کیان ویزا

مهاجرت کاری

0.0
0.0/5
با تکمیل نمودن فرم ارزیابی، کارشناسان ما بهترین روش مهاجرت را برای شما پیدا می کنند و با شما تماس میگیرند!
^ مشاوره رایگان
فهرست مطالب

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری
از طریق موسسه کیان ویزا

در شرایط اقتصادی کشور ایران ،همه ی ما خواستار در آمد بالاتر و رفاه بیشتر هستیم.

در نظر بگیرید که کشور های خارجی به نیروی کار متخصص و ماهر در مشاغل مختلف نیاز دارند اگر شما سابقه ی کار مفید ،مدارک تحصیلی مرتبط و مدرک زبان کشور مربوطه را داشته باشید و رشته ی شما جز مشاغل مورد نیاز آن کشور باشد شما واجد شرایط ویزای کاری هستید و  البته مهم ترین نکته این که یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای خارجی داشته باشید، با داشتن پیشنهاد شغلی روند ویزای کاری شما سرعت بالاتری پیدا خواهد کرد. (انتخاب کشور مورد نظر برای مهاجرت کاری بسیار پر اهمیت است این مورد وابسته به فاکتور هایی همچون مشاغل مورد نیاز ،شرایط کاری و نرخ بیکاری و سایر عوامل بستگی دارد)

نکته کلیدی آن که مهاجرت کاری شما را به اقامت دائم نزدیک تر می کند اما گرفتن ویزای کاری موقت به معنای اقامت دائم نیست علاوه بر این موارد، با مهاجرت کاری همسر و فرزندان می توانند شخص را همراهی کنند .

انگلستان 

در رابطه با ویزای کاری انگلستان باید گفت ، چنانچه دریکی از کشورهای انگلستان از طرف شرکت یا موسسه ای که عضو لیست شرکت های مجازبه ضمانت است،  پیشنهاد شغلی حرفه ای داشته باشید ، می توانید برای  این نوع ویزای اقامت درخواست بدهید.

بازار کار در انگلستان بسیار پررونق است و هرساله تعداد زیادی افراد علاقه مند را به خود جلب می کند. شهر لندن، به طور ویژه جای بسیار مناسبی برای جذب استعدادهای بین المللی است .

اگر به عنوان یک خارجی نگران پیدا کردن شغل مناسب در انگلستان هستید و به حداقل یک زبان غیر از انگلیسی تسلط کامل دارید ، می توانید کاملا خوش بین باشید؛ چرا که موقعیت ها و فرصت های شغلی بسیاری در انتظار شما است.

در واقع جامعه انگلستان همیشه به شدت نیازمند افراد حرفه ای و متخصص در رشته های مختلف از مهندسی تا معلمی است که بتوانند به زبان یکی از گروه های مهاجر ساکن لندن به خوبی صحبت کنند.

برای اخذ مجوز کار از انگلستان و کارکردن در این کشور، تسلط به زبان انگلیسی الزامی است.

کانادا

کشور کانادا برنامه های مهاجرتی متعددی در راستای سیاست جذب نیروی کار و مهاجر به این کشور در نظر گرفته است شیوه های اصلی شامل: 1-اکسپرس اینتری2- نیروی کار ماهر3- برنامه کاندیدای استانی

1- اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری سیستمی برای سازماندهی و بررسی پرونده افرادی است که مایل به مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا هستند. اکسپرس اینتری برای بررسی اکثر برنامه های مهاجرتی کانادا در جهت جذب نیروی کار ماهر و واجد شرایط استفاده می شود. اگر به عنوان یک متقاضی مهاجرت به کانادا واجد شرایط لازم باشید، می توانید در این سیستم ثبت نام کنید و به طور خودکار نمره جامع رتبه بندی سیستم (CRS) به شما تعلق می گیرد. دولت کانادا تقریباً هر دو هفته یکبار دعوت نامه هایی را برای درخواست اقامت دائم کانادا به متقاضیانی که بالاترین امتیازها را به خود اختصاص داده اند، صادر می کند. پس از دریافت دعوتنامه، داوطلبان اقامت دایم کانادا می توانند درخواست كامل خود را برای اقامت دائم ارسال كنند كه طی چهار تا شش ماه انجام می شود.

2- نیروی کار ماهر

برنامه نیروی کار ماهر فدرال کانادا، مسیر اصلی مهاجرت اقتصادی به کانادا است که به افراد متخصص و با تجربه فرصتی برای اقامت دائم در کانادا را می دهد.

اولین گام در پیگیری اقامت دائم کانادا به عنوان یک نیروی کار ماهر فدرال، این است که مطمئن شوید واجد شرایط لازم هستید. سپس باید از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کنید.

3-کاندیدای استانی

برنامه کاندیدای استانی (PNP) کانادا مسیری ارزشمند و قابل توجه برای اخذ اقامت دائم کانادا ارائه می دهد. در حقیقت، برنامه کاندیدای استانی کانادا (PNP) به استان ها و قلمروها ی کانادا اجازه می دهد نیروی کار ماهر بین المللی را به عنوان نامزد کار و اقامت در کانادا معرفی کنند. در نتیجه، بسیاری از استان های کانادا طرح مهاجرت تجاری و اقتصادی ویژه ی خود را دارند تا نیروی کار مورد نیاز خود را از این طریق جذب کنند.

هر استان و قلمرو کانادا (به جز نوناووت و کبک) دارای برنامه کاندیدای استانی منحصر به فرد خود است. هر برنامه استانی کانادا (PNP) حداقل یک جریان مهاجرتی دارد که مطابق با سیستم اکسپرس اینتری در انتخاب مهاجران عمل می کند.

دانمارک

شیوه های مختلفی جهت اخذ ویزای کار دانمارک وجود دارد. این کشور در بسیاری از زمینه ها و رشته های تخصصی نیازمند نیروی کار خارجی است که فرصت دریافت اقامت این کشور را از این طریق فراهم می کند.

کادر درمان

در حال حاضر، کشور دانمارک به فارغ التحصیلان برخی از رشته های گروه علوم پزشکی از جمله پزشکی، پرستاری و دندانپزشکی و… نیاز دارد و در این راستا اقامتی سه ساله ویژه ی این متقاضیان در نظر گرفته است.

چنانچه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی یا پرستاری تحصیل کرده اید، می توانید جهت

کشور دانمارک اقدام نمایید. این نوع ازاقامت، امکان یادگیری زبان دانمارکیوگذراندن آزمونهای تخصصی جهت اخذ پروانه فعالیت به عنوان پزشک، دندانپزشک و پرستار را در کشور دانمارک برای شما فراهم می کند.

کشور دانمارک با کمبود افراد متخصص با توانایی های شغلی بالا در برخی از مشاغل روبرو است که جدیدترین فهرست آن در لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک در دسترس است. چنانچه پیشنهاد شغلی شما در این لیست باشد، می توانید به کمک سوابق کاری و مدارک تحصیلی مرتبط با آن برای مجوز اقامت اقدام کنید.

موسسه حقوقی مهاجرتی کیان ویزا برای شما همراهان اطلاعات کاملی در مورد شرایط ویزای کاری ،مشاغل مورد نیاز ،میزان حقوق مزایاو… در کشور هایی همچون کانادا ،انگلستان، دانمارک، نروژ ،فنلاند و سوئد گردآوری نموده است.

روش های مهاجرت به دانمارک

اگر در مبحث مهاجرت سوالی دارید از طريق فرم تماس با ما یا در صورت مرتبط بودن با این مطلب در قسمت کامنت ها از ما بپرسید!

این متن را از طريق دکمه های زیر با دیگران به اشتراك بگذارید! 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
{{ reviewsTotal }} نقد و بررسی
{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}