کیان ویزا

برترین دانشگاه های برگزار کننده دوره های انیمیشن در انگلستان

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

برترین دانشگاه های برگزار کننده دوره های انیمیشن در انگلستان

ما در این مقاله به بررسی برترین دانشگاه های برگزار کننده دوره های انیمیشن در انگلستان می پردازیم.
دانشگاه تیساید، دانشگاه نرویچ، دانشگاه هنر انگلستان و کالج سلطنتی هنر انگلستان از جمله دانشگاه های ارائه دهنده رشته انیمیشن در دانشگاه انگلستان هستند. ارائه برنامه های تحصیلی با مدرک، ارائه دوره های تحصیلی کوتاه مدت نظیر تشکیل ورکشاپ برای توسعه مهارت های تخصصی دانشجویان از جمله ویژگی های دانشگاه های انگلستان برای دانشجویان محصل در رشته انیمیشن است.دوره انیمیشن در دانشگاه تیساید انگلستان، میلدلزبورو

دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن کامپیوتری در دانشگاه تیساید برای آن دسته از افرادی که انیماتور سه بعدی، انیماتور صنعت بازی، فیلم یا رسانه را به عنوان حرفه خود انتخاب کرده اند، بهترین انتخاب است. دانشگاه تیساید تمرکز خود را بر تولید بازی های کامپیوتری سه بعدی، فیلم و برنامه های رسانهی معطوف ساخته است. ارائه مهارت های ضروری برای تمامی دانشجویان محصل در دوره انیمیشن از دیگر ویژگی های دانشگاه تیساید است.

برای اطلاع بیشتر از مهاجرت پزشکان ، پیشنهاد میشود مقاله مهاجرت پزشک به انگلستان را بخوانید .

برخی از مهارت های ارائه شده به دانشجویان رشته انیمیشن در دانشگاه تیساید:

 • نقاشی
 • پری ویژوالیزیشن
 • فیلم برداری
 • مدل سازی و طراحی هوشمند
 • شبیه سازی و انیمیشن قاب کلیدی 2 بعدی و 3 بعدی

رشته انیمیشن در دانشگاه فالموت انگلستان

رشته انیمیشن و جلوه های بصری در دانشگاه فالموت انگلستان، تقویت و توسعه مهارت های دانشجویان برای موفقیت در صنعت انیمیشن را به همراه خواهد داشت. آزادی برای خلق داستان های تخیلی، نظارت ماهرانه و تولید تکنیک های خلاقانه از مزایای انتخاب رشته انیمیشن در دانشگاه فالموت انگلستان است. برخورداری از فرصت های شغلی جهانی از دیگر مزایای محصل بودن در رشته انیمیشن دانشگاه فالموت است.  امکان ارسال فیلم های ساخته شده توسط دانشجویان در سال دوم تحصیلی به فستیوال های ملی و ارسال پروژه های سومین سال تحصیلی به هیئت داوران این صنعت، از دیگر مزایای دانشگاه فالموت انگلستان است. آشنایی با مربیان حرفه ای این صنعت، فرصت برای یادگیری موارد بسیاری از این حرفه را در اختیار  دانشجویان قرار می دهد.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن و تصویر سازی در دانشگاه فالموت انگلستان:

 • دوره کارشناسی افتخاری جلوه های بصری و انیمیشن
 • دوره کارشناسی افتخاری تصویر سازی
 • دوره آنلاین کارشناسی ارشد و دکتری تصویر سازی

دوره انیمیشن در دانشگاه هنر نورویچ انگلستان

دانشگاه هنر نورویچ انگلستان علاوه بر ارائه دوره انیمیشن، دوره های تحصیلی جلوه های بصری نیز برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. این دوره ی تحصیلی به سبب انتقال مهارت های بالا و کادر علمی و حرفه ای بسیار مورد توجه است. مهارت های حرفه ای از صنایع پرده ای گرفته  تا معماری، طراحی شهری، تصویرسازی علمی، طراحی خلاقانه و واقعیت مجازی  از جمله مهارت هایی هستند که دانشجویان رشته های انیمیشن و جلوه های بصری در طول دوران تحصیلی خود کسب خواهند کرد.

نام دانشگاه مدت زمان دوره تحصیلی
  دانشگاه تیساید   دوره 3 الی 4 سال

در صورت انتخاب موقعیت کاری 4 سال

به همراه یک سال تحصیلی پایه

** توجه داشته باشید که در صورت انتخاب      موقعیت کاری کل دوران تحصیل 5 ساله             خواهد  بود.

  دانشگاه هنر نورویچ    دوره 3 الی 4 ساله

برخی از فرصت های شغلی رایج برای فارغ التحصیلان رشته انیمیشن از دانشگاه هنر نورویچ انگلستان

 • انیماتور
 • هنر روتو (روتوسکوپی)
 • تکسچر آرتیست
 • جنرالیست 3 بعدی
 • طراحی کاراکتر
 • تولید کننده
 • نورپرداز
 • آهنگساز
 • مدیر صحنه
 • مجری
 • ویژوالایزر معماری
 • طراحی اکسپریمنتال

رشته انیمیشن در دانشگاه میدلسکس انگلستان

توسعه دیدگاه دانشجویان به عنوان یک آرتیست، انیماتور، طراح و کارگردان، فرصتی است که دانشگاه میدلکس انگلستان در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد. ارائه فضای شخصی برای کشف خلاقیت و انجام مطالعات پیرامون مباحث مختلف انیمیشن سازی نظیر انیمیشن سنتی و انیمیشن دیجیتال دو بعدی، موشن گرافیک، استاپ موشن و انیمیشن کامپیوتری سه بعدی از مزایای محصل بودن در دانشگاه میدلسکس انگلستان است.

دانشجویان در طول تحصیلات خود دانش های عملی و نظری را فراخواهند گرفت. تاریخچه ی انیمیشن، تغییر شیوه های انیمیشین، مفاهیم جدید در رشته انیمیشن از جمله مباحثی است که دانشجویان در طول دوران تحصیلی خود فرا می گیرند. توانایی ساخت فیلم های انیمیشن به عنوان نمونه کار از دیگر امکانات دانشگاه میدلسکس است که در اختیار دانشجویان رشته انیمیشن قرار می گیرد.

برخی از دوره های تصویر سازی و انیمیشن در دانشگاه میدلسکس انگلستان:

 • کارشناسی افتخاری طراحی بازی و انیمیشن سه بعدی
 • کارشناسی افتخاری انیمیشن
 • کارشناسی افتخاری تصویر سازی

رشته انیمشین در دانشگاه گلیندر ورکسهام انگلستان

رشته انیمیشن تخصصی در دانشگاه گلیندر انگلستان طی یک دوره تحصیلی 3 ساله برگزار می شود. خلاقیت همه جانبه در هنر حرکت تصاویر مهارتی است که دانشجویان دانشگاه گلیندر انگلستان در حین تحصیل کسب می کنند. رضایت کامل دانشجویان از حیطه تحصیلی سینما و تصویر برداری از جمله دلایل قرارگیری این دانشگاه در جایگاه نخست فهرست دانشگاه های برتر است. ارائه درخواست های شغلی در استودیوها، ساخت شخصی یا کار به عنوان هنرمند آزاد از جمله فرصت های شغلی پیش روی فارغ التحصیلان رشته انیمیشن از دانشگاه گلیندر است.

دانشجویان طی دوران تحصیل خود نکات ضرروی مربوط به ارتباطات مجازی و ترسیم را آموخته و آموزه های خود را در طراحی کاراکتر و پشت صحنه به کار می گیرند. طراحی کاراکتر با استفاده از روش های سه بعدی و ساخت انیمیشن با استفاده از روش های دو بعدی از جمله موارد آموزشی دانشگاه گلیندر انگلستان به دانشجویان این رشته است. پس از پایان دوره تحصیلی به دانشجویان مدرک پایانی پروژه اعطا می گردد.

برخی از دوره های انیمیشن قابل ارائه در دانشگاه گلیندر انگلستان

 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن به همره سال تحصیلی پایه
 • دکتری انیمیشن

رشته انیمیشن در دانشگاه استافوردشایر انگلستان

رشته انیمیشن در دانشگاه استافوردشایر انگلستان یک دوره چالش برانگیز و هیجانی است که تمرکز خود را بر صنعت انیمیشن معطوف ساخته است. توسعه مهارت های لازم برای بسط و توسعه کاراکترهای نمایشی با استفاده از روش های دو بعدی و سه بعدی و استاپ موشن از جمله مزایای تحصیل در این دانشگاه است.  از آنجایی که دانشگاه استافوردشایر توجه خود را به فرصت های شغلی در طی دوران تحصیلی دانشجویان معطوف ساخته است، بنابراین دانشجویان می توانند با ارائه نمونه کارهایشان، استایل شخصی و خلاقیت خود را طبق نیاز صنعت به نمایش بگذارند.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن و تصویر سازی در دانشگاه استافوردشایر انگلستان:

 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن به همراه یک سال تحصیلی پایه
 • دوره کارشناسی افتخاری تصویر سازی

رشته انیمیشن در دانشگاه بولتون انگلستان

دانشجویان برای ارائه مدرک انیمیشن و تصویرسازی در دانشگاه بولتون انگلستان با چالش های عملی بسیاری مواجه هستند. کسب مهارت و دانش لازم برای موفقیت در زمینه ساخت انیمیشن برای رسانه، فیلم، وب، تبلیغات، بازی های ویدیویی و جلوه های انیمیشنی ویژه از مزایای همین چالش ها است.

تشویق دانشجویان محصل به توسعه استانداردهای حرفه ای در تصویر سازی، انیمیشن و برنامه های نرم افزاری دیجیتال امری است که در دانشگاه بولتون صورت می گیرد. ارائه مفاهیم پایه انیمیشن و تصویرسازی در ابتدای دوره تحصیل و امکان دریافت آموزه های تخصصی در هر زمینه در سال دوم تحصیل از مزایای در نظر گرفته شده برای دانشجویان رشته انیمیشن دانشگاه بولتون انگلستان است.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن در دانشگاه بولتون انگلستان:

 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن و تصویرسازی
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن  و جلوه های ویژه

رشته انیمیشن در دانشگاه ساوتمتون سولنت انگلستان

رشته انیمیشن در دانشگاه ساوتمتون سولنت انگلستان یک دوره تحصیلی سه ساله است که توسعه مهارت های عملی و حرفه ای شدن دانشجویان را به همراه خواهد داشت. در حقیقت دانشجویان در چندین زمینه از رشته انیمیشن به مهارت و تخصص دست پیدا می کنند.

کسب علم در محضر اساتید حرفه ای انیمیشن در دانشگاه بولتون برای دانشجویان سابقه درخشانی به شمار می رود. دانشجویان دانشگاه بولتون در طول دومین سال تحصیلی خود می توانند مسئولیت یک حرفه صنعتی نظیر استودیو حرفه ای را بر عهده گیرند و به تعداد بی شماری از مشتریان خود خدمات حرفه ای ارائه دهند.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن در دانشگاه ساوتمتون سولنت انگلستان:

 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن به همراه یک سال تحصیلی پایه
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن دیجیتال
 • دوره کارشناسی افتخاری جلوه های بصری فیلم

رشته انیمیشن در دانشگاه لانکشایر مرکزی انگلستان

دانشگاه لانکشایر مرکزی انگلستان (UCLan) به فارغ التحصیلان برنده جایزه، مدرک تحصیلی اعطا می کند؛ بدین سبب دانشجویان می بایست با آزادی عمل و تفکر خلاق به خلق کاراکترهای انیمیشنی منحصر به فرد بپردازند.

کسب دانش فنی درباره اقدامات کنونی صنعت انیمیشن سازی نظیر فیم نامه نویسی، طراحی کاراکتر، انیمیشن سازی، تدوین، نمایشنامه نویسی وطراحی صدا از جمله مزایای محصل بودن در دانشگاه لانکشایر مرکزی انگلستان است. این یک برنامه درنظرگرفته شده سفارشی از سوی دانشگاه برای دانشجویان طی 6 سال گذشته است. کسب جایزه منطقه ای انجمن رسانهی رویال  از افتخارات دانشجویان محصل در دانشگاه UCLan است.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن در دانشگاه لانکشایر مرکزی انگلستان:

 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن به همراه یک سال تحصیلی پایه
 • دوره کارشناسی ارشد انیمیشن

رشته انیمیشن در دانشگاه گلاسترشر انگلستان:

طبق آمار گاردین یونیورسیتی گاید در سال 2020، دانشگاه گلاسترشر در تولید فیلم و عکاسی مقام بیستم و از نظر میزان رضایت آموزشی جایگاه نهم را از آن خود کرده است. رشته انیمیشن در این دانشگاه طی یک دوره تحصیلی 3 ساله برگزار می شود. افراد حرفه ای شاغل در برنامه هایی نظیر BBC، Channel 4، ITV ، Dreamworks و سایر برنامه های رسانه مشهور اساتید این دانشگاه هستند.

آزادی در توسعه استایل شخصی و مسیر شغلی از جمله مزایای تحصیل در دانشگاه گلاسترشر است. آماده سازی دانشجویان رشته انیمیشن برای کسب مهارت های لازم در مشاغلی نظیر فیلم سازی، رسانه، برنامه های هوشمند، بازی، کلیپ تصویری یا تبلیغات از دیگر مزایای محصل بودن در این دانشگاه به شمار می رود.

کافی است شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید و هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید را در دانشگاه گلاسترشر انگلستان بیاموزید.

رشته انیمیشن در دانشگاه هنرهای خلاق انگلستان

شهرت دانشگاه هنرهای خلاق انگلستان به رشته انیمیشن باز می گردد. دوره های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه هنرهای خلاق طرفداران بسیاری دارد. ارائه آزادی عمل به دانشجویان برای توسعه استایل شخصی برای یافتن حرفه ای مناسب در بازار کار از جمله مزایای دانشگاه هنرهای خلاق انگلستان برای دانشجویان رشته انیمیشن است.

انیماتور های عصر حاضر با فهم و درکی عمیق از داستان سرایی، توسعه کاراکتر، حرکت و صدا و تنوع گسترده در تکنیک های فیلم سازی شخصی و پر معنا، سعی در پیشبرد اهداف خود دارند، تمامی امور ذکر شده از جمله مواردی هستند که در دانشگاه هنرهای خلاق انگلستان به دانشجویان آموزش داده می شود.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن در دانشگاه هنرهای خلاق انگلستان

 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن به همراه یک سال تحصیلی پایه
 • دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن کامپیوتری
 • دوره کارشناسی ارشد انیمیشن

رشته انیمیشن در دانشگاه هنر لیدز انگلستان :

دوره کارشناسی افتخاری انیمیشن در دانشگاه هنر لیدز طرفداران بسیاری دارد. تشویق به همکاری در تمامی دوره های تحصیلی و همچنین فعالیت های دانشگاه نظیر برگزاری مسابقات بین المللی به چشم دیده می شود. به طور کلی، دانشجویان در مسیر توسعه اقدامات تخصصی مربوط به رشته انیمیشن هدایت و رهبری می شوند و برای رسیدن به هدفشان در بازار کار بهترین خواهند شد.

دوره تحصیلی انیمیشن در دانشگاه هنر لیدز انگلستان یک دوره سه ساله است، دانشجویان در طول سال نخست تحصیل خود مباحثی نظیر پری ویژوالیزیشن ، کاراکتر، داستان سرایی و مهارت تفکر پی در پی  را می آموزند. تمرکز بر توسعه و گسترش اقدامات تخصصی شخصی از طریق پروژه های کوتاه و شناخته شده در طول دومین سال تحصیلی به دانشجویان آموزش داده می شود. پیشبرد اهداف خلاقانه شخصی به سمت شغل مورد نظر مبحثی است که دانشجویان در طول سومین سال تحصیلی خود فرا خواهند گرفت.

رشته انیمیشن در  دانشکده هنر رویال انگلستان

دانشکده هنر رویال انگلستان با بیش از 30 سال قدمت، دوره کارشناسی ارشد انیمیشن را به متقضیان خود ارائه می دهد. این دوره تحصیلی طی سه روش برگزار می گردد: دوره اکسپریمنتال، دوره داکیومنتری و روایی. به کار گیری خلاقیت بیشتر و خلق شاهکارهای هنری در نتیجه الهام گیری دانشجویان از فضای ایجاد شده در این دانشگاه ایجاد می شود. خلق آثار هنرمندانه با ریسک بالا، ارائه مفاد درسی همراه با ورکشاپ، سخنرانی، بحث و گفتگو، نمایش و آموزش از جمله دلایل شهرت این دانشگاه هستند. اگر برای ادامه تحصیل در رشته انیمیشن قصد مهاجرت به انگلستان دارید، توجه داشته باشید که هنگام اپلای در دانشگاه هنر رویال می بایست یکی از حوزه های تخصصی زیر را انتخاب کنید:

 • انیمیشن اکسپریمنتال (آزمایشی)
 • انیمیشن داکیومنتری (مستند)
 • انیمیشن روایی

رشته انیمیشن در  دانشگاه بورنمورث انگلستان

دوره کارشناسی افتخاری طراحی و هنر انیمیشن کامپیوتری توسط مرکز ملی انیمشین کامپیوتری
(NCCA) ارائه می شود. NCCA یکی از معتبرترین مراکز انیمیشن در انگلستان شناخته شده است. فیلم های بلید رانر 2049، اونجرز، دانکرک از جمله فیلم های تولید شده توسط فارغ التحصیلان دانشگاه بورنمورث هستند.

توجه ویژه دانشگاه بورنمورث به جنبه خلاقیت انیمیشن کامپیوتری سبب تلفیق هنر سنتی و موارد منفی شده است. هدف دانشگاه بورنمورث انگلستان از این امر آموزش فارغ التحصیلانی است که بتوانند در زمینه انیمیشن کامپیوتری، جلوه های بصری و بازی های کامپیوتری تفاوت ایجاد سازند.

دانشجویان با در دست داشتن مدرک تحصیلی دانشگاه بورنمورث انگلستان می توانند فرصت های شغلی نظیر گرافیک کامپیوتری و مدیر هنری، آرتیست جلوه های بصری، ناظر و سرپرست جلوه های بصری را از آن خود کنند.

برخی از دوره های تحصیلی قابل ارائه در رشته انیمیشن در دانشگاه بورنمورث انگلستان:

 • دوره کارشناسی افتخاری طراحی و  هنر انیمیشن کامپیوتری
 • دوره کارشناسی افتخاری هنرهای فنی انیمیشن کامپیوتری
 • دوره کارشناسی جلوه های ویژه و انیمیشن کامپیوتری
 • دوره کارشناسی انیمیشن کامپیوتری 3 بعدی

:پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

تحصیل در نروژ

مهاجرت به نروژ

  اقامت نروژ

 تحصیل در کشور کانادا

روش های مهاجرت به انگلستان

روش های مهاجرت به نروژ

سفارت انگلستان در ایران :https://www.gov.uk

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}