مهاجرت سرمایه گذاری

 به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب کشور های جهان سوم و حتی در حال توسعه افراد به مهاجرت سوق پیدا می کنند ، یکی از انتخاب های افراد با سرمایه بالا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در یک کشور خارجی است اما اهداف افراد از سرمایه گذاری دریک کشور چیست  ؟

رفاه اجتماعی شخص ،امکان پیشرفت و توسعه اقتصادی ،اشتغال زایی و مهم ترین هدف فرد ،گرفتن اقامت آن کشور می باشد که در ابتدا اقامت موقت و پس از آن با رعایت شرایطی به اقامت دائم تبدیل خواهد شد .

در صورت تمایل برای آگاهی از شرایط سرمایه گذاری و این که چه نوع از سرمایه گذاری   (ثبت شرکت ،خرید ملک ،خرید سهام،کار آفرینی و....)   برای شما مناسب می باشد  می توانید مقالات مربوط به سرمایه گذاری در کشورهای  مختلف را که توسط موسسه کیان ویزا برای شما عزیزان جمع آوری شده است را مطالعه فرمایید  و یا با کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در ارتباط باشید . 

 

 

:شما با ویزای سرمایه گذاری می توانید 

 

1.همسر و فرزندان خود را نیز به همراه ببرید  

2. اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کنید        

3. کار و یا تحصیل کنید و همسر شما نیز اجازه ی کار تمام وقت را دارد      

          

نکته این که، این روش نسبت به سایر روش ها ی مهاجرتی سرعت بیشتری دارد  و لازم به ذکر است که همه ی روش های سرمایه گذاری منجر به اقامت دائم نمی شوند.  

 

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای سرمایه گذاری

1.پاسپورت 

2.مدارک مالی شامل :سند ملکی،گواهی تمکن مالی و گردش حساب(مدارکی که نشان دهد این میزان  از تمکن مالی متعلق به شماست)  و........

3.مدارک کاری شامل:اساس نامه شرکت ،سوابق مدیریتی و جواز کسب و ....... ...

4.آزمایشات پزشکی

5.گواهی عدم سوپیشینه  

حداقل میزان سرمایه گذاری بسته به نوع سرمایه گذاری متفاوت است نکته ای که باید به آن توجه کردآن است که،به علاوه ی مدارک ذکر شده بالا، تحصیلات،مدرک زبان, مدارک کاری  فرد بسته به کشور و نوع سرمایه گذاری متفاوت است و به کسب امتیاز متقاضی کمک می کند درواقع برای سر مایه گذاری در بعضی از کشور ها نیازی به ارائه این مدارک نیست.

 

در صورت تمایل می توانید  مقالاتی را  که توسط موسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در رابطه با ویزای سرمایه گذاری جمع آوری شده است  را مطالعه فرمایید و یا فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

 -  مهاجرت به کانادا از طریق خرید زمین کشاورزی در ساسکاچوان  - برنامه مهاجرت کشاورز خوداشتغال آلبرتا -  مهاجرت ثبت شرکتمهاجرت کاری  -  مهاجرت تحصیلی -  مهاجرت استارت آپ

 

 https://mfa.gov.ir :  وزارت امور خارجه ایران