مهاجرت ثبت شرکت

یکی  از روش های سرمایه گذاری ثبت شرکت می باشد که فرد را به اقامت دائم نزدیک تر می کند.

این نوع از ویزا مناسب کسانی است که یا صاحب کسب و کارهستند و تمایل به گسترش فعالیت خود در سطح بین المللی و افزایش درآمد را دارند و یا مایل به ایجاد بیزنس و شروع تجارت در خارج از کشورمی باشند .

مشخص است که دولت ها  از ورود سرمایه به کشور شان استقبال می کنند،در این روش افراد بیزنیس پلن خود را به سازمان های مربوطه ارائه می دهند و درصورت موافقت مجوز ثبت شرکت داده می شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت

 

_ پاسپورت

_ شناسنامه و کارت ملی شخص و اعضای خانواده 

_ گواهی عدم سو پیشینه 

_ گواهی سلامت 

_ ارائه ی مدارک مالی 

 

لازم به ذکر است که ثبت شرکت در هر کشور ی مدارک و شرایط خاصی دارد و مدارکی که در اینجا گفته شد به صورت کلی می باشد ،در برخی از کشور ها شما بدون لزوم حضور در کشور مقصد می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید و یا  برای ثبت شرکت در کشور های نظیر پرتغال و اوکراین نیازی به ارائه ی مدارک ( زبان،کاری و تحصیلی  )  نمی باشد و یا برای ثبت شرکت درکانادا سوابق مدیریتی و شغلی شما پر اهمیت است.

مدت زمان پروسه ی  ثبت شرکت نیز بسته به کشور و نوع شرکت متفاوت می باشد اما به طور میانگین حدودا بین 2 تا 8 ماه به طول می انجامد.  

مزایا ی ثبت شرکت

 

 _ می توانید به کشورهای عضو شینگن سفر کنید 

_  اجازه ی کار برای شخص و خانواده ی متقاضی 

_  امکان تحصیل فرزندان 

_ خدمات بهداشتی درمانی 

_ کسب درآمد ارزی 

_ تسهیلات بانکی 

 

موسسه مهاجرتی کیان ویزا  بعد از ثبت شرکت نیز با شما متقاضیان  خواهد بود و در صورت تمایل به شما جهت انتخاب محل اقامتتان و یا اجاره دفتر کار نیز کمک خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان  موسسه مهاجرتی کیان ویزا در ارتباط باشید و یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

 

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

   مهاجرت سرمایه گذاریمهاجرت کاری-   مهاجرت تحصیلی -  مهاجرت استارت آپ

 

 https://mfa.gov.ir :  وزارت امور خارجه ایران