کیان ویزا

تحصیل در رشته فناوری اطلاعات در کانادا

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

تحصیل در رشته فناوری اطلاعات در کانادا

رشته تحصیلی IT یا فناوری اطلاعات یکی از رشته های محبوب در میان دانشجویان سرتاسر جهان است.
اگر در فکر تحصیل در رشته IT در کانادا هستید، حتما به اطلاعات مفیدی که گروه مهاجرتی کیان ویزا درباره ی اخذ پذیرش در رشته IT از دانشگاه های کانادا گرد آورده است، نگاهی بیندازید.

دوره های فناوری اطلاعات محبوب در کانادا

  1. هوش مصنوعی
  2. تحلیل داده
  3. مکاترونیک و روباتیک

فارغ التحصیل رشته IT در کانادا می تواند پس از فارغ التحصیلی به عنوان توسعه دهنده سیستم، مدیر / مجری پایگاه داده، تحلیل گر کسب و کار، مشاور IT ، مدیر سیستم اطلاعات، مهندس سخت افزار و یا مدیر پروژه مشغول به کار شود. با توجه به اقتصاد در حال رشد کانادا، فرصت های شغلی زیادی برای افراد متخصص در زمینه فناوری اطلاعات در کانادا وجود دارد. مزیت قابل توجه دیگر در مورد تحصیل در رشته ی IT در کشور کانادا این است که غالبا دانشگاه های کانادا فرصت های ارزشمندی برای کار عملی و دوره کارآموزی در طول دوره تحصیل فراهم می کند.

دانشگاه ارائه دهنده فناوری اطلاعات در کانادا

موسسه فناوری آلبرتای جنوبی

موسسه فناوری آلبرتای جنوبی (SAIT) در کانادا یکی ازموسسات پیشرو کانادا در زمینه پلی تکنیک است. شهریه تحصیل در رشته مهندسی IT در SAIT به طور میانگین 18180 دلار کانادا به ازای یک سال است. نمره آیلتس مورد نیاز برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی حداقل 6.5 و مقاطع تحصیلات تکمیلی 7 است.

موسسه فناوری آلبرتای شمالی

این موسسه در ایالت آلبرتای کانادا واقع شده است و یکی از بزرگ ترین مراکز آموزشی و تحقیقاتی در زمینه پلی تکنیک در کانادا است. به طور میانگین 86 درصد از فارغ التحصیلان موسسه فناوری آلبرتای شمالی (NAIT) بلافاصله پس از اتمام تحصیلات مشغول به کار می شوند. این موسسه همچنین دانشجویان خارجی زیادی را از بیش از 91 کشور مختلف می پذیرد. شهریه تحصیل در رشته فناوری اطلاعات در موسسه آلبرتای شمالی به طور میانگین 16120 دلار کانادا به ازای یک سال است.

دانشگاه فناوری انتاریو

دانشگاه فناوری انتاریو طیف گسترده ای از رشته های مهندسی، کسب و کار، فناوری اطلاعات, علوم انسانی و … را در مقطع کارشناسی ارایه می کند. شهریه تحصیل در رشته مهندسی IT در دانشگاه فناوری انتاریو(Ontario Tech University) حدودا 20000 دلار کانادا در سال است. نمره آیلتس مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رشته مهندسی IT حداقل 6.5 است.

دانشگاه کارلتون

دانشگاه کارلتون که در پایتخت، شهر اوتاوا، واقع شده است، پذیرای دانشجویان بین المللی از بیش از 150 کشور مختلف است. شهریه تحصیل در رشته مهندسی IT در دانشگاه کارلتون کانادا به طور میانگین 32073 دلار کانادا در سال است. نمره آیلتس مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رشته مهندسی IT حداقل 6.5 است.

کالج هامبر

کالج هامبر در کشور کانادا بیش از 6500 دانشجوی بین المللی دارد. برنامه تحصیلی IT شامل واحدهای توسعه نرم افزار، مفاهیم پایگاه داده، توسعه وب و توسعه اپلیکیشن های موبایل است. دانشجویان در ترم پایانی به انجام یک پروژه عملی در حوزه IT زیر نظر اساتید می پردازند. شهریه تحصیل در رشته IT در کالج هامبر به طور میانگین 19807 دلار کانادا است.

 

Bow Valley

 به طور میانگین 88 درصد فارغ التحصیلان کالج بو ولی پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار می شوند. شهریه تحصیل در رشته IT  در کالج بوولی کانادا به طور میانگین 13000 دلار کانادا و برای مقاطع تحصیلات تکمیلی 20000 دلار کانادا است. نمره آیلتس مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رشته مهندسی IT در مقطع کارشناسی حداقل 6.5 و مقطع ارشد حداقل 7 است.

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید:

 تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا  , نظام آموزشی و تحصیلی در کانادا  وتحصیل در کانادا  و شهریه دانشگاه ها در کانادا

وزارت امور خارجه :  https://mfa.gov.ir

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}