نمونه هایی از دوره های آموزشی کوتاه مدت در کانادا

گواهینامه عکاسی حرفه ای در کالج نورث آیلند

دوره عکاسی حرفه ای در کالج نورث آیلند 10 ماه به طول می انجامد و شهریه ای که باید بپردازید حدود 8085 دلار کانادا است. با تحصیل در این دوره عکاسی می توانید برای کار در استودیوهای عکاسی ، روزنامه ها ، مجلات ، موزه ها و دولت در زمینه تولید، ویرایش، ضبط حرکت، مدیریت دیجیتال و سیستم های عامل مهارت لازم را کسب کنید.

دانشجویان در ترم پاییز تئوری رنگ، طراحی و ترکیب، نورپردازی استودیویی مقدماتی و تصویربرداری دیجیتال را می آموزند. در طول ترم های زمستان و بهار، مهارت های تخصصی تری را در زمینه عکاسی مانند تصویربرداری، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی مطبوعات را یاد می گیرند.

دانشجویان با دریافت گواهینامه عکاسی حرفه ای از کالج نورث وست کانادا، مهارت های فنی پیشرفته ای را برای کار حرفه ای در زمینه های عکاسی مطبوعاتی، تبلیغات، عکاسی عروسی و… کسب می کنند.

گواهینامه یا دیپلم بازاریابی در کالج سنتینیال

کالج سنتینیال در تورنتو دوره ای 1 ساله در رشته بازاریابی ارایه می کند. شهریه تحصیل در دوره بازاریابی 16538 دلار کانادا است. این دوره آموزشی کوتاه مدت شامل چگونگی جستجو، شبکه سازی، ایجاد روابط و فعالیت های پس از فروش در حوزه بازاریابی می باشد. در طول تحصیل یک ساله در دوره بازاریابی با موارد زیر آشنا می شوید:

  • انجام تحلیل های رقابتی و بازار که منجر به درک نیازها و رفتارهای مشتری می شود.
  • توسعه و بهبود مهارت های ارتباط کلامی و کتبی
  • مهارت های فروش و ارائه – داستان پردازی و روش های عملی
  • استفاده از ابزارهای تحلیلی و مدیریت ارتباط با مشتری
  • سواد تجاری و مالی
  • شناسایی محیط های کاری متنوع و تطبیق سبکهای ارتباطی برای اطمینان از وضوح و اثربخشی ارتباط با خریداران
  • درک مذاکرات از دیدگاه خریدار
  • رهبری هدایت شده – درک انگیزه های خود و مراحل بعدی شغلی

دوره طراحی گرافیک در آموزشگاه فیلم تورنتو

آموزشگاه فیلم تورنتو دوره ای 12 ماهه در زمینه طراحی گرافیک ارایه می کند که شهریه تحصیل در این دوره 35158 دلار کانادا است.

دوره طراحی گرافیک آموزشگاه فیلم تورنتو شما را برای تفکر انتقادی و اجرای راه حل های بصری در حوزه های چاپ ، پلتفرم دیجیتال و موشن گرافی آماده می کند. شما به عنوان دانشجو در آموزشگاه فیلم تورنتو از حضور طراحان فعال در صنعت گرافیک بهره مند می شوید تا راه حل های ارتباطات، بازاریابی و طراحی برندهای تجاری را بیاموزید.

تحصیل کوتاه مدت در کانادا کیان ویزا
تحصیل کوتاه مدت در کانادا کیان ویزا

دوره خدمات لوازم خانگی در دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن

دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن دوره ای 9 ماهه در حوزه ی خدمات لوازم خانگی ارایه می کند که شهریه تحصیل در این دوره حدود 27819 دلار کانادا است.

این برنامه نه ماهه برای آماده سازی دانشجویان جهت اشتغال به کار در صنعت خدمات لوازم خانگی طراحی شده است. دانشجویان می توانند از طریق مشاوره با مشتری، خواندن نمودارهای شماتیک و کار با ابزار دستی، تشخیص و تعمیر مشکلات مهم لوازم خانگی را انجام دهند.  دانشجویان در طول این دوره تحصیلی با تکنسین های فعال در صنعت فعلی خدمات لوازم خانگی در تمرین عملی شرکت می کنند.

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید:

تحصیل در نروژ

مهاجرت به نروژ

  اقامت نروژ

 تحصیل در کشور کانادا

روش های مهاجرت به انگلستان

روش های مهاجرت به نروژ

روش های مهاجرت به کانادا

وزارت امور خارجه  ایران :  https://mfa.gov.ir