فعالیت آژانس های مد جهانی شناخته شده در کشور کانادا بیشتر در شهرهای تورنتو در استان آنتاریو، مونترال در استان کبک، ونکوور در بریتیش کلمبیا و کلگری در استان آلبرتا تمرکز یافته است که در زمینه های مختلفی چون مدلینگ نشریات، مدلینگ تصاویرمجلات و نشریات تخصصی مد، مدلینگ سن بالا، مدلینگ تبلیغاتی برای برندهای تجاری، مدلینگ اعضای بدن، مدلینگ ورزشی و سبک سالم زندگی، مدلینگ کودکان، مدلینگ سایز کوچک و پلاس سایز، مدلینگ اجرا و راه رفتن روی صحنه فشن شو و غیره مشغول فعالیت هستند.

 

کمپانی های مد بین المللی در کشور کانادا

 

کمپانی های مد بین المللی فعال در کشور کانادا عبارتند از

 

نکست مدلز(Next Models)

مدال(Mode-elle)

اورنج مدلز(Orange Models)

 آیکان مدلز(Icon Models)

مدلز اینترنشنال(Models International)

آی مدل ImodelManagement

سیتی مدلز(City Models)

 

روند درخواست پذیرش آژانس های مدلینگ کشور کانادا

>برای شروع به همکاری با آژانس های مطرح مد در بیشتر مواقع نیازی به داشتن تجربه کار در حرفه مدلینگ نیست و تنها چیزی که برای این شرکت ها اهمیت دارد داشتن شرایط قد و چهره استاندارد مورد نظر آنهاست. برای شروع به کار در حرفه مدلینگ باید ابتدا از طریق وب سایت این شرکت ها مشخصات ظاهری، عکس، رزومه و اطلاعات تماس خود را ارسال کرده و منتظر تماس آنها بمانید. درصورت داشتن شرایط مورد نظر و پذیرش اولیه می توانید برای شرکت در آزمون های ورودی یا کستینگ شرکت کرده و در صورت قبولی فعالیت خود در حرفه مدلینگ را آغاز نمایید.

به دلیل محدودیت های موجود در کشور ایران به ویژه برای بانوان پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد دارید از آژانس های مدلینگ در کشورهای خارجی پذیرش بگیرید، حتما این کار را با مشورت وکیل باتجربه انجام دهید. وکلای شرکت حقوقی مهاجرتی کیان ویزا و مشاوران حرفه ای این شرکت می توانند در این امر به شما کمک کنند، همچنین می توانید با تکمیل فرم مشاوره رایگان این شرکت از خدمات مشاورین تیم مهاجرت استفاده نمایید.

 

درآمد حرفه مدلینگ در کشور کانادا

درآمد متوسط حرفه مدلینگ در کشور کانادا حدود ۶۱ هزار دلار در سال یا حدود ۳۱ دلار در ساعت تخمین زده شده است، به این ترتیب که مدل های تازه کار و کم تجربه با درآمد حدود ۲۹ هزار دلار در سال شروع کرده و درآمد مدل های با تجربه و شناخته شده تر تا ۱۰۳ هزار دلار در سال هم می رسد.

شرایط مدل شدن در کشور کانادا

شرط قد برای فعالیت در حرفه مدلینگ روی صحنه و فشن شو برای زنان،حداقل ۱۷۳ سانتیمتر و برای مردان حداقل ۱۸۳ سانتیمتر است، در حالی که در مدلینگ نشریات زیبایی چهره مهم تر از قد است و با قد کمی کوتاه تر از استاندارد های فوق نیز می توان فعالیت کرد. در بقیه رشته های مدلینگ از جمله آرایش و استایلینگ مدلینگ نیز شرط قد وجود ندارد.

برای کار در حرفه مدلینگ شرط سنی خاصی وجود ندارد و برای کودکان از سن ۴ سالگی و برای بانوان تا ۶۰ سالگی امکان فعالیت در رشته های مختلف مدلینگ وجود دارد.

پرسش های متداول

 

شرایط مدل شدن در کشور کانادا چیست؟

شرط قد برای فعالیت در حرفه مدلینگ روی صحنه و فشن شو برای زنان، حداقل ۱۷۳ سانتیمتر و برای مردان حداقل ۱۸۳ سانتیمتر است، برای کار در حرفه مدلینگ شرط سنی خاصی وجود ندارد و برای کودکان از سن ۴ سالگی و برای بانوان تا ۶۰ سالگی امکان فعالیت در رشته های مختلف مدلینگ وجود دارد.

 

درآمد مدلینگ در کشور کانادا چقدر است؟

درآمد متوسط حرفه مدلینگ در حدود ۶۱ هزار دلار در سال یا حدود ۳۱ دلار در ساعت تخمین زده شده است.

 

آژانس های مدلینگ برتر کشور کانادا کدامند؟

نکست مدلز(Next Models)، مد ال(Mode-elle)، اورنج مدلز(Orange Models)، آیکان مدلز(Icon Models)، مدلز اینترنشنال(Models International)، آی مدل Imodel) (Management و سیتی مدلز(City Models)

 

قد مورد نیاز برای فعالیت در حرفه مدلینگ چقدر است؟

برای زنان حداقل ۱۷۳ سانتیمتر و برای مردان حداقل 183

 

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را نیز مطالعه نمایید :

آژانس مدلینگ جمینی در کشور کانادا

 مالیات در کشور کانادا 

روش های مهاجرت به کانادا

وزارت امور خارجه ایران  :  https://mfa.gov.ir