشکان ، پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت پزشک به انگلستان را بخوانید .

دانشگاه بیرمنگام (University College Birmingham<):

دانشگاه بیرمنگام یک محل را برای اقامت دانشجویان اختصاص داده است. رستوران، مراکز فروش ، اسپا و ورزش درمانی از دیگر امکانات این محل اقامتی است که توسط دانشگاه بیرمنگام در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. ارتقا سطح تجربه دانشجویان و ایجاد فضایی خاطره انگیز برای آنان از اهداف دانشگاه بیرمنگام است.

جدول زیر شرحی از هزینه های مورد نیاز سالانه در کم هزینه ترین دانشگاه های انگلستان است:

نام دانشگاه متوسطه هزینه سالانه
دانشگاه استافوردشایر

Staffordshire University

10500 پوند
دانشگاه تیساید

Teesside University

10250 پوند
کالج هارپر ادامز

Harper Adams

11000 پوند
دانشگاه لیدز ترینیتی

(Leeds Trinity University)

11000 پوند
دانشگاه کامبریا

(University of Cumbria)

10500 پوند
دانشگاه بولتون

(University of Bolton)

11000 پوند
دانشگاه باکینگهام شایر

(Buckinghamshire University)

9500 پوند
دانشگاه کاونتری

(Coventry University)

11200 پوند
دانشگاه یورک سنت جان

(York St John University)

11000 پوند
دانشگاه بیرمنگام

(University College Birmingham)

10000 پوند

 

https://www.gov.uk : سفارت انگلستان در ایران

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}