کیان ویزا

ثبت شرکت

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

 ثبت شرکت
از طریق موسسه کیان ویزا

یکی  از روش های سرمایه گذاری ثبت شرکت می باشد که فرد را به اقامت دائم نزدیک تر می کند.

این نوع از ویزا مناسب کسانی است که یا صاحب کسب و کارهستند و تمایل به گسترش فعالیت خود در سطح بین المللی و افزایش درآمد را دارند و یا مایل به ایجاد  بیزنس و شروع تجارت در خارج از کشورمی باشند .

مشخص است که دولت ها  از ورود سرمایه به کشور شان استقبال می کنند،در این روش افراد بیزنیس پلن خود را به سازمان های مربوطه ارائه می دهند و درصورت موافقت مجوز ثبت شرکت داده می شود.

یکی از راه‌حل‌های مهاجرت به دیگر کشورها ثبت شرکت در کشور خارجی موردنظر است.در پاره‌ای از اوقات جهت مهاجرت به یک کشور دیگر می‌بایست در کشور موردنظر سرمایه‌گذاری نمایید اما ممکن است با هزینه بسیار پایین‌تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمایید.

در ادامه این مقاله همراه کیان ویزا باشید.

‎به دلیل تحریم‌ها علیه کشورمان مردم روزبه‌روز به مهاجرت بیشتر علاقه‌مند می‌شوند که البته در این راستا سوءاستفاده برخی افراد سودجو نیز زیاد شده است.بنابراین مشورت با مشاوران صادق و متعهد از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین موارد در رسیدن به موفقیت می‌باشد.

ثبت شرکت بین‌المللی دارای مزایای بسیار زیادی است که هر کس می‌تواند با توجه به ضوابط موجود، شرایط موردنظر را به نفع خود برگزیند، در ادامه موسسه کیان ویزا به برشمردن مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می پردازد.

چندین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت از طریق راه‌اندازی تجارت وجود دارد که می‌توان به مواردی چون راه‌اندازی تجارت به‌عنوان تاجر منحصربه‌فرد، شریک تجاری، شعبه‌های دفاتر شرکت خارجی و ثبت شرکت در کشور موردنظر اشاره کرد.

افرادی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت را دارند، نیازی به اخذ ویزای کاری با نوع دیگری را ندارند، تنها نیاز است مجوز اقامت در کشور موردنظر را برای ثبت شرکت داشته باشند. این مجوز اقامت در ابتدا به‌صورت موقت است و پس از گذشت چند سال، با توجه به موفقیت در تجارت، کسب‌وکار و همچنین شرکت ثبت‌شده، فرد خواهد توانست ویزای بلندمدت و دائم را اخذ نماید.

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و زندگی در ایران، دارندگان شرکت و کسب و کار های زنجیره ای تمایل زیادی به گسترش کسب و کار خود در خارج از ایران دارند.تیم کیان ویزا در ادامه این مقاله شما را راهنمایی میکند و روش های ثبت شرکت در کشور های مختلف اشاره میکند.

نکته کلیدی آن است که مهاجرت به روش ثبت شرکت شما را به اقامت دائم نزدیک تر میکند .همسر و فرزندان میتوانند شما را همراهی کنند.در این مقاله همراه کیان ویزا باشد تا با اطلاعات مهاجرت با روش ثبت شرکت در تمامی کشور ها آشنا شوید.

ثبت شرکت ( نماینده انحصاری ) انگلستان:

 

چنانچه نماینده ی انحصاری یک شرکت خارجی هستید و قصد دارید در انگلستان یک شعبه راه اندازی کنید، کارمند یک آژانس خبری یا دفتر روزنامه یا پخش رادیویی و تلوزیونی هستید و برای ماموریت بهانگلستان می روید  ، می توانید از این طریق برای ویزای انگلستان اقدام کنید .


مدارک ثبت شرکت انگلستان  :

-پاسپورت

– گواهی تمکن مالی

-مدارک نشان دهنده ی محل اقامت شما  در  انگلستان

-مدرک آیلتس 4.5 به بالا

-اطلاعات کامل از شرکت مادر از جمله میزان داراییو …

-تاییدیه تاسیس شعبه در انگلستان

-اطلاعات کامل شغلی شما از جمله میزان حقوق و وظایف

نامه ای که تایید کند شما توانایی مدیریت نمایندگی و آشنایی با نوع فعالیت شرکت را دارید.

 

مزایای ثبت شرکت در انگلستان :

 

-بعد از ثبت نمایندگی  در انگلستان ، می توانید در خواست ویزا و اقامت بدهید .

– زمان انجام این ویزا کوتاه مدت می باشد .

– با ثبت نمایندگی در این کشور شرکت خود را بین المللی می کنید.

-تجارت خود را در انگلستان گسترش می دهید

– یک خانواده را با خود به همراه ببرید شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال خود.

شما باید در یک شرکت که دفتر مرکزی آن خارج از انگلستان است، مشغول به کار باشید و سابقه و تجربه کافی در این زمینه داشته باشید یا از مدیران ارشد این شرکت باشید و قصد داشته باشید یک شعبه یا نمایندگی از این شرکت را برای اولین بار در انگلستان راه اندازی کنید. مدت اعتبار این ویزا 3 ساله است و به مدت 2 سال دیگر قابل تمدید می باشد. پس از 5 سال می توان برای اقامت دایم درخواست داد.

جهت اطلاعات بیشتر، می توانید فرم ارزیابی رایگان را در سایت کیان ویزا تکمیل  نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت  با شما تماس بگیرند .

ثبت شرکت در روسیه:

کشور روسیه ، بزرگ ترین کشور قاره اروپا و جهان است و دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا وسعت دارد. همچنین این کشور با 144.000.000 نفر جمعیت در رتبه چهارمین کشور پرجمعیت جهان در سال 2015 شناخته شد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع شده و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی، دریای مازندران ، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز آبی دارد.

کشور روسیه بزرگ ترین تولیدکننده گاز در جهان است و نیمی از گاز مصرفی قاره اروپا را روسیه تامین می کند. کشور روسیه همچنین یکی از مهم ترین تولیدکنندگان نفت جهان است.

گاهی شما برای مهاجرت به یک کشورِ مثلاً اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید، ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین‌تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید. روسیه به دلیل قوانین سودمند و سیستم مالیاتی خود، برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی بسیار جذاب است. کارآفرینان خارجی برای باز کردن شرکت در روسیه تقریباً از شرایط مشابهی مانند هر سرمایه‌گذار محلی بهره مند می‌شوند. در ادامه با کیان ویزا همراه باشید.

برای دریافت اقامت روسیه شما می‌توانید از طریق ثبت شرکت در روسیه اقدام کنید، روسیه به شما این امکان را می‌دهد که برای خانواده خود درخواست اقامت دهید.

مهمترین فاکتور برای دریافت اقامت روسیه داشتن یک بیزینس پلان قوی و واقعی می‌باشد که مشاوران کیان ویزا همواره در کنار شما خواهند بود و راهنمایی های لازم را به شما خواهند کرد.

مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شرکت در روسیه:

 1. اصل پاسپورت یا اصل مدارک ثبتی شرکت در مورد سهامداران حقوق
 2. نام شرکت
 3. موضوع فعالیت شرکت
 4. آدرس و تلفن در ایران (اما حتما یک شماره تلفن در روسیه هم باید اعلام شود)
 5. ترکیب و درصد سهامداران
 6. حق امضا
 7. سرمایه اولیه شرکت
 8. نوع سیستم مالیاتی

مزایای ثبت شرکت در روسیه:

1-با ثبت شرکت در روسیه و گرفتن اقامت روسیه شما یک شخصیت حقوقی اروپایی محسوب می‌شوید و می‌توانید به بازارهای جهانی دسترسی آزادانه داشته باشید.

2-پس از ثبت شرکت در روسیه شما می‌توانید در بانک‌های روسیه و دیگر کشورهای اروپایی حساب بانکی داشته باشید .

3-در روسیه، شرکت ها مشمول نرخ 20 درصد مالیات شرکتی می‌باشند. مالیات از 24 درصد در سال ۲۰۰۸ کاهش یافته است. 2 درصد از مالیات به دولت مرکزی به عنوان مالیات فدرال پرداخت می‌شود و مابقی  18 درصد به دولت محلی پرداخت می‌شود.

4-با ثبت شرکت در روسیه شما می‌توانید اقامت مجارستان را بدست بیاورید.

نکات مهم:

 • به منظور افزایش اعتبار شرکت، پیشنهاد می‌شود سرمایه اولیه شرکت حداقل ۵۰۰ دلار باشد. کل این مبلغ باید در حساب بانکی سپرده شود، اما بلوکه نمی‌شود و بعداً قابل خرج کردن است.
 • توجه داشته باشید که بعد از ثبت شرکت، مدیرعامل ایرانی شرکت حتماً باید جواز کار بگیرید، در غیر این صورت شرکت امکان فعالیت ندارد و نمی‌تواند حواله بانکی، واردات و صادرات انجام دهد.
 • ویزای کار به طور نامحدود قابل تمدید است. یعنی می‌توانید سال‌ها، بدون نیاز به خروج، در روسیه اقامت داشته باشید، فقط باید هر سال جواز کار را تمدید کنید.
 • اگر غیر از مدیرعامل، عضو دیگری از شرکت حق امضا داشته باشد، آن شخص هم باید جواز کار بگیرد.
 • دیگر اعضای شرکت و کارمندان خارجی شرکت هم می‌توانند جواز کار و بر مبنای آن، ویزای کار یکساله بگیرند.
 • اعضای خانواده هم می‌توانند به عنوان همراه، ویزای یکساله (ویزای اقامتی) بگیرند..

ثبت شرکت در اوکراین:

در سال های اخیر، تعداد بسیار زیادی از شرکت های کوچک و بزرگ در کشور اوکراین توسط شهروندان خارجی افتتاح شده است. بازار مناسب در کشور اوکراین و همچنین نبود رقیب اقتصادی در بسیاری از حوزه ها، باعث می شود تا ثبت شرکت در اوکراین به یکی از روش های جذاب سرمایه گذاری برای شهروندان خارجی تبدیل شود. در صورت همراهی مشاورین موسسه کیان ویزا در این مقاله می توانید بخش قابل توجهی از اطلاعات لازم درباره ثبت شرکت در کشور اوکراین را بدست آورید.

قوانین ثبت شرکت در اوکراین:

کشور اوکراین به شهروندان خارجی اجازه می دهد تا در این کشور شرکت شخصی خود را افتتاح کنند. مهم ترین قوانینی که در این زمینه تعیین شده اند عبارتند از:

برای افتتاح شرکت در کشور اوکراین، هر شهروند خارجی موظف است که یک شماره شناسایی پرداخت مالیات داشته باشد. این شماره یگانه است و هر فرد تا پایان حیات خود از آن استفاده می کند. پیش از مجوز شروع کار در اوکراین هر فرد موظف به ارائه شماره شناسایی مالیاتی خود است.

برای افتتاح شرکت و کار در کشور اوکراین، هر شهروند خارجی موظف است که اجازه کار رسمی در کشور اوکراین دریافت کند.

در صورتی که شهروند خارجی خود شرکت را افتتاح کرده باشد و مدیر اصلی شرکت نیز باشد، نمی تواند برای دریافت اجازه کار در اوکراین اقدام کند. در این صورت صاحب شرکت باید از شیوه ای خاص برای هدایت شرکت خود استفاده کند. او باید یکی از شهروندان اوکراینی را به عنوان مدیر اجرایی شرکت خود برگزیند و از طریق او برای خود اجازه کار دریافت کند و پس از آن با اخراج شهروند اوکراینی خود رسما بعنوان مدیر اجرایی، شرکت خود را هدایت کند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اوکراین:

کپی صفحه اصلی پاسپورت

کپی شماره ثبت مالیاتی

لیست کلیه اهداف اقتصادی

اطلاعات کلی مربوط به قراردادها

معرفی کلیه سهامداران و تصمیم سازان و قدرت تصمیم گیری آن ها در شرکت بعلاوه امضای رسمی هر یک از آن ها

در صورتی که یک فرد حقوقی قصد افتتاح شرکت در کشور اوکراین را داشته باشد، ارائه کلیه مدارک زیر الزامی است:

کپی پاسپورت و شماره ثبت مالیاتی کلیه اعضای هیئت مدیره

کپی دقیق و قابل قرائت از اساسنامه شرکت

کپی مدارک رسمی ثبت شرکت در کشور مبدا

گواهی رسمی که نشان دهنده مکان اصلی شرکت است.

گواهی نشان دهنده قدرت قانونی هر یک از اعضای هیئت مدیره بعلاوه امکان حق امضا و امضای رسمی هر یک از آن ها.

مراحل ثبت شرکت در اوکراین:

هر فردی که قصد ثبت شرکت در کشور اوکراین را داشته باشد، باید سلسله مراتب را به درستی رعایت کند تا بتواند در کمترین زمان ممکن، به خواسته های خود دست پیدا کند. پیش از آنکه افراد موفق به ثبت شرکت در کشور اوکراین شوند، باید جلساتی را میان تصمیم سازان برگزار کنند و کلیه اهداف و اتفاقاتی که در آینده قرار است رخ دهد را در آن به ثبت رسانند. در مرحله بعد زمان ثبت شرکت به صورت آنلاین فرا می رسد، در این بخش باید کلیه توافقات صورت گرفته میان افراد به صورت آنلاین به ثبت رسمی برسد. این اطلاعات شامل نام شرکت، اعضای هیئت مدیره، حوزه اختیارات هر فرد، سهام هر فرد و غیره می شود.

در مرحله سوم فرد یا افراد باید منتظر بمانند تا تاییدیه نهایی را برای دریافت مجوز افتتاح شرکت دریافت کنند. پس از دریافت مجوز نهایی، مرحله نهایی فرا می رسد و در این زمان افراد باید شرایط مالیات بر ارزش افزوده، چارت سازمانی، افراد وابسته به شرکت که در اوکراین حضور نخواهند داشت و اطلاعاتی از این دست را به ثبت برسانند.

کشور اوکراین یکی از بحرانی ترین شرایط را در قاره اروپا پشت سر می گذارد اما با توجه به شرایط و قوانینی که در سالیان اخیر در این کشور بوجود آمده است، سرمایه گذاران خارجی با افتتاح شرکت در این کشور، کمک شایانی به رشد اقتصادی آن داشته اند. در صورتی که تمایل به ثبت شرکت در کشور اوکراین را دارید، می توانید از طریق مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با مشاوران کیان ویزا اقدامات لازم را انجام دهید.

ثبت شرکت در اروپا:

اگر قصد دارید کسب‌وکار خود را در اروپا راه‌اندازی کنید می‌توانید از روش ثبت شرکت اقدام نمایید. ثبت شرکت در کشورهای اروپایی مزایای زیادی به همراه دارد که مهم‌ترین آن‌ها اخذ اقامت اروپا از این طریق می‌باشد.

با ثبت شرکت در اروپا، فرد مدیرعامل یعنی فردی که اقدام به ثبت شرکت نموده علاوه بر اجازه‌ی اقامت خود، برای  خانواده‌ی خود نیز اجازه‌ی اقامت در کشور موردنظر را می‌تواند بگیرد. در این مقاله با کیان ویزا همراه باشید.

مزایای ثبت شرکت در اروپا:

ثابت بودن نرخ ارزی در کشورهای اروپایی ریسک سرمایه‌گذاری را پایین آورده و راه‌اندازی کسب‌وکار را به امری پرسود تبدیل کرده است. دیگر مزایای ثبت شرکت در اروپا به شرح زیر می‌باشند:

 • اخذ اقامت اروپا
 • امکان سفر به تمامی نقاط اروپا بدون نیاز به اخذ ویزا
 • بهره مندی از شرایط اقتصادی با ثبات در کشورهای اروپایی
 • امکان تجارت آزاد
 • دسترسی خوب به راه‌های ارتباطی تجاری
 • حمایت دولت از سرمایه گذاران

چگونه در اروپا شرکت ثبت کنیم؟

اگر فرد متقاضی شهروند اتحادیه اروپا نباشد نیاز به یک مجوز اقامت یک‌ساله دارد و اگر بتواند از طریق شرکت بازدهی داشته و ثبات اقتصادی شرکت را حفظ کند، می‌تواند مجوز اقامت موقت خود را به مدت ۵ سال تمدید کند.

همچنین به این نکته توجه کنید که میزان هزینه‌ی ثبت شرکت متناسب با نوع شرکت انتخابی، متفاوت خواهد بود. انواع شرکت در اروپا به‌طورکلی به چند دسته تقسیم می‌شوند مانند شرکت‌هایی با مسئولیت محدود، شرکت مشارکتی، شرکت سهامی و… که این انواع تقریباً در تمامی کشورهای اروپایی دیده می‌شوند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت دائم:

 • ارائه کپی برابر اصل گواهی ثبت علامت تجاری
 • تکمیل فرم مخصوص جهت ثبت شرکت بین‌المللی با ترجمه رسمی انگلیسی
 • ارائه روزنامه تأسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی و حقیقی
 • درخواست کتبی و ارائه آن به اداره ثبت علائم تجاری با درج نام‌های کشورهای موردنظر
 • در صورت مراجعه وکیل و انجام امور اداری به‌واسطه وی، ارائه وکالت‌نامه دادگستری ضرورت دارد
 • ارائه مدارک هویتی از قبیل کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه مدیران و صاحبان حق امضای شرکت با ترجمه رسمی
  • ارائه اظهارنامه یا اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران جهت رؤیت و کپی آن به‌منظور ثبت در پرونده
  • پرداخت هزینه‎ها‏ی ثبت که توسط اداره ثبت شرکت‌های بین‎المللی در کشور میزبان صورت می‏گیرد و ارائه رسید بانکی
  • تهیه معرفی‌نامه بر روی سربرگ شرکت که به‌وسیله مدیران و صاحبان حق امضا به همراه مهر شرکت امضا شده باشد.

ثبت شرکت عمان:

*عمان از نظر جغرافیایی در شرق شبه جزیره ی عربستان قرار دارد .

* باید به در جه ی بالای کیفیت مردم، قدرت خرید نسبتا خوب، شاخص ایمنی بالا، شاخص آلودگی کم، نرخ تورم بسیار پایین میزان بودجه ی مازاد و شاخص خدمات بهداشتی در حد متوسط اشاره کنیم.

* یک موضوع سیاسی مهم که خیال یک ایرانی را برای سرمایه گذاری درکشورعمان راحت می کند،موضوع روابط بسیار آرام و بی طرف ایران و عمان در طی این سال هاست حتی در زمان جنگ ایران و عراق روابط کشور ما با عمان بسیار در آرامش بوده، از این رو ایرانی ها مورد احترام عمانی ها بوده اند و سرمایه گذاری امنی را می توانید تجربه کنید.

*دومین واحد پول با ارزش دنیا ریال عمان است با ارزش 2/5  برابری دلار آمریکا.

در ادامه با تیم کیان ویزا همراه باشید تا مطالب جالبی از ثبت شرکت اوکراین در اختیار شما قرار دهیم.

مزایایی که با ثبت شرکت در عمان شامل حال افراد می شود:

*در درجه ی اول باید بدانید با ثبت شرکت در عمان دارای تابعیت عمان میشوید.

*زمانی که شما تابعیت عمان را دارید با تمام نقاط جهان امکان صادرات و واردات را خواهی داشت بدون محدودیت های بین المللی ایران دسترسی به تمام نقاط استراتژیک خلیج فارس خلیج عدن، دریای عرب، دریای سرخ، و از طریق فرودگاه های بین المللی عمان ب اقسا نقاط جهان دسترسی خواهی داشت.

*امنیت بسیار بالای سرمایه گذاری ب دلیل وجود مالکیت یک ایرانی به عنوان سرمایه گذار در این کشور  ودرآخراینکه شماباداشتن تابعیت کشوری که عضو سازمان تجارت جهانی است (WTO) از موقعیت های اقتصادی فوق العاده بهره مند می شوید.

برای ثبت شرکت در عمان چه مدارکی مورد نیاز است :

 • مدارک هویتی ترجمه رسمی انگلیسی یا عربی
 • گواهی سو پیشینه
 • پرینت حساب بانکی از شش ماه آخر
 • اسکن پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار

یک قطعه عکس رنگی سه در چهار

مالیات:

ابتدا از نکات جذاب بحث شیرین مالیات در کشور عمان می نویسم…

*افراد و کارکنان مالیات بر در آمد ندارند واین عدد صفر است.

*درامد حاصل از فروش  نیزدرکشورعمان مالیات ندارد واین یک امتیاز دیگر برای سرمایه گذاری.

  *شرکت ها و کارخانجات حوضه ی صنعتی ممکن است تا 10 سال معاف از مالیات باشند.

اخذ اقامت درجه ی یک با ثبت شرکت در عمان:

* این امتیاز ویژه ای است که کشور عمان به سرمایه گذاران خارجی میدهد،

* اقامت با درجه ی ممتاز شهروندی به مدت یک سال

* افتتاح حساب حقیقی و حقوقی

* تمامی شرکا و خانواده هایشان می توانند اقامت بگیرند و برای همسر و فرزند بالای 18 سال

* خوب است بدانید تمامی مدارس و دانشگاه های اروپایی و آمریکایی در عمان شعبه دارند که امکان تحصیل فرزندان سرمایه گذاران در این مکان های آموزشی وجود دارد.

* در کشور های عربی و آفریقایی بازار های فوق العاده ای وجود دارد که شما با این سرمایه گذاری خود را بی نصیب نمیگذارید.

* امکان سفر نامحدود به بسیاری از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس

* دریافت اقامت کشورهای آمریکا، کانادا و اروپایی.

با کیان ویزا در کمترین زمان امور مربوط به ثبت شرکت خود را در عمان انجام دهید.

ثبت شرکت در ترکیه:

* اقتصاد رو به رشد ترکیه، و تجارت آزاد در این کشور برای ما ایرانیانی که بخصوص در سال 2021 در معرض انواع تحریم های بانکی و اقتصادی قرار داریم، نزدیکی فرهنگ دو کشور و تجارت بالا با ایران باعث شده است که اقبال به ثبت شرکت در ترکیه خصوصا در سال 2021 بیشتر شد.

مزایای ثبت شرکت ترکیه:

*شما با ثبت شرکت در ترکیه از محدودیت های تحریمی ایران آزاد شده و می توانید از تمامی بانکهای ترکیه نقل و انتقال پول با تمامی دنیا داشته باشید. ( در صورتی که در اساسنامه قید شده باشد که مراوده مالی با ایران ندارید )

اقامت در ترکیه از طریق ثبت شرکت در ابتدا  1 سالوموقتی بوده که با گذشت 5 سال از آن می توانید اقامت دائم و شهروندی ترکیه از طریق ثبت شرکت را دریافت نمایید

تفاوت ثبت شرکت در ترکیه و ایران:

ثبت شرکت در ترکیه اندکی متفاوت از ایران است زیرا در ترکیه انواعی از شرکت هستند که مطابق قانون تجارت این کشور نبوده و ثبت شخصیت حقوقی اند. ولی انواع شرکت هایی که تابع قانون تجارت ترکیه اند کم و بیش مانند انواع آن در ایران می باشند.

شرکت نسبی مخصوص ایران است در حالی که ترکیه هم مانند کشورهای اروپایی این نوع شرکت وجود ندارد.شرکت هایی که ایرانیان در ترکیه تاسیس می‌کنند معمولا ۹۰ درصد شرکت ها با مسئولیت محدود می باشند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در ترکیه:

پاسپورت

پر کردن فرم های مربوطه

ارائه نام برای شرکت

آیا با ثبت شرکت در ترکیه می توانم اقامت ترکیه را بگیرم؟

بله با ثبت شرکت در ترکیه و دریافت اجازه کار شما می توانید ابتدا برای 1 سال اقامت ترکیه را بگیرید و در صورت تمدید سالانه بعد از 5 سال اقامت دائم و شهروندی ترکیه را برای خود و خانواده تان بگیرید.

راه های ارتباطی با کیان ویزا را دنبال کنید و جهت ویزای ثبت شرکت خود در کمترین زمان ممکن با ما در ارتباط باشید.

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}