کیان ویزا

پرستاری حیوانات در کشور آلمان

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

پرستاری حیوانات در کشور آلمان

برای اشتغال به کار به عنوان پرستار حیوانات در کشور آلمان می توانید از طریق اقامت کاری یا تحصیلی اقدام کنید.
در روش اول یعنی اقامت از طریق دریافت ویزای کاری، به شرط داشتن شرایط و دریافت مجوز و ویزای کار کشور آلمان می توانید بعد از گذراندن دوره های آموزشی لازم وارد بازار کار این کشور شوید

برای فعالیت در رشته پرستاری حیوانات از طریق تحصیلی لازم است ابتدا از یک دانشگاه در کشور آلمان پذیرش تحصیلی گرفته و پس از اتمام تحصیلات ۱۸ ماه فرصت دارید در این کشور به دنبال شغل مورد نظر خود بگردید. در صورت دریافت پیشنهاد شغلی می توانید به اقامت خود در این کشور ادامه داده و به کار مشغول شوید.

توجه داشته باشید که در کشور آلمان تغییر ویزای دانشجویی به ویزای کاری یا ویزای جستجوی کار امکان پذیر نیست و ۱۸ ماه فرصت اقامت اضافه در کشور آلمان به منظور جستجوی کار، ویزای جستجوی کار تلقی نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در باره شغل پرستاری حیوانات در کشور آلمان پیشنهاد می شود با وکلای مهاجرت مؤسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم مشاوره رایگان در وب سایت این شرکت از خدمات تیم متخصصان مهاجرت مؤسسه حقوقی مهاجرتی  کیان ویزا بهره مند شوید.

شرایط دریافت ویزای کاری کشور آلمان

بنابر قوانین اقامت کشور آلمان ویزای کار این کشور تنها شامل کسانی می شود که قصد تحقیق و پژوهش علمی یا تدریس در  رشته ای خاص در سطوح بالای علمی را دارند یا  از طرف کمپانی یا مؤسسه ای که در آن کار می کنند در سمت مدیر یا متخصص به شرکتی در کشور آلمان منتقل شده و یا شهروند یکی از کشورهای در حال توسعه و دارای مدرک تحصیلی آکادمیک یا مدرک فنی و حرفه ای  از دانشگاه یا مؤسسه ای معتبردر کشور خودشان باشند.

 در مورد آخر یعنی در صورت داشتن مدارک تحصیلی یا فنی حرفه ای مرتبط با رشته پرستاری حیوانات نیز داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی و معادل سازی مدرک تحصیلی مورد نظر با مدرک تحصیلی مورد قبول کشور آلمان(معمولا این معادل سازی پس از گذراندن دوره های تکمیلی آموزشی انجام می شود.)، از شرایط اولیه دریافت ویزاست. علاوه بر این باید حرفه و تخصص متقاضیان در لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان موجود باشد.

البته بر اساس تغییراتی که به تازگی در قوانین مهاجرت نیروی کار حرفه ای کشور آلمان ایجاد شده و از ماه مارس سال ۲۰۲۰ اجرایی می شود، محدودیت لیست مشاغل مورد نیاز از شرایط پذیرش نیروی کار حرفه ای در کشور آلمان برداشته شده است، به این معنی که افراد با مدارک تحصیلی آکادمیک یا مدارک فنی و حرفه ای غیر آکادمیک معتبر، می توانند در صورت معادلسازی و پذیرش مدارک تحصیلی خود، در تمامی حرفه ها از جمله پرستاری حیوانات در کشور آلمان به کار مشغول شوند.

 برای فعالیت در رشته پرستاری حیوانات در کشور آلمان،متقاضیان باید ابتدا دوره های ۳ ساله کاراموزی را در این کشور گذرانده و به عنوان کمک دامپزشک(TAH) یا دستیار حرفه ای دامپزشک(TFA) مشغول به کار شوند. البته شرط اشتغال در حرفه پرستاری حیوانات داشتن مدرک تحصیلی معتبر در رشته دامداری یا دامپزشکی از دانشگاهی است که مورد قبول کشور آلمان نیز باشد.

بنابراین به عنوان اولین گام قبل از درخواست ویزای کاری کشور آلمان برای فعالیت در حرفه پرستاری حیوانات باید ابتدا مدرک تحصیلی مرتبط خود را به تایید سیستم آموزش عالی این کشور برسانید و بعد از آن می توانید برای دریافت ویزای کاری و مجوز کار در کشور آلمان اقدام کنید.

توجه کنید تنها در صورتی می توانید برای تایید مدرک دانشگاهی خود ثبت درخواست نمایید که از یک دانشگاه یا مؤسسه فنی و حرفه ای معتبر و مورد تایید در کشور ایران مدرک پایان تحصیلات یا پایان دوره معتبر دریافت کرده باشید. علاوه بر این مدارک دیگری از جمله نام واحدهای درسی گذرانده شده و ریز نمرات مربوط به آنها نیز مورد نیاز است.

لازم به ذکر است که در مرحله دریافت مجوز اقامت آلمان مدرک زبان آلمانی معتبر در حد B2 مورد نیاز است، بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی زبان آلمانی را تا حد گذراندن آزمون های استاندارد اروپا در سطح مورد نیاز فرا بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می شود با وکلای مهاجرت مؤسسه حقوقی کیان ویزا در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم مشاوره رایگان در وب سایت این شرکت از خدمات تخصصی تیم مهاجرت کیان ویزا بهره مند شوید.

درآمد شغل پرستاری حیوانات در کشور آلمان

درآمد شغل پرستاری حیوانات در کشور آلمان برای افراد تازه کار (با ۱ الی ۳ سال سابقه) حدود ۲۲ هزار یورو در سال و برای افراد با تجربه تر(با بیش از ۸ سال سابقه کار) حدود ۳۵ هزار یورو در سال است. بدین ترتیب درآمد متوسط شغل پرستاری حیوانات در کشور آلمان حدود ۲۹ هزار یورو در سال یا ۱۴ یورو در ساعت تخمین زده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می شود با وکلای مهاجرت مؤسسه حقوقی کیان ویزا در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم مشاوره رایگان در وب سایت این شرکت از خدمات تخصصی تیم متخصصین مهاجرت کیان ویزا بهره مند شوید.

پرسش های متداول

چگونه می توان در رشته پرستاری حیوانات در کشور آلمان مشغول به کار شد؟

برای فعالیت در شغل پرستاری حیوانات باید از طریق ویزای کاری کشور آلمان اقدام کنید و پس از آن برای دریافت مجوز اقامت این کشور اقدام نمایید.

شرایط کار در رشته پرستاری حیوانات در کشور آلمان چیست؟

برای کار در این رشته باید مدارک تحصیلی مربوط به رشته های دامداری و دامپزشکی و ترجیحا سابقه کاری مفید داشته باشید. علاوه بر این مدرک تسلط نسبی به زبان آلمانی نیز برای دریافت ویزا الزامیست.

مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری کشور آلمان کدامند؟

مدرک دانشگاهی یا مدرک معتبر پایان دوره آموزش فنی حرفه ای، مدرک تسلط به زبان آلمانی در حدB2 ، پیشنهاد شغلی از یک مؤسسه در کشور آلمان، مدارک سلامت پزشکی و سوء پیشینه کیفری از جمله مهمترین مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری کشور آلمان است.

درآمد شغل پرستاری حیوانات در کشور آلمان چقدر است؟

درآمد متوسط شغل پرستاری حیوانات در کشور آلمان حدود ۲۹ هزار یورو در سال یا ۱۴ یورو در ساعت تخمین زده شده است.

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید

پیشنهاد کیان ویزا :

روش های مهاجرت به المان

اوسبیلدونگ آلمان

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در کشورآلمان 

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم آلمان ممتاز و خوب

 https://mfa.gov.ir :  وزارت امور خارجه ایران

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}