کیان ویزا

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت

برای بررسی کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت در اروپا و به طور کلی مهاجرت، ابتدا بهترین و راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان را بررسی کرده و در پایان از میان آنها کم هزینه ترین کشورها برای اقامت را معرفی می کنیم.

بهترین کشور برای مهاجرت از لحاظ سطح رضایتمندی از زندگی بر اساس گزارش سازمان ملل متحد بهترین کشورها برای مهاجرت و زندگی با در نظر گرفتن عواملی چون امکانات رفاهی و سطح رضایت از زندگی، ثبات اقتصادی، امکانات درمانی و بیمه، سطح شادی و امید به زندگی در سال ۲۰۲۰ به ترتیب عبارتند از نروژ، سوئیس، استرالیا، ایرلند، آلمان، ایسلند، سوئد، هنگ کنگ، سنگاپور و هلند

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی می توانند با در نظر گرفتن موارد مختلف، متفاوت باشند. لیستی که در اینجا از ۱۰ کشور برتر جهان برای مهاجرت تحصیلی در سال ۲۰۲۰ معرفی می شود، با در نظر گرفتن نظرات دانشجویان و فارغ التحصیلان در سایت gooverseas.com ، منابع گوگل و فرصت های کارآموزی موجود در این کشورها تنظیم شده است و به ترتیب رتبه شامل کشورهای اسپانیا، آلمان، ژاپن، ایتالیا، فرانسه، استرالیا، ایرلند، انگلیس، نیوزلند و سوئد می شود.

بهترین کشور برای مهاجرت کاری از لحاظ سهولت دریافت ویزای کار

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال ۲۰۱۹ نیز با در نظر گرفتن عواملی چون امکان دریافت مجوز کار پس از پایان تحصیلات(PGWP)، طول مدت مجوز کار، میزان تمکن مالی لازم برای دریافت ویزا، امکان دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا، انعطاف پذیری قوانین مهاجرت و سایر عوامل به ترتیب عبارتند از هلند، آلمان، استرالیا، سنگاپور، کاناداو نیوزلند و نروژ.

پیشنهاد می شود با مراجعه به وبسایت مؤسسه حقوقی مهاجرتی  کیان ویزا و پر کردن فرم درخواست مشاوره رایگان، اطلاعات خود درباره نحوه دریافت انواع ویزا و مهاجرت به کشورهای مختلف را تکمیل بفرمایید.

بهترین کشوربرای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ بر اساس عواملی چون امکان تنظیم قراردادهای دولتی، امکان صادرات و تجارت برون مرزی، پرداخت مالیات، حمایت مالی از سرمایه گذاران، سهولت ثبت شرکت، دریافت مجوزهای ساخت و ساز و غیره به ترتیب عبارتند از ۱۰ کشور نیوزلند، سنگاپور، هنگ کنگ، دانمارک، کره جنوبی، آمریکا، گرجستان، انگلستان، نروژ و سوئد.

بهترین کشور برای مهاجرت ازلحاظ سطح خدمات بهداشت و درمان

در جدول زیر رتبه ۱۰ کشور برتر جهان را بر اساس آمار سایت usnewsاز لحاظ خدمات درمانی اجتماعی در سال ۲۰۲۰ با رتبه جهانی آنها به عنوان بهترین کشورهای دنیا برای زندگی، مقایسه می کنیم.

نام کشور

رتبه جهانی بهترین خدمات درمانی

رتبه جهانی بهترین کشور جهان

کانادا

۱

۲

دانمارک

۲

۱۳

سوئد

۳

۸

نروژ

۴

۱۰

آلمان

۵

۴

انگلستان

۶

۶

ژاپن

۷

۳

استرالیا

۸

۵

هلند

۹

۹

سوئیس

۱۰

۱

بهترین کشوربرای مهاجرت

از آنجا که همیشه بهترین برای هر فرد بر اساس معیارهای متفاوتی که در نظر دارد متفاوت تعریف می شود، در زمینه مهاجرت نیز عوامل متعددی چون آب و هوا، جامعه و فرهنگ، کیفیت و استاندارد های زندگی، هزینه ها، نرخ بیکاری، میزان درآمد در مقایسه با تورم موجود، سیستم آموزش و پرورش، بیمه درمانی و سیستم مالیات و غیره در کشورهای مختلف به علاوه شرایطی چون توان مالی، سن، مدارک تحصیلی، سابقه کار و سایر شرایط افراد، درانتخاب بهترین کشور برای مهاجرت دخیل هستند.

با توجه به همه موارد فوق،  بهترین کشورها برای مهاجرت ۲۰۲۰ بر اساس آمار سایت usnews  به ترتیب عبارتند از کشور کانادا، سوئیس، سوئد، استرالیا، آلمان، آمریکا، نروژ، دانمارک، هلند و فنلاند.

راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان

از میان بهترین کشورهای نامبرده برای مهاجرت راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان از لحاظ صدور انواع مختلف ویزا و انعطاف پذیری قوانین مهاجرت در سال ۲۰۲۰ به ترتیب عبارتند از کانادا، نیوزلند، سنگاپور، استرالیا، ایرلند، هلند، آلمان، دانمارک، سوئد و در رتبه دهم کشور سوئیس

کم هزیته ترین کشورها برای مهاجرت 2020

به ترتیب عبارتند از اتریش، بلژیک، پرتغال، مالتا، اسپانیا، لاتویا، موناکو و غیره.ارزان ترین کشورها برای مهاجرت، زندگی و کار در میان کل کشورهای جهان نیز به ترتیب ویتنام، کاستاریکا، بلغارستان، مکزیک، آفریقای جنوبی، چین، کره جنوبی، تایلند، پرو و لهستان هستند.

 متاسفانه کیفیت زندگی، امنیت اجتماعی، خدمات بهداشتی درمانی و آموزشی و سطح رضایت از زندگی در کشورهای یاد شده چندان بالا نیست. به همین دلیل این کشورهای سطح پایین را از لیست راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان حذف کرده و به مقایسه و معرفی ارزانترین کشورها برای اقامت در میان بهترین کشور ها برای مهاجرت می پردازیم. 

 در جدول زیر به بررسی متوسط درآمد سالانه ۲۰۲۰، هزینه های زندگی۲۰۲۰ و نرخ بیکاری۲۰۲۰ در بهترین کشورها برای مهاجرت می پردازیم.

نرخ بیکاری ضریب هزینه های زندگی متوسط درآمد ماهانه(دلار آمریکا) بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت
۶،۵۰ ۶۶،۱۸ ۴،۱۸۱ کانادا
۴،۹۰ ۷۱،۸۳ ۳،۶۶۶ نیوزلند
۳،۴۰ ۸۱،۱۳ ۳،۹۱۱ سنگاپور
۵،۶۰ ۷۵،۸۹ ۴،۷۶۶ استرالیا
۶،۴۰ ۷۸،۰۷ ۴،۱۴۲ ایرلند
۴،۸۰ ۷۴،۶۳ ۴،۷۳۸ هلند
۳،۸۰ ۶۶،۳۴ ۴،۷۷۴ آلمان
۵،۸۰ ۸۵،۰۲ ۶،۰۱۹ دانمارک
۶،۶۰ ۷۲،۳۱ ۴،۱۶۹ سوئد
۳ ۲۵،۶۹ ۶،۰۶۸ سوئیس

چنانچه در جدول بالا مشخص است کشورهای کانادا، آلمان و نیوزلند  ارزان ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان از لحاظ هزینه های زندگی و ۳ کشور سوئیس، دانمارک و آلمان بهترین کشورها از لحاظ درآمد ماهیانه هستند. علاوه بر این ۳ کشور سوئیس، سنگاپور و آلمان نیز کمترین نرخ بیکاری را در میان سایر کشورها دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ارزان ترین کشورها برای مهاجرت با وکلا و مشاوران با تجربه مؤسسه حقوقی کیان ویزا از طریق وب سایت کیان ویزا در ارتباط باشید.

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت در اروپا

 از جدول بالا  می توان نتیجه گرفت که اگر چه کشور سوئیس بیشترین هزینه زندگی را در میان کشورهای یاد شده دارد، اما در عوض در جدول متوسط درآمد ماهانه با بیشترین درآمد در ردیف اول قرار دارد و باکمترین نرخ بیکاری در میان سایر کشورها ، می تواند به عنوان کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت در اروپادر نظر گرفته شود.

به همین ترتیب، با مقایسه آمار می توان نتیجه گرفت که بعد از کشور سوئیس،کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت در اروپا با کمترین ضریب هزینه زندگی و نرخ بیکاری و بیشترین درآمد متوسط ماهانه ، کشور دانمارک است و با کمی دقت می توان نتیجه گرفت که رتبه سوم ارزان ترین کشورها برای مهاجرت نیز متعلق به کشور استرالیاست.

پیشنهاد می شود با مراجعه به وب سایت مؤسسه حقوقی  مهاجرتی کیان ویزا و پر کردن فرم درخواست مشاوره رایگان، اطلاعات خود درباره نحوه دریافت انواع ویزا و مهاجرت به کشورهای مختلف را تکمیل بفرمایید.

پرسش های متداول

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت در اروپا کدام است؟

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت در اروپا سوئیس و دانمارک است.

بهترین کشوربرای مهاجرت ایرانیان کدامند؟

بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان به ترتیب عبارتند از کشور کانادا، سوئیس، سوئد، استرالیا، آلمان، آمریکا، نروژ، دانمارک، هلند و فنلاند.

راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان کدام است؟

راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان از لحاظ صدور انواع مختلف ویزا و انعطاف پذیری قوانین مهاجرت در سال ۲۰۲۰ به ترتیب عبارتند از کانادا، نیوزلند، سنگاپور، استرالیا، ایرلند، هلند، آلمان، دانمارک، سوئد و در رتبه دهم کشور سوئیس.

بهترین کشور برای مهاجرت کاری کدام است؟

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال ۲۰۱۹ با در نظر گرفتن عواملی چون امکان دریافت مجوز اقامت و کار پس از پایان تحصیلات(PGWP)، طول مدت مجوز کار، میزان تمکن مالی لازم برای دریافت ویزا، امکان دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا، انعطاف پذیری قوانین مهاجرت و سایر عوامل به ترتیب عبارتند از هلند، آلمان، استرالیا، سنگاپور، کاناداو نیوزلند و نروژ.

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید:

روش های مهاجرت به المان

روش های مهاجرت به دانمارک

چطور مهاجرت کنم

وزارت امور خارجه ایران :  https://mfa.gov.ir.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}