آژانس های برتر مد و مدلینگ در کشور ترکیه

آژانس های مدلینگ کشور ترکیه عموما در شهر استانبول تمرکز یافته اند و این شهر را به یکی از مراکز مطرح دنیا در حرفه مدلینگ در کنار شهرهایی چون پاریس،میلان، سیدنی، زوریخ، ونکوور، اسلو و دبی قرار داده اند.

در صورتی که به مدلینگ خارج از کشور علاقه مندیدو شرایط فیزیکی مناسب برای فعالیت در حرفه مدلینگ را دارید، گام اول و بهترین روش ایجاد حساب کاربری فعال اینستاگرام و انتشار تعداد زیادی عکس و ویدئو در لباس ها و حالت های مختلف از خودتان است. بدین ترتیب هنگام تماس باآژانس های مدلینگ پرونده و رزومه محکمی برای ارائه خواهید داشت.

برای ثبت نام در آژانس های مدلینگ کشور ترکیه باید به وب سایت آژانس ها مراجعه کرده و مشخصات، عکس و ویدئوهای فعالیت های خود در حرفه مدلینگ را برای آنها ارسال نمایید. به دنبال آن و پس از دریافت پذیرش از یکی از آژانس های مدلینگ کشور ترکیه باید برای دریافت ویزای کاری این کشور اقدام کنید.

 پیشنهاد می شود به دلیل محدودیت هایی که در کشور ایران در این قبیل فعالیت ها به ویژه برای بانوان وجود دارد، حتما با وکلای با تجربه مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در تماس باشید و یا با تکمیل فرم مشاوره رایگان به صورت آنلاین، از راهنمایی های مشاورین کیان ویزا  استفاده نمایید.

در ادامه آژانس های برتر مد و مدلینگ در کشور ترکیه را به همراه اطلاعات تماس آنها معرفی می کنیم.

 

۱.آژانس استار مدلز

آژانس استار مدلز یکی از موفق ترین مراکز مد و مدلینگ در شهر استانبول ترکیه است که در زمینه مدیریت و توسعه مد، کشف استعدادهای بین المللی مدلینگ، رزرو مدل و استفاده از مدل های جایگزین، فعالیت می کند. مدل های تاثیرگذاری که در این آژانس تربیت شده اند با برندهای بسیار مطرح دنیا همکاری کرده و در روی  جلد بسیاری از مجله های معروف مدحضور یافته اند.

 

 

 

 

 

۲.آژانس مدیریت مدل آیس استانبول(ICE Model Management Istanbul)

مدل هایی که در آژانس مدلینگ آیس پرورش یافته اند بزرگترین پروژه های برندهای معروف جهانی را انجام داده و در بسیاری از اجراهای مد و مدلینگ و بر روی جلد مجلات مختلف حضور بین المللی داشته اند.آژانس مدلینگ آیس استانبول موفقیت مدل ها را تضمین کرده و در زمینه هنرپیشگی، مدلینگ پلاس سایز و مدلینگ ورزشی نیز فعال است

 

3.آژانس مدیریت مد سلکت(Select Model Management)

کمپانی سلکت مدل استامبول ترکیه مجموعه بسیار کوچک اما حرفه ای از مدل های زن را در اختیار دارد، اما بیشتر برمدلینگ مردان تمرکز دارد. مدل های مرد این کمپانی بسیار معروفند و برای برندهای مشهوری چون گس، اچ اند ام و پیرو بوتی فعالیت می کنند.

 

۴.آژانس مدلینگ سی اند سی مدلز(C&C MODELS)

تخصص کمپانی مدلینگ سی اند سی مدلزکشف و پرورش استعدادهای مدلینگ برای پروژه های بین المللی در زمینه اجرای شو، عکاسی کاتالوگ و نشریات و آگهی های بازرگانیست. این کمپانی مد با آژانس های مد بین المللی در آمریکای شمالی، اروپا و آمریکای لاتین ارتباط دارد و همواره در جستجوی چهره های جدید در حرفه مدلینگ است.

 

۵.آژانس مدلینگ ورک مدل استانبول(Work Model Agency Istanbul)

فعالیت های حرفه ای آژانس ورک مدل استانبول مختص زنان و در زمینه های مختلف مدلینگ از جمله مدلینگ  پلاس سایز است.

 

۶.آژانس مدیریت مدلینگ آپشن(Option Management)

 آپشن منجمنت یک کمپانی مدلینگ تازه تاسیس اما بسیار موفق در زمینه کار با برندهای مشهور جهان در زمینه های مختلف اجرای شو و جلد نشریات و مجلات است.

 

۷.آژانس مدلینگ بی نود(B90 Model Agency)

کمپانی مدلینگ بی نود در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده و با این که در صنعت مد نسبتا تازه کار می باشد، اما بسیار موفق و در سطح جهانی شناخته شده است.در حال حاضر تعداد مدل های زنی که برای کمپانی مدلینگ بی نود کار می کنند چندان زیاد نیست،اما مسؤولان آن همواره در صدد کشف چهره های جدیدحرفه مدلینگ هستند.

 

۸.آژانس مدلینگ فلش مدلز ترکیه(Flash Models)

کمپانی فلش مادلز ترکیه در زمینه مدلینگ مردان و زنان و مدلینگ پلاس سایز در بسیاری از اجراهای مد و مجلات و نشریات مربوط به آن فعالیت دارد.

 

۹.آژانس مد و مدلینگ استانبول(Fashion Model Agency Istanbul)

 

آژانس های مد معرفی شده در این مقاله شرایط پذیرش متفاوتی دارند که در مقاله جداگانه ای در همین وب سایت می توانید از آنها مطع شوید: شرایط پذیرش آژانس های مد کشور ترکیه.

پیشنهاد می شود به دلیل محدودیت هایی که در کشور ایران در این قبیل فعالیت ها بویژه برای بانوان وجود دارد، حتما با وکلای با تجربه مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در تماس باشید و یا با تکمیل فرم مشاوره رایگان به صورت آنلاین، از راهنمایی های مشاورین کیان ویزا استفاده نمایید.

 

منابع:

https://modelagency.one/istanbul/

 

 

پرسش های متداول

 

آژانس های مدلینگ معروف در کشور ترکیه کدامند؟

Star Models, Ice Model Management Istanbul, Select Model Management از جمله آژانس های مطرح مدلینگ ترکیه در شهر استانبول هستند.

 

 

در گام اول بهتر است با ایجاد صفحه شخصی خود در اینستاگرام و انتشار تعداد زیادی عکس و فیلم در لباس  و ژست های مختلف برای خود یک پرونده کاری قوی ایجاد کنید و پس از آن با مراجعه به بخش ثبت نام وب سایت آژانس های مد مختلف، عکس، مشخصات و فیلم خود را برای آنها ارسال نمایید.

 

 

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله را نیز مطالعه نمایید: 

مهاجرت کاری - پناهندگی در کشور ترکیه

 

سفارت ترکیه در ایران :https://mfa.gov.ir