مهاجرت استارت آپ

واژه استارت آپ به فارسی نوآفرینی و شرکت نوپا ترجمه شده است اما لازم به ذکر است که هر شرکت تازه تاسیسی در قالب تعریف استارتاپ نمی گنجد.

تعریف استارت آپ از eric ries (کار آفرین و نویسنده کتاب استارتاپ ناب ) : استار تاپ ،نهادی انسانی است که به منظور خلق یک محصول یا خدمتی نو ایجاد می شود. در واقع هدف از ویزای استارتاپ،تسهیل مهاجرت و کارآفرینی برای متقاضیان و کمک به اقتصاد کشور ها است.

 

شرایط اخذ ویزای استارتاپ:

 

1. داشتن حداقل 18 سال سن

2. ارائه یک طرح و ایده (نوآورانه/خلاقانه /قابل رقابت بودن /اشتغال زایی)

3.تسلط نسبی به زبان آن کشور

4.حداقل سرمایه لازم 

مورد سوم بسته به کشوری که می خواهید برای ویزای استارتاپ اقدام کنید متفاوت است  برای بعضی از کشور ها مانند کانادا ارائه مدرک زبان مورد نیاز است اما برای کشورهایی نظیر پرتغال واوکراین نیازی به مدرک زبان نیست  در نظر داشته باشید که به علاوه ی شرایط گرفته شده بالا بعضی از کشور ها شرایط  دیگری را نیز  برای ویزای استارتاپ در نظر گرفته اند و در رابطه با مورد آخر بسته به این که چه کشوری را انتخاب می کنید متفاوت است جهت اطلاعات بیش تر در رابطه با ویزای استارتاپ می توانید مقالات مربوطه را در سایت کیان ویزا مطالعه فرمایید و یا با کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در ارتباط باشید. 

 

 

با ویزای استارت آپ می توانید:

 

1.از خدمات بهداشتی و در مانی استفاده کنید

2. اعضای خانواده را به همراه ببرید

3.علاوه بر شغل خود در شغل دیگری نیز  فعالیت کنید

 

 

مدت اعتبار ویزای استارت آپ:

مدت اعتبار ویزای استارتاپ بسته به کشور مورد نظر متفاوت است مثلا در کشور فنلاند مدت ویزا 2 سال است و اگر فرد با موفقیت به فعالیت خود ادامه دهد ویزای وی تا 2 سال دیگر نیز قابل تمدید است ، در انگلستان ویزای استارتاپ 2 سال است در در پایان 2 سال اول شما می توانید ویزای خود را به ویزای کار آفرینی تبدیل کنید و بهترین شرایط در نتیجه این ویزا کشور کانادا است که به شخص اقامت دائم داده می شود .

 

جهت اطلاعات بیشتر ،می توانید فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل نمایید تا مشاورین موسسه  کیان ویزا جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.

 

 

 

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

   مهاجرت سرمایه گذاریمهاجرت ثبت شرکت-   مهاجرت تحصیلی -  مهاجرت کاری

 

 https://mfa.gov.ir :  وزارت امور خارجه ایران