کیان ویزا

مهاجرت سرمایه گذاری

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

مهاجرت سرمایه گذاری
از طریق موسسه کیان ویزا

به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب کشور های جهان سوم و حتی در حال توسعه افراد به مهاجرت سوق پیدا می کنند ، یکی از انتخاب های افراد با سرمایه بالا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در یک کشور خارجی است اما اهداف افراد از سرمایه گذاری دریک کشور چیست  ؟

مهاجرت سرمایه گذاری از طریق کیان ویزا

رفاه اجتماعی شخص ،امکان پیشرفت و توسعه اقتصادی ،اشتغال زایی و مهم ترین هدف فرد ،گرفتن اقامت آن کشور می باشد که در ابتدا اقامت موقت و پس از آن با رعایت شرایطی به اقامت دائم تبدیل خواهد شد .

یکی از روش های محبوب بین متقاضیان اخذ اقامت دایم از کشور های مختلف است. سرمایه و تمکن مالی مهم ترین فاکتور در اخذ اقامت کشورهای مختلف از طریق سرمایه گذاری می باشد.میزان دارایی خالص مورد نیاز برای اخذ اقامت سرمایه گذاری در کشورهای مختلف متفاوت است. در نتیجه مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در کشورهایی مانند انگلستان بسیار بالاتر از کشورهای حوزه اروپای شرقی و یا ترکیه است.

گروه مهاجرتی کیان ویزا در ادامه به بررسی شرایط سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشورهایی مانند کانادا، انگلستان، اوکراین و ترکیه می پردازد.

مزایای سرمایه گذاری

امکان اخذ اقامت دایم، عدم نیاز به ارایه مدرک زبان، امکان همراهی اعضای خانواده و… می باشد.

در سرمایه گذاری در بدو ورود متقاضی اقامت دایم میگیرد و بعد از گذشت 5الی 6 سال پاسپورت ان گشور را میگیرند.

زمانی که اقامت دایم میگیرند مدرسه و بیمه فرزندان رایگان میشوند و همچنین همسر متقاضی میتواند به صورت تمام وقت کار کند.

کانادا

سرمایه گذاری و اخذ اقامت دایم کشور کانادا همواره مورد توجه متقاضیان مهاجرت بوده است. باید توجه داشت که سرمایه لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا با توجه به ایالت و منطقه انتخابی متغیر است. به عنوان مثال سرمایه گذاری در شهرهای ونکوور و تورنتو نیازمند سرمایه اولیه بسیار بالاتری نسبت به سایر مناطق در کشور کانادا است. در حال حاضر میزان دارایی خالص مورد نیاز جهت اقدام برای مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا 600000 دلار کانادا است که باید حداقل 200000 دلار از این مبلغ را در یک کسب و کار کانادایی سرمایه گذاری کرد. نکته قابل توجه این است که حداقل مبلغ سرمایه گذاری در مناطق کم جمعیت تر و دور افتاده ترکشور کانادا از جمله روستاها و شهرهای کوچک حدود 150000 دلار کانادا است. متقاضی مهاجرت به روش سرمایه گذاری در کانادا می تواند یکی از کسب و کارهای موجود را خریداری کرده و برنامه خود را برای گسترش یا ارتقای آن ارایه کند.

انگلستان

یکی دیگر از کشورهای مورد تقاضا جهت سرمایه گذاری کشور انگلستان است. برای اخذ این نوع ویزا که ویزای سرمایه گذار یا Tier 1 نامیده می شود، باید حداقل سرمایه ای به میزان 2000000 پوند داشته باشید و تمایل خود را برای سرمایه گذاری در بریتانیا اعلام کنید. این سرمایه باید به شخص شما به عنوان متقاضی اصلی یا همسر شما به عنوان همراه تعلق داشته باشد. اسناد مالی لازم جهت اثبات دارایی و منبع پول باید در زمان ارسال درخواست ویزا ارایه شود. توجه داشته باشید که در این روش مهاجرتی هیچ نیازی به ارایه مدرک زبان انگلیسی نیست چرا که هیچ اجباری به کار در کشور انگلستان ندارید اما می توانید در صورت تمایل در محل سرمایه گذاری خود فعالیت کنید. همچنین نیازی نیست که علاوه بر 2000000 پوند دارایی اثبات شده، میزان بیش تری نیز برای پوشش هزینه های زندگی خود در کشور انگلستان اثبات کنید چرا که مبلغ سرمایه گذاری شده برای تامین هزینه های زندگی شما و خانواده در بریتانیا کفایت می کند. حداقل سن مجاز برای مهاجرت سرمایه گذاری به بریتانیا 18 سال می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید فرم ارزشیابی رایگان را در کیان ویزا تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار نماییند. با تشکر

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}